mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 13:57 
Cytuj  
Nowe bronie: http://www.youtube.com/watch?v=boklItcf ... r_embedded (lol @severe damate)

The upcoming version update will feature a new installment of the Voidwatch battle system.

Players will engage Voidwalkers in battle in the following new jurisdictions:

Jeuno Region

To participate:
Players who have completed up to stage four of the San d’Oria/Bastok/Windurst Voidwatch missions and seen the corresponding cutscene may join the operation by speaking to one of the Voidwatch officers stationed in the three nations.

Obrazek
Obrazek

Zilart Region

To participate:
Players level 75 and above who possess an Adventurer’s Certificate may join the operation by speaking to the NPC Kieran in Norg {I-8}.
*The Zilart Voidwatch operation will be handled by special NPCs in place of the standard Voidwatch Officers.

Obrazek
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 15:54 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Norg


/comfort

Swoją droga, czy któraś z pokazanych broni jest dobra? Dla mnie dość obiecująco się prezentuje ten ten miecz dla BLU (poniekąd też ze względu na brak Almace) ale jakby w to wmieszać kalkulator i Atora to ciekawy jestem co by wyszło górą. GKT wygląda na straszny crap, dagger taki sobie, dopóki nie dowiemy się jak severe jest "severe damat(g)e".

Aury fajne, oby każdy relik dostał własną skoro zaczęli to wprowadzać :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 16:13 
Cytuj  
Niby napisali, ze GKT ma jeszcze jakis hidden effect.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 17:22 
Cytuj  
Ta GK ma duży melee DPS (111 DMG przy 407 delay, na lvl cap 90 GK z 480 delay ma taki DMG), ciekawe jakie trialowe GK będą miały DMG na 95 (nie liczą relic / emp). Tylko czy z takim niskim delay da się zrobić jakiś rozsądny x-hit (chyba 6-hit minimum czy maximum w zależności jak patrzeć). No i 12 STR / DEX też nie chodzi piechotą. OFC że to nie będzie najlepszy GK w grze ale crapem bym nie nazwał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 17:48 
Cytuj  
Może bronie i super ale jak będą miały taki drop rate jak te zbroje to huja będą warte. 0/20 z capowanym red lol, good luck.


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 18:09 
Cytuj  
Wkleilem tutaj, ale w zasadzie nie ma potwierdzenia, ze te bronie beda pochodzily z VW, czy innego zrodla (np. nowe BCs).

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 18:10 
Cytuj  
Nie sprecyzowałem. Wygląda na crap w porównaniu do Masamune, które się robi z palcem w dupie.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 18:39 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Nie sprecyzowałem. Wygląda na crap w porównaniu do Masamune, które się robi z palcem w dupie.


Robi się z palcem w dupie jak się ma dużo czasu :) Ja przez ostatni miesiąc zrobiłem 3 Cireny pod Armagedon

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 19:05 
Cytuj  
My zrobiliśmy 50 cara gem w 8 godzin z godzinna przerwą :)


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 20:01 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Norg


/comfort

Swoją droga, czy któraś z pokazanych broni jest dobra? Dla mnie dość obiecująco się prezentuje ten ten miecz dla BLU (poniekąd też ze względu na brak Almace) ale jakby w to wmieszać kalkulator i Atora to ciekawy jestem co by wyszło górą. GKT wygląda na straszny crap, dagger taki sobie, dopóki nie dowiemy się jak severe jest "severe damat(g)e".

Aury fajne, oby każdy relik dostał własną skoro zaczęli to wprowadzać :)


Akurat miecz dla BLU to nie ma co porównywac z Almace bo wygląda jakby to mozna było nosić w offhand i prawdopodobnie jest to najlepszy offhand sword w grze. Poza tym ten filmik strasznie zmyla. Wygląda jakby ten drain TP to byl jakis ~20% i koles robi WS 4 hity i WS to albo ma jakis regain 20tic tak na pokaz albo ten miecz drainuje 70 TP (co jest raczej niemozliwe lol). 15 AGI zajebiste pod benthic, DPS 16.33 czyli jak 90 Almace i 3% haste pozwala dropnąć homam feet na rzecz czegoś lepszego.


GKT jest wbrew pozorom ocenic najtrudniej bo:
a) bardzo dużo zalezy od WSow jakie dodadza w drodze do 99
b) Wcale nie tak ciezko zrobic X hit. Bez specjalnego problemu mozna zrobic 6 hit build i to z sword strapem a Masamune ma teraz standardowo też 6 hit build a nie 5 wiec ta nowa jest szybsza. Poza tym Zanshin bonus z Ikishoten jest niezalezny od delay broni
c) jakis hidden nieznany
d) niby duzy dps ( wiekszy niz Amano na 90 ) ale wiadomo ze amano i Masa dostana boost na 95 i ta GKT nie ma ODD ani relic proc wiec w dps i tak sromotnie przegra
e) Jak narazie brak WS typu Kaiten lub Fudo z properities fudo i kaiten co teraz daje OGROMNA roznice z nowymi ability Konzen -> sangikori kasha -> Fudo/Kaiten (szczegolnie fudo z sekkanoki z 200TP z af3+2 gloves) robi taka rzez ze sie w pale nie miesci.

Dagger jak miecz wyglada na najlepszy offhand w grze ( chociaz w teorii to teraz najlepszy offhand w grze to Twashtar przy main hand Mandau i pewnie obydwa mogą byc lepsze na 95 niz ta bron, ale zakladajac ze malo osob ma relic+empy to pewnie to bedzie najlepszy offhand). Severe damage to oczywiscie kolejne nie wiadomo co i moze rownie dobrze dzialac tylko na te same moby co death z twilight scythe ale oczyiscie chuj wie.


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 20:07 
Cytuj  
Jeszcze bym sie tez za bardzo nie nastawial na ocenianie, bo napisali na forum, ze statsy jeszcze najprawdopodobniej ulegna zmianie (dlatego na filmiku nie ma ikonek z gry z nimi, tylko opis wklejony),

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 20:14 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Jeszcze bym sie tez za bardzo nie nastawial na ocenianie, bo napisali na forum, ze statsy jeszcze najprawdopodobniej ulegna zmianie (dlatego na filmiku nie ma ikonek z gry z nimi, tylko opis wklejony),


SE... Na chuj pisać statsy jesli sie zmienia lol. Jak chcieli pokazac airy to mogli zrobic filmik bez napisaow XD


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 20:28 
Cytuj  
Cytuj:
In the upcoming version update we will be reducing the cost of the Smouldering Lamp from 180,000gil to 60,000gil. 50% off anything is a deal in my book!

We will be making further adjustments to Einherjar in the future, so please continue to give us feedback.





Looooool Camate chyba oblal matme w szkole :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 20:57 
Cytuj  
Ogólnie to koles dal linka do tego filmiku w temacie o voidwatch... jak nie zmienia drop rate to moża sobie o tym pomarzyć


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 21:01 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
GKT jest wbrew pozorom ocenic najtrudniej bo:
a) bardzo dużo zalezy od WSow jakie dodadza w drodze do 99


Sedno sprawy :) zauważcie że piszą o nowych JA, nowych broniach a nic o nowych WSach, ostatnie WS zależne od skilla dodali przy cap 80, dawno i wydaje mi się że teraz też nic nie dodadzą aby przypadkiem nie dać WSa który jest lepszy od emp / relic z boostem. Przy ostatnich 2 dodaniach WSów (cap 80 i emp) były odpowiednie filmiki a tera nic.

EDIT: a po cap 95 nie sądze aby nagle w drodze 96-99 dodali 30 wsów.


Ostatnio edytowano 26 sie 2011, 21:03 przez 100licad, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 21:03 
Cytuj  
W tym patchu raczej bym sie nowych WS'ow nie spodziewal, raczej juz na 99.

A angielski post rzeczywiscie wyjasnia, ze bronie z VW, a statsy pozostana jakie sa.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 21:40 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Bartelius napisał(a):
GKT jest wbrew pozorom ocenic najtrudniej bo:
a) bardzo dużo zalezy od WSow jakie dodadza w drodze do 99


Sedno sprawy :) zauważcie że piszą o nowych JA, nowych broniach a nic o nowych WSach, ostatnie WS zależne od skilla dodali przy cap 80, dawno i wydaje mi się że teraz też nic nie dodadzą aby przypadkiem nie dać WSa który jest lepszy od emp / relic z boostem. Przy ostatnich 2 dodaniach WSów (cap 80 i emp) były odpowiednie filmiki a tera nic.

EDIT: a po cap 95 nie sądze aby nagle w drodze 96-99 dodali 30 wsów.


Nie prawda. Wspominali juz o WSach posrednio tlumaczac cos innego ale teraz zaczynam dynamis wiec ci to znajde pozniej. Nie napisali czy na 90-95 czy pozniej ale wspomnieli ze beda.


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 07:25 
Cytuj  
fajny nożyk dla THFa z tym prądem na wierzchu! :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 07:34 
Cytuj  
Ja nie napisałem że na pewno nic nie dodadzą tylko żę imo będzie jeszcze 1 WS max przy level cap 99 a teraz nic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 07:38 
Cytuj  
To zrobiles to w bardzo zawily sposob :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.