mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 13:22 
Cytuj  
Mam dobrą wersję ściągniętą, w momencie kiedy POL się przełącza na FFXI mam blackscreen i tego nie potrafię obejść a na komputerach się nie znam wcale :(.

Co do FFXI to mam nadzieje że robienie AF2+2, nowy Limbus i Nyzul coś ożywią (te eventy zawsze lubiłem bo się tam działo cały czas coś).

WOE nawet mi się ostatnio podoba jakby zebrać ekipę bo ogólnie to Living Dead event w 7 i 9 fluxie gdzie ludzie są non-stop :) Ale przynajmniej się nie stoi 30 minut tylko 5 aż weak, a raczej double weak zejdzie :D.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 17:47 
Cytuj  
TandK napisał(a):
bo VW to powrot do korzeni, 30 min stania i nic nie robienia z wyczekiwaniem ze na koniec sie poszczesci i cos wpadnie


What?

Ty chyba nie masz pojęcia jak było kiedyś. Stało się 90-630minut dziennie i jak miałeś lepszego bota LS niż inny LS lub akurat był ten jeden dzień roku, że jakiś legit player outclaimnął bota to dopiero wtedy miałeś szanse na jakiś item i to przy zalozeniu ze miales punkty zeby go zbidowac.

VW jest dokladnie czyms czego brakowalo. Latwo popowalne HNMy, ktore sa w miare trudne i kazdy ma szanse na nagrode. Dodatkowo maja stagger system i czasem addy ktore czynia walke jeszcze ciekawsza. Jest to tez event na który mozna sie umowic a nie jak kiedys kiedy musiales byc wtedy kiedy byl HNM. Jedyne co jest podobne to niski drop ale to jest MMO i rare dropy sa po to zeby byly rare a nie zeby cale port jeuno mialo na sobie Mekira Body.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 17:51 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Co do FFXI to mam nadzieje że robienie AF2+2, nowy Limbus i Nyzul coś ożywią (te eventy zawsze lubiłem bo się tam działo cały czas coś).



Limbus to najfajniejszy event w FFXI! Nigdy mi sie na nim nie nudzilo.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 18:44 
Cytuj  
Ale przynajmniej kiedys byly emocje czy popnie / czy claimne i afk na 30 min aby znow przez chwilke poczuc emocje :) (nie gralem w HNMLSach ale chodzilem troche pomagac w robieniu BB) dla mnie w VW brakuje emocji (chyba ze sie tankuje, robienie staggerow to zadne emocje raczej sie czlowiek wkurza ze to ostatni ws / qd element z listy), no i system punktowy przynajmniej byl sprawiedliwy a nie kurde complete random SE JP WIN. Choc z drugiej strony nie wyobrazam sobie jakby plates byly lotowalne bo wtedy chyba bym byl na koncu listy do robienia empa. No i jak dostalem bulleta dla COR z VW tez bylem happy :) tylko teraz boje sie ze go wystrzele :D.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 18:48 
Cytuj  
Jedyne emocje jak byly to wkurwienie/znudzenie jak ktos inny claimnal, albo jak byl wipe, albo jak nie bylo dropa. Raz na ruski rok troche radosci bo cos czlowiekowi wpadlo jednak :p A nie wiem co do calego tematu ma system punktowy, bo to nie element gry :D W zaden sposob nie zmienial faktu, ze mogles dlugimi miesiacami czekac na item.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:43 
Cytuj  
Dla mnie idealnym eventem było by połączenie salvage z systemem zbierania waluty do wymiany na fanty z Einherjar. Bardzo fajnie rozwiązana była też wspinaczka w nyzul tylko jakby ździebko podkręcili poziom trudności to by był najbardziej miodny event ever.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:44 
Cytuj  
Rushe na HNMy byly czasem zajebiste. Esencja FF dla mnie te stare czasy:) ja tam lubilem kampic ale ofc kto co woli. Oprocz Aegisa teraz srednio mam co robic w grze. Easy za bardzo jest lol. Tiamat(Vrtra, Jorm Cerb etc) solo... cmon. Kiedys w 30 osob wipnelismy he he.


_________________
Jast v2.0

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 19:57 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Rushe na HNMy byly czasem zajebiste. Esencja FF dla mnie te stare czasy:) ja tam lubilem kampic ale ofc kto co woli. Oprocz Aegisa teraz srednio mam co robic w grze. Easy za bardzo jest lol. Tiamat(Vrtra, Jorm Cerb etc) solo... cmon. Kiedys w 30 osob wipnelismy he he.


No ja tez lubilem. Fajne emocje i dramy, dobra socjalizacja, czesto wesolo bylo. Mam duzo dobrych wspomnien. Najlepsze chyba z DH i poczatkow Pixies. W SW bywalo czasem troche smetnie, ale tez pare eventow pamietam do dzis.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 20:17 
Cytuj  
egoist napisał(a):
Rushe na HNMy byly czasem zajebiste. Esencja FF dla mnie te stare czasy:) ja tam lubilem kampic ale ofc kto co woli. Oprocz Aegisa teraz srednio mam co robic w grze. Easy za bardzo jest lol. Tiamat(Vrtra, Jorm Cerb etc) solo... cmon. Kiedys w 30 osob wipnelismy he he.


Ale pierdolisz lol.

Jak sie robi content z 75 to jest latwo lol. Idz zabic Aello i Pila. Jak marazie RMT na tym wipnelismy z 10 razy. Fakt ze w RMT sporo noobow a niektore bardzo dobre LSy to farmia, ale zdecydowniae nie jest to latwe. Ty lubiles HNMy bo sie wtedy bawiles botami i pogadac na /sh. Tylko ze pogadac sobie mozna na msn albo na skype robiac cos ciekawszego niz czekanie na mobka 6x po 30 min.

Zeby nie bylo niedomowien. W miare trudnych VW jest sporo, a nie tylko 2, szczegolnie jesli chcesz tez scapowac swiatla.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 lis 2011, 22:17 
Cytuj  
Pil to czyste zlo :) moza za malo robilem tych timed spawned HNM aby mnie zaczely wkurzac. Nie wiem moze to wina tego ze na COR gra sie nudno (ale nie powiem Wildfire pierdzielnac lubie :D chyba ze mob resituje fire) na tym VW - regain roll, save tp roll > wait for 270 tp > qd > wf repeat.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 12:59 
Cytuj  
Dzis zrobilem Pil z JP x 20 wpadlo 19 plates (1 wipe) - nie wiem czy to szczescie czy tten mob ma to do siebie ze platy rzuca za kazdym razem, .... ofc poza plates dostalem tylko 1 scroll i same goldsmithing items

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 14:50 
Cytuj  
Lesiu solo solo czy solo-duo/trio box? Also loltiamat :p

Rushe do HNMów i holdowanie w super low party to była jedyna fajna rzecz z tej całej zabawy.

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:19 
Cytuj  
2box:) ale aegis/ochain pld odrobina szcescia i tia da sie zrobic/ vrtre bst soluje lol.

VW nie mialem okazji robic. Skoncze aegis to sie pewnie zainteresuje. Narazie trzaskam dyna. 2,5k bronze to go:D


_________________
Jast v2.0


Ostatnio edytowano 15 lis 2011, 16:20 przez egoist, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:20 
Cytuj  
Z tego co robię VW z RMT też mi wynikało że z Jeuno T3 często wypada plates, z Zilart T3 żadko wypadał mi natomiast pouch. Z Jeuno T3 miałem 6/10, z Zilart 1/10 (szacunkowo te 10 w obu przypadkach). Oczywiście próbka za mała aby wnioskować coś na temat drop rate. Jak go biliście Tom ?

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 16:27 
Cytuj  
ogolnie to w moim przypadku bylo tak ze zawsze wolalem world spawny od popowalnyh NMow bo byla przez to rywalizacja. teraz co najwyzej ci ktos tradnie item do ??? wczesniej albo Gaukamatza claimnie:D Tiamat jest kampiony chyba jako jedyny NM bo gaitersy 15mil. Ja tak czasem stoje w chasm ale bardzo sporadycznie moze ze 7x zabilem przez pol roku:)


_________________
Jast v2.0

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 17:32 
Cytuj  
Tankowalem ja na PLD i MNK z tym, ze ja to bylem tylko dokladka do stagerow w sumnie, JP nawet nie przejmowaly sie zeby mi cure / stona rzucic. Generalnie szlo szybko i sprawnie walka max 15 min stagery prawie cap. Tylko tanki na mobie reszta podbiegala robic damage jak mob nic nie robil i popac stagery - czyli standard

edit
Dzis znow tluklem Pil z JP i sie popsul na 4 runy 0 plates i tylko chakram mi wpadl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.