mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 12:34 
Cytuj  
http://ffxi.allakhazam.com/story.html?s ... torypage=1

Obadajcie - ciekawy!

m.in. czemu developerzy uważają, że Abyssea nie byla tak fajna jak się to wydaje graczom oraz co z przyszłością ff11..

"More will be added to Voidwatch along with future version updates," Ito reveals. "We're going to add a lot of boss-type monsters." Abyssea focused on small teams, but what about large Linkshells that want events to accommodate more of their members? "Large-scale content aimed at Linkshells is something we are actually working on right now," says Ito. Another subset of players still has been waiting for another epic storyline, akin to Wings of the Goddess or Treasures of Aht Urghan. Regarding the next addition to the game, Tanaka states "The major concept of Abyssea was an add-on focused on battle. The add-ons before that had content that focused on story scenarios. For the next version of content, we are considering a new style -- something different from both of these"

"We released a road map for the latter half of this year into next year, and we are right in the middle of planning a year's worth of content beyond that." According to Tanaka, something special may be in the works to celebrate as well. "It is the 10th anniversary, after all," Tanaka concedes. "We have many of the staff discussing ideas right now. We're all thinking about what kind of offline events, like a Vanafest, we can do, as well as events in-game."


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 12:20 
Cytuj  
Cos mi to pachnie czyms malo ciekawym - bedziemy biegac przez 3h zeby zrobic jakis quest albo bic moby co maja 0,1% drop rate
Ale poczekamy zobaczymy moze akurat nas zaskocza

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 13:26 
Cytuj  
Patrząc na Nyzul armory +5 nie wydaje mi się aby to jakoś super łatwo się zdobywało :). Na razie wiadomo tyle że będą VW kończyć no i odnawiają stare eventy (właśnie nyzul, limbus, einh i chyba na koniec salvage). Ale co do skali zmain (patrz Dynamis) to można tylko spekulować na razie. Ja mam nadzieje że w nowym VW będą lepsze pouche z plates, albo przynajmniej będzie lepszy drop rate. No i ja czekam aż do WOE wprowadzą skillupy to trochę się w to znów pobawie :).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 22:29 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Patrząc na Nyzul armory +5 nie wydaje mi się aby to jakoś super łatwo się zdobywało :). Na razie wiadomo tyle że będą VW kończyć no i odnawiają stare eventy (właśnie nyzul, limbus, einh i chyba na koniec salvage). Ale co do skali zmain (patrz Dynamis) to można tylko spekulować na razie. Ja mam nadzieje że w nowym VW będą lepsze pouche z plates, albo przynajmniej będzie lepszy drop rate. No i ja czekam aż do WOE wprowadzą skillupy to trochę się w to znów pobawie :).


Jesli wierzysz ze zrobisz 95 empy z eventow to zapomnij.
Musza gdzies dodac nowe itemy tez na 99 trial wiec watpie zeby nastpne VW dropily wiecej plates niz Zilart. SE nie chce zeby kazdy mogl zrobic empy 95 z samych eventow 2 razy w tygodniu tylko raczej ich dostepnosc ma byc na poziomie relicow z czasow 75. Dla takic ludzi jak Ty co nie chce farmic kasy i innych eventow zeby zdobyc platy to jest WoE wersja empy. Tak mi sie przynajmniej wydaje, ze tak sobie to zalozyli i nie ulatwia zdobycia platsow bo tak wlasciwie to dosyc o nie latwo. Nawet solo to wychodzi 5 miesiecy dynamis zeby kupic 1500 platow a to nie jest super dlugo. Dla zgranego trio to wychodzi jakis miesiac dynamis+salvage na 1 empy 95. Nie widze powodu, zeby mialo byc latwiej.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 07:01 
Cytuj  
Mnie to dziwi i uwazam ze to zmienia bo mozna trzaskac solo Dynamis na currency pod relika / lub na sell i wlasciwie zrobic od 0 relika solo / duo z samego Dynamis, ale z empami to juz nie bardzo. Mi nie przeszkadza ze bede dlugo robil empa 95, tylko chcialbym aby to jednak bylo mozliwe z eventu (mimo ze sam event nie jest solo / duo - a to juz pierwsza przeszkoda). Skoro reliki sa na rowni a czesto lepsze od empow to dlaczego maja byc latwiejsze w zrobieniu? Z Ragnim zrobiliscie juz 3 reliki, Lesiu zrobil Aegis, Tom robi Aegis ja bym chcial tylko skoczyc to co zaczalem :). No i nie rozumiem idei aby na empa 95 robic dynamis i salvage bo to imo fail ze strony SE :).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2011, 23:54 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Mnie to dziwi i uwazam ze to zmienia bo mozna trzaskac solo Dynamis na currency pod relika / lub na sell i wlasciwie zrobic od 0 relika solo / duo z samego Dynamis, ale z empami to juz nie bardzo. Mi nie przeszkadza ze bede dlugo robil empa 95, tylko chcialbym aby to jednak bylo mozliwe z eventu (mimo ze sam event nie jest solo / duo - a to juz pierwsza przeszkoda). Skoro reliki sa na rowni a czesto lepsze od empow to dlaczego maja byc latwiejsze w zrobieniu? Z Ragnim zrobiliscie juz 3 reliki, Lesiu zrobil Aegis, Tom robi Aegis ja bym chcial tylko skoczyc to co zaczalem :). No i nie rozumiem idei aby na empa 95 robic dynamis i salvage bo to imo fail ze strony SE :).


Ok to Ci wytlumacze.

SE lubi takie slowko balance. I teraz SE by Ci powiedzialo tak:

"Dear Havelock, consider this, that you can make VW fight freely without any pause, when items needed for Mythics and Relics are from area restricted with time limit. Because of this and additional requirements for mythic and relic weapons we think that 1500 plates is very fair amount. Good luck"


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 02:09 
Cytuj  
Gowno nie balance :) mythici to najbardziej niewybalansowany item w grze, a zakladajac ze mnie interesuje THF COR RNG to te mythici to akurat mega fail sa (moze COR pod QD ale kto by robil item tylko pod QD za taka kase :)).
Moze i mozna robic VW non stop ALE potrzebujesz 18 osob do tego aby rozsadnie swiatla robic i zabijac Zilart T3. Do dynamis / salvage / nyzul / assault potrzebujesz 3 do einh trzeba 6. 18 osob moze robic 6 salvage runow dziennie i miedzy 6-12 dynamisow. Przelicz to na monety i alexy.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 06:24 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Gowno nie balance :) mythici to najbardziej niewybalansowany item w grze, a zakladajac ze mnie interesuje THF COR RNG to te mythici to akurat mega fail sa (moze COR pod QD ale kto by robil item tylko pod QD za taka kase :)).
Moze i mozna robic VW non stop ALE potrzebujesz 18 osob do tego aby rozsadnie swiatla robic i zabijac Zilart T3. Do dynamis / salvage / nyzul / assault potrzebujesz 3 do einh trzeba 6. 18 osob moze robic 6 salvage runow dziennie i miedzy 6-12 dynamisow. Przelicz to na monety i alexy.


Ymm jakies 1800 currency czyli 10%.
18 osob i Qilin przez 2h i masz ze 100 platow czyli jakies 7%. Tylko teraz Qiliny mozesz robic nastepne dwie godziny, a na dynamis musisz poczekac.
Owszem Currency da sie lowmanowac ale SE w wywiadach mowi ze chce eventow dla wiekszej ilosci ludzi naraz wiec jest konsekwentne. Przy zalozeniu ze lowmanujesz np w 4 osoby currency to wychodzi jakies 400 coinow na 2h (czyli jakies 2%). Przy zalozeniu ze masz 4 osoby w ally na qilinie to w 8 runach powinnienes dostac z 1 poucha chociaz w ktorym jest srednio z 9 platow (ja raz dostalem 35 na jednym runie z moich + przyjaciela + ragniego) i to jest kolo 0.6%. Dluzej ale jak mowilem da sie bez przerwy. Np ja wczoraj zrobilem 14 Kaggenow i dostalem 5 platow, Ragni 10, Przyjaciel z 3. Pomysl co by bylo jakby to byly qiliny i dostalibysmy chociaz 25% pouchy zamiast tych pojedynczych.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 10:55 
Cytuj  
Bartelius napisał(a):
Ymm jakies 1800 currency czyli 10%.

Nie liczysz ze na koniec 30 setek dostajesz zwrotu, czyli efektywnie to jest > 10%. Poza tym dyna jest 100% free a na VW trzeba stone + cellsy do swiatel. No i jesli byscie chcieli robic wiecej dynamisow to mozna abyss burn mule i "cieszyc" sie 4h dynamisa dziennie.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 12:37 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Bartelius napisał(a):
Ymm jakies 1800 currency czyli 10%.

Nie liczysz ze na koniec 30 setek dostajesz zwrotu, czyli efektywnie to jest > 10%. Poza tym dyna jest 100% free a na VW trzeba stone + cellsy do swiatel. No i jesli byscie chcieli robic wiecej dynamisow to mozna abyss burn mule i "cieszyc" sie 4h dynamisa dziennie.


Tak czy siak różnice są tylko w rodzaju eventu. Na jeden potrzebujesz znajomych an drugi pełnego focusa i optymalnego equipu.

Mówisz, że na empy się farmi robiąc dynamis. Znam ludzi z BG, którzy pisali, że sporą część swojego relica zfinansowali ze sprzedanych plate'ów. Dla Ciebie wydaje się łatwiejsze farmienie dynamis pod plate'y, a dla kogoś innego kto ma w chuj znajomych i np main BRD i robi Gjallahorn łatwiej jest iść na Qiliny i sprzedawać plate'y i kupować currency.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 14:13 
Cytuj  
ta gra nigdy nie byla prostsza nie biadolcie:D


_________________
Jast v2.0

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 15:21 
Cytuj  
egoist napisał(a):
ta gra nigdy nie byla prostsza nie biadolcie:D


Nom cos w ten desen wlasnie.

I moze nie tyle prosta co po prostu mozliwosci zdobywania equipu sa znacznie szersze i kazdy moze znalezc cos dla siebie.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.