mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 14:29 
Cytuj  
Obrazek

http://forum.square-enix.com/ffxi/threa ... tem-Legion

[dev1047] New Battle System: Legion

*The following content is in development. Specific details may differ from the release version.


Overview

Legion is a new battle system intended to challenge high-level adventurers in alliances of eighteen to thirty-six combatants. Legion will feature unique battlefields in which combatants will be pitted against legions of formidable high-level notorious monsters (HNMs). Slay as many foes as possible within the thirty-minute time limit to reap a host of exciting rewards!

 
Requirements

Main job of level 75 or above
Three to thirty-six participants

*On the test server, Legion battles may be conducted with only one or two participants.

 
Participating in Legion

Speak to Saarlan in Sauromugue Champaign (E-6) and pay the participation fee of 360,000 gil to receive the “Legion tome page” key item.
*Only one representative from your alliance need possess this key item.
With the key item in your possession, speak to Mayuyu in the same area and choose your desired battlefield and capacity (eighteen or thirty-six combatants). After your selections are confirmed, you will receive a Legion pass.
*As a single Legion pass can transport up to eighteen players, larger groups will receive two passes.
*Legion passes will be valid for five minutes (Earth time) after issuance.
Have your alliance leader trade the issued pass to the Legion Tome to enter the Legion entrance lobby.
Make sure to configure your alliance as desired before trading the pass. Should any members be lower than level 75, your alliance will be refused entry.
*For groups larger than eighteen, it will be necessary to trade the extra Legion pass to the leader of your second alliance or party.
*On the test server, passes will be accepted from any party or alliance member.
From the lobby, examine the Legion Portal or simply wait for the allotted time to elapse. You will be transported to the battlefield to commence the fight!

A total of three battlefields—the Halls of Skies, Earth, and Winds (names tentative)—have been implemented for the test server.
 
Spoils of War

Each HNM defeated will yield items and Legion points.
Items will be placed in a treasure pool to be lotted on by all participants.
Loot quality and Legion point rewards will increase the more foes you slay.
Legion points may be redeemed with Saarlan for a variety of rewards.
*Legion point exchange will be implemented at a later date.

*Equipment rewards currently implemented on the test server are placeholders and do not reflect the rewards that will be obtainable in the release version.

-----
If you wish to discuss or submit feedback on this topic, please use the [dev1047] tag.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 14:36 
Cytuj  
Ehh znowu event dla duzej ilosci ludzi robia, kiedy duze grupy dawno juz powymieraly i tylko niektorzy sobie moga pozwolic zeby sie na to zbierac.

I ciekawia mnie te exciting rewards, jakies now craft matsy? ;P

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 14:50 
Cytuj  
Jak to czytam to jakby Einherjar V2 :)

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 15:12 
Cytuj  
Powrót do eventu, który trwa pół godziny a przez godzinę się na niego będą zbierać ludzie? Co następne, więcej 21-24h HNMów aby FFXI zatoczyło pełne koło i wróciło do crapowatych korzeni?

A miałem nadzieję, na jakiś event pokroju Salvage gdzie w małej grupie zaufanych osób będzie można coś spokojnie zrobić ale nie, po co?

Gokulo "moar logs!" :wink:

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 15:14 
Cytuj  
Przynajmniej przy Jeuno a nie w Nashmau więc gather together będzie trwał trochę krócej :D, chyba że przy Maw do past to wtedy też trzeba będzie przez retrace :).

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2012, 12:27 
Cytuj  
Rhae i Gok troche przesadzacie.

Idzie nyzul, salvage revamp do lowman i Legion dla wiekszych LSow.
Poza tym wy zdecydowanie nie kapujecie jednej rzeczy. Gra jest robiona pod JP playbase ewidentnie a ja troche z JP gralem ostatnio i moge Wam powiedziec co nieco o eventach z wieksza iloscia osob.

9:45 Moj JP ziomal Nann shoutuje i sprawdza /seacom (JPs tego uzywaja)
10:00 Ma 18/18
10:05 wszyscy znaja swoje joby
10:15 Sa na ampie gotowi i zaczyna sie ustawianie i strategia
10:20 Zaczyna sie event 4x VW
10:45 nowe stony
10:50 4x VW

Podsumowując:
1. Ludzie z shouta sie zbieraja w 15 minut
2. Maja wszystkie tempsy itd i wiedza o co chodzi
3. Wiedza co robic na swoim jobie + leader zawsze tlumaczy jakies konkretne rzeczy a ludzia WYKONUJA te polecenia
4. Wszyscy sa skupieni i JEDNOCZESNIE dobrze sie bawia ( w NA grupach to jest nie do pomyslenia bo albo sie bawia alboo sa skupieni i wedlog wiekszosci nie da sie robic obu naraz)
5. JP shout sa bardziej zgrani ze soba niz przecietny NA LS z 5 letnim starzem.


Ja na szczescie mam zajebisty EU/NA LS (Najlepszy w jakim kiedykolwiek bylem) i pod wzgledem skilla ludzi (chociaz niektorym nadal troche brakuje) i pod wzgledem atmosfery wiec nie moge narzekac :P
Poza naszymi eventami mamy juz takze taka renome w robieniu shout ( Kujah i Dillan) ze jak mamy z 9 osob to z shout jestesmy w stanie zebrac nastepne 9 w 5-10 minut. Jednak tu podobienstwa z JP sie koncza bo NA ktorzy odpowiadaja na shouty:
1. Ida na kamp 15 minut (prawie zawsze najdluzsza mozliwa droga)
2. Gowno wiedza o swoim jobie a skill maja na poziomie 20 lv
3. Zadko maja tempsy itd.
Jednak na szczescie VW nie wymaga 18 dobrych graczy (poza kilkoma wyjatkami) a tylko okolo 9, wiec z shouta sie bierze noobow do procowania czegos prostego.
Legion wyglada na event w ktorym to nie przejdzie i trzeba bedzie miec wszystkich uczestnikow na wysokim poziomie, ale mysle ze nasz LS temu podola.

Rhae moglbys kiedys wrocic pograc, a nie narzekasz jak baba.


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2012, 17:39 
Cytuj  
Ator sam kiedyś należałeś do osób, które wybierały się na event przez 30 minut więc wiesz :D

Fajnie, że tak to wygląda w przypadku Lsa czy shoutów w których bierzesz udział, ja pamiętam zbieranie się na nasze einherjary i czasem się czekało i czekało aż wreszcie się ktoś zjawił. Ale to akurat minus eventów wewnątrz LSa bo trzeba było czekać, na shoutach by się wzięło kogoś innego i ruszyło z koksem.

Na razie nie ciągnie mnie z powrotem, miałem w pewnym momencie ochotę wrócić ze względu na wyzwanie w postaci VW ale jak poczytałem o durnym systemie nagradzania (bez treasure poola) to znając moje szczęście do dropów (usukane body, koga tekko) bym pewnie z rok musiał chodzić zanim coś fajnego by do mnie spadło.

A jak teraz czytam o ostatnim poziomie upgrade ostatecznych broni to już całkiem mi przechodzi ochota.

Zresztą teraz jeśli mam czas (zima jest choć marna ale roboty nie brakuje) to odpalam PS3 i albo Dark Souls PvP albo Uncharted 3 multiplayer.

A narzekam bo tak zbieranie się na eventy wyglądało, nie mów że nie :D
Im więcej osób potrzeba tym większa szansa, że ktoś będzie przytrzymywał resztę przy wejściu :(

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2012, 17:54 
Cytuj  
Ato się ciągle zbiera na event 30 minut :D {slowga}lka to jego drugie imie. Ale to jest tak że niektórzy (ja) mają prosto bo na 99% ide COR. Ato chodzi teraz WAR > tym czego brakuje, ale na początku to prawie równo WAR MNK DRK BLU a zmiana jobu trwa. A u nas zazwyczaj podają joby równo w czas startu eventu jak już wiadomo kto jest. A sporo ludzi przychodzi jak się zaczyna niestety.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.