mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 11:58 
Cytuj  
Jako że sporo osób zrobiło relika, czy myślicie że jest szansa aby zebrać się w kupę i razem pofarmić Arch DL? Na chwilę obecną reliki mają:
Ato, Ragni, Rikuu, Tom, Suko niedługo ja powinienem skończyć. Może udałoby się do tej ekipy dokoptować parę osób (SWC?), pewnie też parę osób z CC będzie mogło pomóc. Pytanie tylko czy jest wogóle szansa aby taka ekipa zebrała się ponad podziałami i zagrała razem?

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 19:35 
Cytuj  
Count me in


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 22:28 
Cytuj  
Ja spoko


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:01 
Cytuj  
ja tez jak cos konkretnie ustalimy


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:20 
Cytuj  
Jak dla mnie pasuje


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:54 
Cytuj  
Tylko musisz to jakos solidnie zaplanowac.
Bo robienie jednego na tydzien to zajmie z pol roku.
Codziennie z drugiej strony tez napewno odpada.
W sumie może jednak raz w tygodniu nie jest takim glupim pomyslem ale to wtedy zajmie jakies pol roku.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 08:44 
Cytuj  
Ato /Ragni - wy farmiliście popy i biliście ADL z RMT, jaką ekipe trzeba mieć na popy / ADL? Bo nie wiem czy efektywniej będzie umawiać się tylko na ADL czy również na farm popów (podejrzewam że łatwiej jedno i drugie, niby Dyna wyszła przy level cap 90 ale ADL ciągle chyba łatwy nie jest). Myślałem o wypadach raz - dwa razy w tygodniu.
Co do terminów to idealnie by mi pasował wtorek - bo teraz będę wracał po 21 i na event RMT się nie wyrobię (nie wiem tylko czy Ragni / SWC by wtedy chodzili). Drugi dzień do uzgodnienia, dla mnie tak naprawdę odpada sobota bo najczęściej mnie po prostu nie ma.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 17:08 
Cytuj  
Myślę, że wtorek odpada. Ragni ma wtedy event RMT i to dosyć ważny, więc raczej nie ma opcji.

Do ADL potrzeba minimum:

4x na maksa zboostowanych DD z Perfect Defense i najlepiej Emrava.

Najlepiej więc jest mieć

SCH - Przyjaciel
SMN - Rikuu
SMN - Gengus (mule Swc)
COR - Havelock
DD - Atoreis
DD - Ragni
DD - Sukoshi
DD - Tomasz
DD - Swc
THF(tu moge zrobić ewntualnie inny job, żeby było bardziej efektywniej np. drugi COR pod next wildcart i lepsze buffy dla DD) - Junfan

jako minimum.

Cor wchodzi do pt z 5x DD i robi Rolle 11.
SMN wchodzi do pt.
SCH robi Emrave.
HAste na wszystkich DD.
Popujesz.
SMN robi Perfect Defense.
Zaczynasz zerg do 50% i czekasz, aż podzieli się na dwa.
Zabijesz jednego z nadzieją, że to właściwy. Jeśli to niewłaściwy to zabijasz drugiego.
W tak małym składzie jeśli ten pierwszy to niewłaściwy to może być kiepsko.
Jeśli nam jebnie z AoE Terror to też może być kiepsko.

Dalej jeśli kluczowi DD żyją to rebuffujesz i powtórka na tej samej embravie i z następnym Perfect Defense.
Później możesz zrobić wild card i szczęśliwie próbować dalej, jednak szansa, że sie uda jest całkiem mała.

Generalnie bez full ally możesz liczyć na średnio 1 ADL na 2 runy. Istnieje jednak możliwość, że z dużym fartem zrobisz ze 3 za jednym podejściem, ale to mało prawdopodobne.


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 20:58 
Cytuj  
ja nie jestem zainteresowany

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 09:36 
Cytuj  
Obstawiam że na pomoc z CC będzie można liczyć (mimo że Tom nie chce chodzić). Pytam się czy waszym zdaniem będziemy robić farm i pop ADL w 1 runie czy lepiej 1 run farm popów i następny same ADL. Jeśli trzeba 2h używać to mniemam że lepiej farm + ADL.
Ewentualnie możnaby zagadać z Kujah aby połączyć siły (nie wiem ile osób chodzi na te dynamisy tam) i zmienić schedule RMT aby Dynka była we wtorek od 22 (mam szkołę rodzenia do 21 i nie ma szans na 21). Schedule RMT zmiania się często i nie sądze aby był to problem aby zmienić jeszcze raz.
Potrzeba nam 35 UM co przy założeniu 1 ADL / tydzień da ... mniej więcej pół roku. Też nie mam problemu z tym aby skoczyć na dynkę i sfarmować pop na ADL w mniejszym składzie (pytanie - jak te NMy ?) albo choć popy na NMy. Xarc to pod względem TE chyba najłatwiejsza zona. Wydaje mi się że skoro już te reliki zostały zrobione to warto zrobić z nich 99.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 10:32 
Cytuj  
Wątpie, że Kujah na to pójdzie. Właściwie wiem na 100%, że nie pójdzie.
Ma wystarczająco dużo osób, żeby robić to w RMT, a doszłoby mu w chuj więcej do zrobienia i to dla ludzi z poza linkshella.

My nie mieliśmy większego problemu z zabiciem tych NMów w 4 postacie przy czym Junfan na THF to raczej asysta.
Jeden może być wkurwiający bo sobie wybucha, ale z Earthen Armor to by byłby żart.

Oczywiście nie ma sensu robić oddzielnie farmu i ADl. Wszystko się robi naraz, tyle ile zdążymy.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 15:03 
Cytuj  
No nie wiem, Kuj nie ma relika i nie sądze aby z radością te dynamisy robił :).
Co do terminów to RMT ma eventy niedziela - czwartek na 21, przy czym w poniedziałki i środy jest dynamis więc tego dnia wogóle odpada dla Ragniego i SWC. Realnie zostaje czwartek 18:30 i/ lub weekend. W ten weekend to mnie zasadniczo nie ma. Można zrobić inauguracyjny run we czwartek 18:30 i zobaczyć jak to idzie.
BTW Ato, co z Nyzul?

**
Avatar użytkownika

Posty: 343
Dołączył(a): 20.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 15:07 
Cytuj  
RMT ma zawsze 18/18 na ADL i farmia tez inne dynamisy wiec na 100% RMT odpada


_________________
FFXIV - Moogle - A'rtho Zoah - [S e e D]
FFXI - Ramuh/Bahamut - Ragni - RETIRED

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 16:06 
Cytuj  
Ja wracam z pracy codziennie o 19 i mam trening do 20.

Jeśli chodzi o Nyzul to ja się poddałem z organizowaniem tego i chodzę z tymi ludźmi co zgarnęli Ragniego i brakowało im jednej osoby.
Runy są w sobote x4 i we wtorek x2 i mi to pasowało idealnie, więc się zgodziłem.

Na ADL najlepsza jest niedziela. W inny dzień będzie raczej ciężko.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.