mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 19:35 
Cytuj  
Kupie kompletne, bardzo dobre konto z FF XI
Optymalnie kilka postaci na 99 z możliwie bis relicami.
Zapłacę naprawdę dobrze, za optymalne konto nawet 1000 pln

Kontakt GG: 1388781


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 19:47 
Cytuj  
Tragboo napisał(a):
Kupie kompletne, bardzo dobre konto z FF XI
Optymalnie kilka postaci na 99 z możliwie bis relicami.
Zapłacę naprawdę dobrze, za optymalne konto nawet 1000 pln

Kontakt GG: 1388781


1000zł za konto z relicami to super mało...


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 19:55 
Cytuj  
Cen za bardzo nie znam jest jakieś polskie forum gdzie ktoś takie konta sprzedaje kupuje? Bo chciałbym w takim razie się zagłębić w rynek. Jaka jest właściwa cena za takie konto? Chyba konta FFXI Nie są droższe od tych z WoW?


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 20:12 
Cytuj  
Tragboo napisał(a):
Cen za bardzo nie znam jest jakieś polskie forum gdzie ktoś takie konta sprzedaje kupuje? Bo chciałbym w takim razie się zagłębić w rynek. Jaka jest właściwa cena za takie konto? Chyba konta FFXI Nie są droższe od tych z WoW?


Jeśli chodzi konto z samymi jobami itd. to napewno nie.
Jednak relici to juz jest sprawa przeliczalna na gile a gile na kase.
Nie wiem ile jest teraz za milion gili ale pewnie z 30-40 zł ( drogo bo to przelicznik z dolarow )
Relic 75 kosztuje teraz 100M.
Dzialanie jest dosyc proste.

Lesia trzeba spytać o strony bo to start RMT jest :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2668
Dołączył(a): 19.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 21:03 
Cytuj  
bardzo luzno liczac relik to w przeliczeniu na zlotowki 2,5tys +/- zalezy jaki relic:)


_________________
Jast v2.0

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 21:09 
Cytuj  
I ile relicow może mieć postać aby być optymalna?
Nie są one rozumiem BOP?

Szczerze jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o znajomość gry i świata, ale skoro rzeczywiście item na pln to 2.5k za item czy jest na to popyt bo ceny można windować w gore w nieskończoność ale czy ktoś za to płaci?


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

*

Posty: 91
Dołączył(a): 21.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 22:31 
Cytuj  
Nie znasz mechaniki ani świata w gry, ale chcesz kupić konto? aha...
Hmmm kilka postaci na 99 i żeby każda miała relic'a(jeśli dobrze twój post zrozumiałem) nie wiem co masz na myśli mówiąc kilka, ale zakładając, że chcesz mieć 4, na każdej relic i żeby były optymalne, czyli miały w miarę możliwości end game'owy ekwpunek? Nie będę się zagłębiał w cene, bo się nie znam, ale powodzenia w szukaniu takiego konta.(Takie moje małe odczucie, ale jeśli wszystko przeliczać na gil'e i potem na kasę to wydaję mi się, ze zapłaciłbyś ponad 10k.)

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 22:52 
Cytuj  
Czyli nikt nie ma dobrego konta na sprzedaż? Kilka 99 jakiś relik etc? Nie wiem gadałem z goldsellerami mówią ze waluty z FFXI nikt nie kupuje. Konta nie szukam dla siebie, chciałem wejść w rynek FFXI ale wygląda na to, że nic z tego :) no nic dzięki za pomoc. Oczywiście jakby ktoś miał konto na sprzedaż zapraszam może klienta znajdę.


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 15:22 
Cytuj  
Przede wszystkim FFXI to nie WoW i tutaj jedna postać może mieć wszystkie joby. Relic jest Ci raczej zbędny.
Sam sprzedawałem sprzęt z postaci, w tym monety do reliców i poszło to w sumie za ~7k zł, a postacie (wówczas limit był 75) zostały.
Taka średnio-wypasiona postać bez relica to chodzi za minimum 1000$.
Popytu na walutę nie ma w Polsce, na świecie zaś jest. I to całkiem spory.
W hurcie 180M sprzedałem Chińczykowi za 15.5$/1M, ale to było już trzy lata temu. Teraz ceny troszkę się zmieniły. 14$ kosztuje milion w sprzedaży, a więc jakieś 7-8$ w skupie.
Za 400zł to sprzedawałem postać z lvl60 i wyrobionym fishingiem, a 3x lvl75 bez craftów chodziły po 300-700zł.
Postacie z ekwipunkiem z end-game to już rząd kilku tysięcy.
Za 1000zł to może dorwiesz postać z jednym jobem i sensownym equipem, może jakimś szczątkowym craftem, ale nikt za takie pieniądze dobrej postaci nie sprzeda.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 15:33 
Cytuj  
Teraz jest inaczej, zaczynając grę po tygodniu można spokojnie mięc przynajmniej kilka jobów na 99, no i eventualnie empa lvl 90 (dajmy na to GK) ofc jeśli masz ludzi do pomocy. Relika nie zrobisz bo nie ma siły w tydzień sfarmić tyle kasy. Co innego scapowanie skilli na bronie / magie, to może zająć trochę więcej czasu. Do tego dochodzi craft, misje, etc - to też zabiera dużo czasu. Konto z kilkoma lvl 99 może tak naprawdę być warte mniej niż dobre konto kogoś kto zatrzymał się na 75 :) bo nadrobienie tych leveli to niedługi czas afk w abyss. Relik, lvl 95 Emp a w szcezgólności Mythic to inna para kaloszy bo do tego po prostu trzeba od cholery Gili mieć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 16:13 
Cytuj  
Widze ze scena jest dosyc spora i ludzie sympatyczni. Co jest w tej grze ze przez tyle lat Was trzyma? Milosc do swiata FF czy ta gra jest w jakis sposob wyjatkowa?


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 16:32 
Cytuj  
Ja akurat nie gram już, bo to straszny pożeracz czasu.
Zalety:
- community
- wygodny i przejrzysty czat do komunikacji z innymi
- ekonomia zależna od graczy, a nie NPC
- crafting jest znaczącym elementem gry
- polowanie na moby jest publiczne, a nie instancjonowane (można to porównać d world bossów, tylko tutaj drop jest naprawdę znaczący)
- fenomenalna linia fabularna (SWTOR się przy tym chowa)
- to jest MMO z naciskiem na teamplay, a nie singleplayer z opcją niewygodnego czatowania
- jakoś zawsze jest co robić tylko czasu jakoś za mało


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 17:53 
Cytuj  
No to klucz z przyjemnością sprawdzę...


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 18:33 
Cytuj  
Ma ktos moze Kraken Club do sprzedania na Quetzalcoatl. Zaplace bardzo dobrze :))


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2012, 23:25 
Cytuj  
Polacy grają na Bahamucie akurat...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 11:56 
Cytuj  
Gościu chyba nie ma pojęcia bladego o tej grze. Polaków w sumie gra max 60 osób na wszystkich serwerach (w tym 90% na Bahamucie). Jeżeli planujesz robić biznes między Polakami w tej grze to się gruuubo przeliczyłeś. W to w Polsce gra tak wąskie (czyt. elitarne) grono, że przy (ewentualnym) handlu dobrami w grze, sami doskonale dają sobie radę. Pośrednik nie potrzebny. Poza tym na 99% Polacy siedzący na tym forum grają tylko i wyłącznie na Bahamucie.

W gruncie rzeczy fail, że pała mięknie.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 12:18 
Cytuj  
Jeśli ktoś się bawi w rmt to co za problem kupić gil na jakimś serverze po wcześniejszym stworzeniu muła a potem dokonać transferu? Z tego co pamiętam Riyoko robiąc mythica (wysyłał na jakiś server muły z gil, kupował alexandrite a potem przenosił muły na jeszcze wtedy Ramuha. Ta sama operacja z gil czy Kc zamiast alexandrite nie powinna sprawiać problemów.

A propos sprzedaży konta to nie chce ktoś kupić rhaegala? kikoku 85 albo 90- nie pamiętam, kannagi 85 itd. equip aktualny do momentu server merge'a czyli tuz przed voidwatch.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2012, 13:12 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jeśli ktoś się bawi w rmt to co za problem kupić gil na jakimś serverze po wcześniejszym stworzeniu muła a potem dokonać transferu? Z tego co pamiętam Riyoko robiąc mythica (wysyłał na jakiś server muły z gil, kupował alexandrite a potem przenosił muły na jeszcze wtedy Ramuha. Ta sama operacja z gil czy Kc zamiast alexandrite nie powinna sprawiać problemów.

A propos sprzedaży konta to nie chce ktoś kupić rhaegala? kikoku 85 albo 90- nie pamiętam, kannagi 85 itd. equip aktualny do momentu server merge'a czyli tuz przed voidwatch.

No nieeee
Rhaegala chcesz sprzedać?
Przecież to legenda była wręcz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 16:50 
Cytuj  
No ja nie ukrywam że żałuję że sprzedałem moje konto ;) Ale jakbym tego nie zrobił to byłoby źle ;) Pytanie czy Ci się to opłaca sprzedawać teraz?


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 16:54 
Cytuj  
Kang napisał(a):
No ja nie ukrywam że żałuję że sprzedałem moje konto ;) Ale jakbym tego nie zrobił to byłoby źle ;) Pytanie czy Ci się to opłaca sprzedawać teraz?


a ja zaluje ze nie sprzedalem wtedy kiedy ty Gal :)

Juz potem funu z gry mialem malo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.