mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2012
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 15:02 
Cytuj  
Witam,jestem nowy a uwielbiam Fajnala. Po grafice widze ze przypomina troche XII. Dlatego chce zapytac czy ktorys z uzytkownikow gra na ps2? Wiem ze trzeba NA i dysk i net. Chcialbym wiedziec jakie jest odczucie grania w cudo na ps2

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 16:11 
Cytuj  
Chyba nikt nie gra na PS2 poza NA / JP, ja gram na XBOXie i polcema :).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2012, 16:17 
Cytuj  
Darowac sobie PS2, zbyt wiele problemow plus powoli zaczynaja sie pojawiac roznice miedzy wersjami na konsole, a PC.


Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2012
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 19:14 
Cytuj  
Xbox odpada,nie lubie tej platformy,blaszak spalony a nie chce mi sie w miare dobrego sprzetu na ta gre dobierac. Mi roznice nie przeszkadzaja,wazne ze zagram w cudo w wersji mmo. Mysz i klawiature juz mam,zostal NA i gra bo dysk z kompa wezme. Ile wynosi abonament? I jakie sa roznice miedzy konsola a pc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2012, 10:02 
Cytuj  
marioxxxx napisał(a):
Xbox odpada,nie lubie tej platformy,blaszak spalony a nie chce mi sie w miare dobrego sprzetu na ta gre dobierac. Mi roznice nie przeszkadzaja,wazne ze zagram w cudo w wersji mmo. Mysz i klawiature juz mam,zostal NA i gra bo dysk z kompa wezme. Ile wynosi abonament? I jakie sa roznice miedzy konsola a pc?

Przede wszystkim to musisz mieć NTSC konsolę z NA, w wersji fat. Z żadnym slimem ffxi nie zadziała. Z żadną europejką również (konsola nie może być złamana).
Taniej chyba jednak wyjdzie złożenie PC, który jakoś specjalnie drogi na potrzeby FFXI nie będzie (starczy p4 prescott i jakaś nvidia 8600).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2012
Offline
PostNapisane: 19 cze 2012, 20:29 
Cytuj  
Wiem,posiadam fata w NTSC i PAL a tv ma ntsc/pal wiec nie ma problemu. Dysk posiadam,brak NA i samej gry. Co do kompa,wygrzebalem Pentium 4 2-rdzeniowy 2.20ghz,karta asusa eah3450,ram 2 gb


Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2012
Offline
PostNapisane: 25 cze 2012, 07:54 
Cytuj  
Chłopaki dobrze radzą żebyś odpuścił
Ja na PS2 zaczynałem później X no i PC
atm gram głównie na PC bo mam w miare dobry sprzęt no i lepiej to wygląda i chodzi niż X
aczkolwiek na Xie też fajnie można pograć szczególnie jak masz zabytkowy PC to nie będzie różnic
ALE
PS2 zupeełnie inna bajka szczególnie jak sugerujesz sie screenami, to nawet nie wyglada jak FFX zdecfydowanie bliżej temu do ery VII-IX
plus lagi sprzętowe, szczególnie w nowych dodatkach, gra potrafiła mi stanąć na najprostszych akcjach jak rozmowa z npc z dodatku ToAU i po klku-kilkunastu minutach dopiero szła dalej
no i czysto techniczna sprawa , potrzebujesz jak mówiłeś Network Adapter ale też musi być do niego NTSC płyta ze sterami , i kwestia samej gry ja mam 4 płyty, nie widziałem za bardzo all in one zestawów , a wszystko trudno dostępne atm

co do PC
na moim starym sprzęcie pentium 4 3gz 1-rdzeń , 1GB ram , jakiś radeon X300/ X550
to chodziło praktycznie jak na Xie także już dosyć spoko

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 08:19 
Cytuj  
Final Fantasy XI: Seekers of Adoulin not on PS2 outside of Japan

http://massively.joystiq.com/2012/06/27 ... -of-japan/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.