mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 12:51 
Cytuj  
Kiedyś ktoś mi się pożalił że nie ma aktualnych poradników odnośnie jobów (te na wiki zatrzymały się na 75 zazwyczaj a te na FFXIAH trudno się czyta przez kłótnie PROsów odnośnie wyższości 1 eq nad drugim z wyliczeniem przewagi na poziomie 0,01% przy różnych dziwnych założeniach :) po czym każdy wyzywa wszystkich innych od noobów debili i kretynów). Ja mogę się podzielić uwagami na temat COR i RNG (soon).
Bardzo dobry tekst in inglisz (trochę zainspirował mnie do dorzucenia swoich 3 groszy), naprawdę goodjob i /bow, można spokojnie patrzeć na opisy SJ, sety poza 1 szczegółem, AF1 hat jest lepszy od Pandinus pod QD.

http://www.ffxiah.com/forum/topic/31312 ... to-corsair

COR: jak wykazał ostatni survey 2 najmniej popularny job (liczony liczbą ludzi która ma na 99), job zupełnie odrzucony w niełaskę przez Abyssea powrócił w wielkim stylu dzięki VW.
Co do użyteczności COR w grupie: duży event = większa szansa na zapotrzebowanie na COR, praktyczne minimum gdzie będzie przydatny to 1 PT, ale wszystko zależy od składu :).
Główne zadanie COR to buff DD (dużo rzadziej Magów, przeciwnie niż na lvl 75 cap). Cor buffuje za pomocą Phantom Roll + Double up. Najbardziej przydatne rolle w DD party to Chaos (att), Fighters (double attack), Tacticans (regain), czasem może się przydać Rogues (crit rate). Jakie rolle używać? Najlepiej zapytać :). Ja zazwyczaj daje to co ludzie chcą, ostatnio niejaki Gimp poprosił o Misers / Hunters na Rexie i na pytanie Lyncatha WTF wywalił go z Ally :), po 5 wipach run się skończył. Chaos / Fighters jest zazwyczaj optymalne dla melee DD, Chaos / Tacticans jak masz RNG lub więcej COR w pt bo Fighters nic im nie daje a jak już sami COR to podstawa to Tacticans i Wizards (MAB). Ciekawie było jak na innym Rex alliance w 1 pt miałem 3x COR, w takich sytuacjach wychodzi kto umie grać COR bo kluczowe dla utrzymania dobrych buffów jest robienie 2 rolli (ze względu na ostatnią zmianę XI - jak masz roll na XI aż do momentu aż on zejdzie nie możesz mieć efektu bust a recast phantom rolla zmniejsza się o 50% więc można przez dłuższy czas robić double XI). Jeden z COR stwierdził że będzie robił Tacticans drugi Wizards ja wziąłem Chaos i nagle nie było co rolować :) ja sobie rolowałem Magus (MDB jakby jakiś spell miał trafić) i utrzymywałem double XI, pozostali robili po 1 roll, po pewnym czasie jeden z nich zorientował się że lepiej rolować po 2 i dodał SAM roll który niewiele pomagał ale też nie szkodził. Dla magów standard to Wizards / Evokers / Scholars. Raz (1 raz) został poproszony o rolle dla petów, których nie miałem wtedy. Uzupełniłem aby nie było lipy :) stąd rada warto kupić wszystkie. Inne wykorzystywany rolle to Bolters (movement +) ja go wykorzystuje np. przy dynamisie jak biegniemy gdzieś dalej i jest ryzyko że zejdą XI które mam na sobie aby w nowym miejscu mieć komfort XI no i solo jak gdzieś biegnę (COR jest szybkim biegaczem W legs + Bolters + Talaria i zasuwamy :)). Do solo przydatny też Dancers (choć sporo teraz Regen equipu).
Quick Draw – drugi core ability, podzielony na 8 elementów light shot usypia, dark shot robi dispel a pozostałe zadają odpowiedni elemntal DMG. Formuła na DMG jest na Wiki, zasadniczo DMG zależy od broni, bulleta, MAB oraz elemental affinity (dla COR przede wszystkim Elemental Staff). QD daje nam TP, nie daje natomiast TP przeciwnikowi i jest podstawową bronią przy solowaniu na COR, poza tym użyteczny do szybkiego złapanie TP i walnięcia mocniejszego o 20% Wildfire dzięki AF3+2 butkom.
Random Deal – dużo rzadziej wykorzystywany (timer 20 min) ale za czasem przydatny np. można podczas zerg spróbować wrócić DD abi w pt lub przy niekorzystnych rollach wrócić Snake Eye / Fold.
Snake Eye – super ability które zmienia następny double up w I lub, jeśli obecnie mamy roll powyżej V na różnicę do XI (z szansą zależna od ilości meritów ale nie jest to 100% przy 5 meritach jak jest w opisie). Używane gdy masz X aby uzyskać super XI lub jak nie masz XI i fold ciągle na timerze a unlucky jest wysoki aby nie zrobić bust, mieć szansę na XI albo przynajmniej zmienić unlucky na lepszy – zazwyczaj początkowa faza rollowania do double XI lub jeśli zejdą oba rolle (amnesia, śmierc).
Fold – drugie super abi które zdejmuje bust lub jeśli nie ma bust to roll z najdłuższym timerem. Obecnie NIE opłaca się wrzucać więcej niż 1 merit tutaj, lepiej remitować Winding Streak i wydłużyć przerwy między rollowaniem XI.
Triple Shot – ani razu nie użyłem grając COR. Uważam że to strata czasu bawić się w strzelanie bo jak już ktoś bierze COR na event to raczej na coś mocnego w co istnieje duża szansa że się nie trafi bez inwestowania w ACC (na VW sam RACC equip + stelwarts często jest za mało aby mieć przyzwoite RACC na COR). Co prawda można jeść squid sushi który poza RACC daje 5 AGI pod Wildfire (5 AGI to różnica między Armageddon 85 i 90 :)).
Co do broni to Armageddon 85 robi ogromną różnicę, Wildfire to optymalny WS dla COR, chyba że przeciwnik resistuje fire dmg albo magię ogólnie. Ale uwaga: nie jest hateless WS! Przy 100TP redukcja enmity to ok. -25%, dopiero przy 300TP redukcja jest na tyle znaczna, że można strzelać bez obawy że trzeba będzie mobka chwilę potankować. Dodatkowo Wildfire to bestia w Abyss, 6k-7k DMG na normalnych mobkach (plus QD i mob pada), super do capowania Amber i farmowania KI z boxów (szczególnie w nowych zonach). Armageddon jest chyba najłatwiejszym z empów do zrobienia (zarówno 85 i 90), nie ma co grać COR bez tej broni teraz. Wersja WOE (jeśli ktoś ma coiny) jest ok., ale nawet WOE wersja 99 ma niższy base dmg od Arma 90 (!) brak jej AGI + pod wildfire, nie ma ODD aftermath (dla tych co strzelają :)) i kosztuje przynajmniej 20M. Zatem jak robisz WOE to max 90, Wildfire będzie trochę słabszy ale też będzie. Dodatkowo dla maniaków strzelania Armageddon jest super bronią pod Last Stand, największy base dmg dostępny dla COR + 10-20 AGI w zależności od lvlu broni pomagające zarówno w DMG (100% AGI mod) jak i RACC. Arma nie jest najlepszą bronią pod QD. Lepszy jest MAB trial gun który można w 1 dzień zrobić w Ule. Najlepszą bronią pod QD jest mythic ale nie sądzę aby dużo osób zdecydowało się go robić.
Naif kiedyś pytał mnie o sety jakie mam na COR: używam QD set, Wildfire set, RACC set pod Marks proc na VW, mam macra pod najczęściej używane rolle (AF3+2 hands, Luzaf’s ring + equip specyficzny pod dany roll (AF2 hat, AF3+2 body etc.)). Dodatkowo zrobiłem tp set pod melee ale tutaj najwięcej mi brakuje do optimum. Dodatkowo niektórzy robią różne WF sety w zależności od INT przeciwnika, bazujące albo bardziej na MAB albo na AGI.
COR solo: klasyczny kite, biegamy i strzelamy z QD, od 75 QD praktycznie podwoił DMG, obecnie spokojnie można walić za 700+ DMG co 45 sek (merity w recast + Mirke body). Dodatkowo można uzyskać QD recast – 5 na augmented W Head co zwiększy DOT ponad użycie AF1 hat. Normalnie QD zatrzymuje postać, ale jak zmieniamy equip to strzelamy bez przystawania. Niestety ciągle oznacza to długie walki solo ze względu na limit QD jakie możemy zrobić, można przyspieszyć trochę przy mage SUB rzucając bio / dia. Przy RDM sub mamy DIA 2 / BIO 2 i refresh. COR solo jest bezpieczne bo nie dajemy TP z QD (bio i dia 1 też nie dają TP bo zazwyczaj za 0 wchodzą). Mamy sporo możliwości szybkiego biegania (W legs, Skadi, Hermes) aby mieć czas na rolle (Wizards / Dancers / Warclocks) albo inny buff.

Jak ktoś ma pytania to walcie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 13:43 
Cytuj  
Holy fuck dodaj jakies przerwy miedzy akapitami :D

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 13:55 
Cytuj  
zaraz Ci Ato napisze jak grać CORem i że w ogóle to co robisz to wielka chujnia, bo nie czytałeś ze zrozumieniem tego co pisał, ty załapiesz wielki dół bo okaże się, że grasz niewłaściwie i quit będzie jak nic! :D


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 13:57 
Cytuj  
Fajny pomysl! Szczegolnie RNG mnie interesuje. Nie kazdy wie, ze to mialbyc moj drugi job, ale sie zatrzymalem na lvl 50+ sto lat temu. W planach mam do niego wrocic.

Ja tam merytorycznie nie mam narazie nic do powiedzenia, ale zaraz przyjdzie Ato i juz potem nikt nie bedzie mial ochoty nic napisac. :)

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 14:22 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Holy fuck dodaj jakies przerwy miedzy akapitami :D

EEE dziwne ale nie mogę edit zrobić :(

Huckster napisał(a):
zaraz Ci Ato napisze jak grać CORem i że w ogóle to co robisz to wielka chujnia, bo nie czytałeś ze zrozumieniem tego co pisał, ty załapiesz wielki dół bo okaże się, że grasz niewłaściwie i quit będzie jak nic! :D

Hehe dlatego zacząłem od COR - wg ffxi AH Ato ma COR na lvl 9 :D choć nie wykluczone że i tak conieco sprostuje :).

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 18:18 
Cytuj  
:o
ja mam przez Enoikosa alergię na "wall of text" i od tamtego czasu jak widzę coś takiego, to przechodzę do następnego postu ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 20:27 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
:o
ja mam przez Enoikosa alergię na "wall of text" i od tamtego czasu jak widzę coś takiego, to przechodzę do następnego postu ;]

E tam gadasz. Ja prawie do końca jego kadencji czytałem posty. Wymiękłem dopiero przed jego emoquitem (zaraz po tym jak dostał relica hehe).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 22:34 
Cytuj  
dzięki Have :)


_________________
COLD is BACK !

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:38 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Holy fuck dodaj jakies przerwy miedzy akapitami :D

EEE dziwne ale nie mogę edit zrobić :(

Huckster napisał(a):
zaraz Ci Ato napisze jak grać CORem i że w ogóle to co robisz to wielka chujnia, bo nie czytałeś ze zrozumieniem tego co pisał, ty załapiesz wielki dół bo okaże się, że grasz niewłaściwie i quit będzie jak nic! :D

Hehe dlatego zacząłem od COR - wg ffxi AH Ato ma COR na lvl 9 :D choć nie wykluczone że i tak conieco sprostuje :).


Jedyna uwaga to, że COR z dobrym racc setem powinien jednak trafiać w większość rzeczy. Jest to także bardzo pomocne w dojściu do 200-300TP dla mniejszego hate.
Jednak jeśli ma nie brać hate to mob musi mieć spory DEF, żeby normalne ratt nie robiły dużo damage.
Bardzo możliwe, że hate z 8 ratt da mniejszy hate niż wynosi różnica między 100 a 300TP Wildfire. Da też większy damage.
Moim zdaniem jeśli robisz WF na 200TP z samego regain to równie dobrze w tym smaym czasie możesz strzelać i robić z 300TP, a hate będzie ogólnie i tak mniejszy.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:51 
Cytuj  
DRK - rezerwuje

WAR - rezerwuje

MNK - rezerwuje

BLU - rezerwuje

THF - rezerwuje

Nie obiecuje jednak, że mi się będzie chciało :D


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:53 
Cytuj  
To ksiazke od razu juz napisz.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 18:53 
Cytuj  
ty a moze sa gdzies studia co sie o FF uczy - sa jakies cosmetologie itp to i takie cos moze byc, moze bys cos na tym zarobil

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 23:47 
Cytuj  
Nie da się edytować postów...

DRK:

JA:
Blood Weapon: Uzywa sie na zergu z souleater
Arcane Circle: Wiadomo
Last Resort: Najpotężniejszy buff w grze. +25%haste dla broni dwuręcznych i +25%att (z meritami 5/5). Używać tuż przed walką
Weapon bash: Wiadomo. Szybki stun w razie silent
Souleater: Bardzo potężna umiejętność którą można nadużywać mając Apocalypse lub wystarczająco dobrych healerów.
Dark seal: Ja to mam 5/5 z af3+2 helmem. z Pavor gauntlets i chupparosa mantle wyciagam +45STR z absorb-STR na 3 minuty. Ten STR spada ale avg i tak jest kolo +35 na 3 minuty.
Diabloic Eye: Ja to zlałem bo mam relici (+40acc). Niektorzy mowia ze to jest czasem potrzebne, ale ja zdecydowanie wole Dark seal. Jesli potrzeba acc to mozna zrobic Absorb-DEX i srednio z tego +35DEX przez ten sam czas co trwa Diabolic mamy srednio +26acc, czyli wiecej niz z Diabolic eye.
Nether Void: Uzywac tego mozna albo do Drain II przed Souleater lub z Dark seal pod absorb.
Arcana Crest: to samo co z circle. Urzywac jak sie da.
Scarlet: Bardzo niedoceniane JA ktore ma wrecz niesamowity potencjal. Najwiecej z niego maja doswiadczeni gracze ktorzy maja swiadomosc co za ile bije i kiedy najlepiej ta wlaczyc.

Spelle:
Drainy: Do solo głownie i drainII przed zerg z souleater
Absorb-STR: Uzywac z Dark Seal i Neither Void
Absorb-acc: zadko urzywam, ale potencjalnie przydatne
Abosrb-TP: Oplaca sie uzywac w solo i low haste sytuacjach (czyli solo lub lowman bez haste/marchy/embravy/last resort)
Dread-Spikes: Sporo MP kosztuje wiec na Galce zadko uzywam (głownie jak mam apoc zalozony i moge Entropy zrobic pod full MP)
Absorb-Attri: Dobre do dispellowania spików. Fajne akcje można robic wysysając Boost z Jailer of Love.
Endark: Bardzo dobry spell. Oplaca sie castowac jak najczesciej.

Bronie:
Ragnarok - głowna broń do damage
Apoc - główna broń do solo i lowman
Borealis - Dla tych co nie maja Ragnaroka
Magian OAT - Dla tych co nie maja Borealis i ragnaroka

Sety:
TP LR down
TP LR up
TP VW
TP Apoc AM up
w chuj innych TP
WS Entropy, Reso, Cata
Absorby
Drain
PDT (Ja mam chyba 46% + shadow mantle)
MDT

W zaleznosci od posiadanych broni i innych jobow, mozna uzywac DRK do wlasciwie wszystkiego:
Zerg bez 2hr
Zerg z 2hr jesli nie mamy super war lub sam.
Duo z healerem jesli nie potrzeba TH
Legion/Einherjar


Jakies pytania? Chetnie cos wytlumacze.


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 00:44 
Cytuj  
DRK nie gram ale just in case bym nosil twilight scythe jesli cos resistuje dmg (ostatnio poszlismy duo na ZNM gearsa z Dev ja na SAM i prawie nic mu nie moglem zrobic podobno swiecaca GK ma takie cos jak twilight scythe ale nieporownywalnie o nia latwiej niz o GK). No a emp GS to syf? Nietrudno go zrobic (Arma / GK / GS to te same itemy). No i o emp scythe niewiele wiem (malo ludzi ma).
Nic o WSach nie ma lipa :D.

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 07:29 
Cytuj  
100licad napisał(a):
DRK nie gram ale just in case bym nosil twilight scythe jesli cos resistuje dmg (ostatnio poszlismy duo na ZNM gearsa z Dev ja na SAM i prawie nic mu nie moglem zrobic podobno swiecaca GK ma takie cos jak twilight scythe ale nieporownywalnie o nia latwiej niz o GK). No a emp GS to syf? Nietrudno go zrobic (Arma / GK / GS to te same itemy). No i o emp scythe niewiele wiem (malo ludzi ma).
Nic o WSach nie ma lipa :D.



Twilight Scythe - przydaje sie, faktycznie zapomnialem.
Empy GS - nie jest syfny ale jest droższy od dużo lepszego Ragnaroka, a wersja 90 jest gorsza od 99 OAT i Borealis
Empy Scythe - też jest śmieszna w porównaniu do Apoca i też droższa.
Liberator - Bron która na eventach gdzie mozna uzywac wing na 300TP prawdopodobnie dorwnuje damage Ragnarokowi, jednak kosztuje wiecej niz Apoc+Ragna razem ( + 3 relic jeszcze). Kolejnosc robienia to Apoc -> Ragna -> Liberator jak ktos chce miec wszystkie 3.

Nie bardzo wiem co chcesz zebym napisal o WS? :D

1. Resolution - WS do robienia damage.
2. Catastophe - WS do leczenia się w solo i lowman.
3. Entropy - WS do robienia damage jak się używa scythe lub do drainowania MP w solo i lowman.


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 14 lip 2012, 07:34 przez Bartelius, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 07:33 
Cytuj  
Murasamemaru jest trochę inna niż twilight scythe. Twilight scythe zmienia normalne uderzenia w non elemental magic damage. Murasamemaru zmienia WSy w non elemental magic damage.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 10:33 
Cytuj  
WAR

JA:
Mighty Strikes - 2hr pod zerg. Szczegolnie mocny z full haste buffami i przeciwko bardzo mocnym wrogom (z powodu tego jak duzo daja crity przeciwko wlasnie mocnym mobom). AF2+2 hands przedluzaja czas trwania o 15 sekund i kazdy main WAR powinien je miec.
provoke - to ability przydaje sie juz wlasciwie tylko do pullowania/tagowania moba.
Berserk - Wiadomo. +25%attack robi swoje. Uzywac tuz przed walka
Defender - bardziej przydatny z sub /war dla niektorych jobow niz dla samego WARka
Warcry - Bardzo potezny ability z 5/5 Savagery i af2+2 augmented mask. Szczegolnie potezne w polaczeniu z 2hr + Resolution
Agressor - Uzywac zawsze kiedy mamy podejrzenie ze nasze acc jest ponizej capu
Retaliation - BARDZO potezne ability. W odpowiednich warunkach wlasciwie najpotezniejsze ability w grze (tak przy odpowiednich warunkach bije na glowe Last Resort). Ma jeda wade, movement down, wiec jest troche niewygodne w eventach na czas. Jest tez znacznie mniej przydatne w evetach grupowych gdzie zadko bedziemy celem moba.

Merity:
Berserker 5/5
DA 5/5
Savagery 5/5
Warrior charge 5/5

Bronie:
Ukonvasara - Najlepszy Great Axe i najlepsza bron do eventow z wingami 300TP i tempsami z potency+
Bravura - tylko do eventow gdzie z Ukonvasara brakuje nam bardzo duzo acc do capu
Ragnarok - Do 2hr zerg oraz do wszystkich eventow gdzie nie ma wingow i mamy cap attack lub blisko. Bije takze na glowe Bravure do eventow gdzie potrzebujemy acc.
Inne bronie sa syfne i jak ktos chce grac WAR na powaznie to 90 Ukon przynajmniej.

WS:
Ukko - 90 sec aftermathh na 300TP. Uzywac z wingiem 300TP. Pozniej spamowac na 100TP i znowu uzyc winga jesli mamy. Nie chomikowac TP do 300 jesli nie mamy wingow. Ukko-> Ukko to light tak samo jak kombinacja z Vsmite, wiec jesli mamy np w pt same WAR i MNK to jest to bardzo potezne combo jesli mob nie resistuje light.
Upheavel - Pod Bravure i pod 2hr (rowniez z Ukonvasara)
Resolution - Najmcniejszy WS pod MS jednak na mocniejsze moby wlasciwie wymaga Ragnaroka z powodu acc.

Zarówno WAR jak i DRK gra sie w eventahc z buffami podobnie. Zawsze trzeba miec w pogotowiu PDT set (ja mam 48% + shadow mantle) ponieważ jak się go nie ma to się pada jak mucha i sie damage dealing konczy co czesto mozna zaobserwowac w RMT. Musialem na Legionie 4 razy zostawac jedynym DD przy zyciu i solowac moba od 50% do 0% zanim sie niektorzy nauczyli ze 5 minutowa przerwa w DD to wieksza strata damage niz robienie TP w PDT.
Podstawa sukcesu robienia najwyzszego damage w zergu ( Jeszcze mi sie nie zdazylo zeby mnie ktos przebil w parsie nawet z takim samym equip) to wciskanie macr w odpowiednim momencie. Tego sie jednak nie da nauczyc na forum.

Spoiler:


Spoiler:


W tych dwoch parsach najlepiej widac czemu je wszystkie wygrywam robiac czasem 2 razy wiecej damage niz 2 osoba. Zwrocie uwage na liczbe WS.
Phix w pierwszym Parse to Ukon WAR ktory nie musial zmieniac broni tak jak ja (ja zmieniam bron na ukko kiedy skonczy mi sie 2hr). Ja zrobilem 7 Reso i 17 Ukko (i to zle stalem na tych Reso i dostawalem stun dlatego tak malo) a Phix 11 Ukko i 5 Uphaevel. Roznica jest drastyczna biorac pod uwage ze nasze tp sety sa prawie identyczne. W drugim parsie zmiescilem 12 Resolution w 60 sekundach mighty strikes. 2 DRKow ktorzy spamowali Reso, ktorzy maja wiecej haste niz ja na WAR zrobili 8 i 11 WSow a ja 17 zmieniajac bron. To jest caly sekret bycia dobrym DD.

Pytania?


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 14:33 
Cytuj  
Jaka jest prędkość lotu jaskółki bez obciążenia? :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 14:47 
Cytuj  
Jaskółki europejskiej czy afrykańskiej? :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 16:53 
Cytuj  
Nie wiem ... AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.