mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 14:12 
Cytuj  
Wczoraj dzieki radzie Have wybralem sie do Cravlers Nest i bylo calkiem fajnie. Jakas namiastka starego expowania. Mam tylko pytanie czy exp rosnie wraz z levelem? Jak to jest liczone? Za moba dostawalem 20-30 expa a za skrzynke 1000+, synchro bylo pod lvl 50+. Nie jest zle ale abyss chyba wydajniejsze.

Abyss mnie czeka i tak. Mam pytanie do ktorej zony na ktorym levelu isc? Moglby tez ktos przypomniec ktore skrzynki trzeba otwierac? Nie chce wyjsc na nooba totalnego, a juz wszystko pozapominalem.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 18:34 
Cytuj  
jak expisz z książki to tak właśnie jest. strony automatycznie się odnawiają i im więcej ich robisz, tym więcej exp dostajesz za kolejną aż dotrzesz do capa.

<< tutaj >> masz kompletny spis gdzie jaki GoV można aktywować i ile daje min - max exp i jakie są objectivsy żeby zaliczyć stronę i dostać reward.

bardzo popularnym miejscem robienia GoV jest zeruhn mines dla tego ringa, który wypada ze skrzynki:

Obrazek


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 18:42 
Cytuj  
Ile ja godzin w Zeruhn spedzilem jak tylko dodali ten ring ^^

*****

Posty: 2438
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:33 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Ile ja godzin w Zeruhn spedzilem jak tylko dodali ten ring ^^


Mi wypadł przypadkiem, jak robiłem Junowi joby do 30.

GoV jest dobry jak robisz lvl dla mule lub jeśli potrzebujesz jakiegoś itemu ze skrzynki z jakiejś zony.
Popularnych itemow ze skrzynek jest w chuj i ten ring jest jednym z najgorszych :P
Przykładem może być chyba 5 neckow z +2 do skilla.
Jeśli nie potrzebujesz itemów ze skrzynki i expujesz maina bez PL to szybsza jednak jest abyssea (dużo szybsza).
Jednak GoV jest czasami wart zrobienia nawet dla samego klimatu solo expienia, ale to już trzeba lubić.


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 20:09 
Cytuj  
Stoje a abyss jak kolem i nie ma party. :/

Moze ktos ma ochote jutro poexpowac? :)

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 20:16 
Cytuj  
Ja się chetnie przejdę do abyss-altepa lalki poobijać, trochę broni do skillup się znajdzie. Tylko nie wiem czy i o której online będę.


_________________
B.B.B.T.D. King

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 12:36 
Cytuj  
lolo99 napisał(a):
Ja się chetnie przejdę do abyss-altepa lalki poobijać, trochę broni do skillup się znajdzie. Tylko nie wiem czy i o której online będę.


Dzieki Saku za sciagniecie Deva. Z Nim mozna zrobic max lvl w jeden dzien. :)

Mam jeszcze pytanie o skillup. Jak wy to robicie? Szukacie odpowiednich mobow po Vanadiel czy liczycie na gainy w Abyss? Jest jakis poradnik do skillowania?

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 16:43 
Cytuj  
jeśli chodzi o melee, ja klepie do 250 poza abby a później trzaskam wormy tak do 350, reszte dobijam na lalkach.
jako Blue Mage stawiałem postać na noc w Abby-Paradox i skillowałem spammując Pollen z włożoną MM atmą.
niestety w Paradox da się skillować tylko defensywną/healującą magię. nuki i enfeeblingi tylko na mobkach ;]

dobry i w miarę bezpieczny (jak się ma dobrą grupę) skillup dla ofensywnej magii dają VW. jak jestem na magu w VW, spamuję Dia/Bio na moba i leci skill raz na jakiś czas.
to samo z elemental / ninjutsu


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 22:11 
Cytuj  
Można próbować skillowac na fortyfikacjach w castle zvahl w past, bierzesz broń o najniższym dmg i atakujesz afk najlepiej spytać Toma który level tam łatwo dobić.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 23:23 
Cytuj  
no fortyfikacje na początek też są ok, ale cappuja się na skillu jakoś nie więcej jak 150. czytalem, ze cappują skill tak jakby się było na lv.52
drugi mankament tego jest taki, że nawet z low dmg weapon, fortyfikacja ma 5 000 życia i repop ponad 30min.
ja skillowałem w castle bails. jak się ma szczęście to nikt nie bije drugi jest free i latałem od jednego do drugiego ;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 331
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 23:43 
Cytuj  
IMO na fortyfikacjach słabo idzie i trochę strata czasu (niby afk ale doglądać trzeba). Moim zdaniem lepiej do low lvl pt/alliance się zapisać i normalne moby klepać. Mało, że skill szybko leci, to jeszcze exp wpadnie na merity. Przykładowa lokacja: Bostaunieux Oubliette.


_________________
B.B.B.T.D. King

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.