mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2013, 20:52 
Cytuj  
To tak oficjalnie. Wróciłem.
Wczoraj trochę pograłem. Jeszcze nie kupiłem SoA.
Dzisiaj już załapałem wkurwa, bo z niewiadomego powodu gra uruchomiła mi się w oknie.
Odpaliłem Steam, wybrałem uruchamianie FF Config, a ten surw$%#&@ zaczął pobierać od początku całą grę! 4,8GB!!!
Potrwa to ze 2h. To sobie dzisiaj już nie pogram pewnie. Bo 100% będę musiał jeszcze ściągnąć przez POL updaty...

Jeśli rozważacie zakup FF przez Steam, ODRADZAM!!! Z powyższego powodu + inne. Jak choćby pomyłki kiedy wysyłają klucz rejestracyjny w wersji US dla klienta w wersji EU.

No, to spuściłem trochę Steama ;]

Idę pooglądać coś w TV, a tu niech się ściąga, bo przecież już nie mam wyjścia...

CU in game!


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2013
Offline
PostNapisane: 2 maja 2013, 23:02 
Cytuj  
Dlatego właśnie nie lubie steama i nigdy więcej już go nie zainstaluje. Wystarczyła mi jedna taka akcja... i to przy pudełkowej grze która wymagała steama. Nie lubie tracic czasu na użeranie się z softem. Wiem, że niektórzy go chwalą, ale ja tego po prostu nie rozumiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 14:23 
Cytuj  
Przesadzacie coś z tym Steamem. A Glizda te 5 giga to i tak szybciej ściągniesz niż płyty byś znalazł :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 18:10 
Cytuj  
To nie chodzi o samo ściąganie. Te 5GB to na moim łączu 1,5h. Ale on mi skadował w pełni spatchowanego klienta i zaczął pobierać fresh installation do spatchowania. A wiadomo jaki jest przyjemny proces updatowania przez POL.
Na szczęście na HDD miałem kopie zapasowa FF po patchowaniu, więc po wrzuceniu SoA i patcha z 29.04 dociagnal 3000 plików zamiast 23000.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.