mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 06:13 
Cytuj  
Tu masz patche:
http://tehkrizz.net/FFXI/downloads.php

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 10:08 
Cytuj  
A tutaj Torrent do Abyssea Collection:
http://thepiratebay.se/torrent/7562902/ ... dition_(PC)_Installer

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 11:23 
Cytuj  
Dziękuję dobry człowieku.
To ile ludzi tak właściwie gra/chce grać/reaktywuje konto?
Nie chciałbym wyżygać ~100 pln aby zobaczyć pusty ls.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 09:56 
Cytuj  
Ostatnio grają: czasem Dev, Asiman (chyba) soluje dynamisy, ja i w sobotę Katsu popnął.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2012, 23:35 
Cytuj  
Liczyłem że dzisiaj zrobię instalkę, upy, płatności i jeszcze kilka minut spędzę ingame.
Niestety skurwiałe SE zrobiło wszystko co się dało aby przypomnieć mi jaką chujową w pełnym tego słowa znaczeniu firmą jest i jak skrajnie trudny w obsłudze produkt wydało a tym samym czym mnie tyle razy odrzuciła od siebie.
Ale po kolei.
Z linków Goka instaluję POLa (który chuj wie po co jest, nie da się zrobić normalnych, ludzkich metod płatności!?)
Chcę instalować podstawkę i CHUJ po raz pierwszy. Twierdzi że POL nie jest zainstalowany.
Instaluję ten który jest na płycie.
Instaluję grę, nerwy opadają.
Rozpakowywanie upów ect.
Przechodzę do klepania kodów, haseł (kto kurwa w 2012 roku uważa za normalne aby do jednego konta mieć komplet dwóch loginów, dwóch haseł i jeszcze jakiegoś pierdolniętego authenticatora)
Wyskakuje okno że muszę zapłacić, daje ok, każe podać log i pass (jakby go już nie dostało raz) I CHUJ po raz drugi, twierdzi że jedno lub drugie jest złe.
Po analizie problemu okazuje się że muszę mieć zainstalowanego POLa... ze strony SE którego jak zainstalowałem to nie szło instalować gry!!!
Ściągam cierpliwie, instaluję I CHUJ po raz trzeci!!! Błąd nie da się instalować. Goglam. Kurwy się sypią. Instaluję program do czyszczenia listy dodaj/usuń programy.
Idzie, kurwa nareszcie.
Klepę logi, passy dalej, płatność, dalej, login, pass, dalej, ZALOGOWAŁO.
Wbijam na strone, zakładam kolejne K@@#$ konto do płatności.
dalej
podaje cvv2
dalej
loguje do banku zgodnie z jakimś kolejnym daremnym zabezpieczeniem które robi tylko więcej zamieszania niż powinno a i tak lada moment ktoś je rozpierdoli jak każde inne.
Klepę (jak najman matę) kod z telefonu (dobrze że mi jeszcze rozmiaru buta nie każą podać), każe mi się wylogować I CHUJ po raz kolejny. Wypierdala mi jakieś napisy po francusku z informacją (thx to google translate) że mój w dupę jebany bank postanowił zrobić zwrot informacji o płatności w nowym oknie zamykając stare a tym samym płatność nie doszła do skutku (chociaż tyle się w tym zgadza.)
Straciłem 5.5h na ten cały pojebany manewr i skończyłem z wielkim niczym. Niech się SE nauczy robić systemy płatności (jak i instalatory gier, patche oraz masę innych rzeczy) w sposób cywilizowany a nie dupę truje jakimiś skurwiałymi wirtualnymi kryształkami do płacenia.

Jutro ostatnia próba jak nie przejdzie to mam do wydania za darmo moje konto (jest płatność wstecz nieopłacona, uczciwie ostrzegam) jak i do sprzedania klucz do FFXIV za 30 PLN i jednocześnie oświadczam że nie chcę mieć nic więcej z tą firmą wspólnego.

Mam nadzieję że ten post przeczyta jak najwięcej chętnych na grę w produkty SE i pomoże im podjąć rezygnację z tego pomysłu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 00:43 
Cytuj  
Teraz są nowe systemy płatności, ale ze względów prawnych tamto stare trzeba opłacić starym sposobem.
W jakim banku masz kartę? Wiele polskich banków nie spełnia norm dla 3D secure by visa i pojawiają się problemy przy płatnościach spoza przeglądarki internetowej :/
W razie czego wal do ich supportu - od tego są.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 06:34 
Cytuj  
Mam w ING, po staremu działało. Ta płatność starym sposobem to już też nie do końca tak jest bo w POLu dostajesz link do http i tam masz przejść cały proces. Problemem jest to że okno logowania do banku w 3d secure odpala się jako ramka a po zalogowaniu ing wymusza swoja ramkę zamiast być grzecznie w oknie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 07:04 
Cytuj  
Ale co z tego, ze wymusza swoja ramke? Bo nie do kona zrozumialem w czym problem.

Generalnie jak dla mnie ten system jest teraz juz calkiem normalny. Wchodze na https://secure.square-enix.com/account/app kupuje crysta (4-5 klikniec) i reaktywuje co trzeba i dziala. Jest tez oczywiscie opcja placenia karta bezposrednio, ale jeszcze tego nie robilem w tym systemie z tego co pamietam.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 07:30 
Cytuj  
Może to jest wyjście, kupię crysta przez tą drugą opcję i wtedy zapłacę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2012, 09:17 
Cytuj  
Ja płaciłem normalnie kartą (tą samą co kiedyś) i problemów nie miałem.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2012, 06:39 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Dziękuję dobry człowieku.
To ile ludzi tak właściwie gra/chce grać/reaktywuje konto?
Nie chciałbym wyżygać ~100 pln aby zobaczyć pusty ls.


ja gram prawie codziennie, ale nie siedzę na CC.


_________________
Obrazek

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 00:17 
Cytuj  
Nie jestem pewien ale chyba ktos jeszcze wrocil - nalog wygral albo panna dala kosza albo ktos inny ma konto???

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 12:20 
Cytuj  
TandK napisał(a):
Nie jestem pewien ale chyba ktos jeszcze wrocil - nalog wygral albo panna dala kosza albo ktos inny ma konto???


Znaczy, że Sierota? :)


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

***
Avatar użytkownika

Posty: 874
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 12:18 
Cytuj  
Z ciekawości potaniała coś ta gra czy ciągle ok 50zł na miecha?

Dużo ludzi jeszcze gra ?


_________________
FF XI - Torell , Elvaan - WAR 75 // RNG 75 // NIN 40 *Dead*

FF XIV - Torell Aho , Au'Ra ♂ - WAR 50 // DRG 50

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 13:00 
Cytuj  
Cena dalej ta sama, mało kto gra, ludzie są porozrzucani po różnych lsach bo nie umieli się zgrać, ponadto w grze jest tyle contentu że każdy chce co innego i nie idzie się zgrać. Odradzam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 13:06 
Cytuj  
Trzeba czekać na dodatek ;)

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 14:14 
Cytuj  
Torell chodz do EVE, tu więcej się dzieje :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 15:32 
Cytuj  
Qurama napisał(a):
Z ciekawości potaniała coś ta gra czy ciągle ok 50zł na miecha?

Dużo ludzi jeszcze gra ?


Ja nie gram, ale jak gralem z pol roku temu to fajnie sie bawilem. Levelowanie przestalo byc problemem, ale poza tym jest tyle do roboty ze nie wiadomo za co sie zabrac :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2013, 20:54 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Cena dalej ta sama, mało kto gra, ludzie są porozrzucani po różnych lsach bo nie umieli się zgrać, ponadto w grze jest tyle contentu że każdy chce co innego i nie idzie się zgrać. Odradzam.



Lol . Tak było od zawsze. Grało się , gra i będzie grać w grupkach , bo nigdy nie było 100% zgrania .... wystarczy poczytać topiki o "nowych eventach" i ile z nich wypaliło.....

robią ci ,którzy chcą coś robić . Poza tym , gra już nie wymaga tyle nakładu czasu jak kiedyś ( jak zresztą Opi wyżej napisał) , a do wyboru jest wiele.


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2013, 10:38 
Cytuj  
Nie każdego wszystko interesuje i nie każdy ma na wszystko czas :)

Salvage static ostro idzie do przodu (są już pierwsze efekty w postaci pierwszego USU +1 Deva, Pudzian chyba ma już itemy na Ares +1). Ja ostatnio przez pracę i chorobę miałem tydzień przerwy ale jutro postaram się wpaść na Sv2 i meeble. Do meeble przed chorobą wciągneliśmy Furba i nawet Pudzian się przeszedł - fajna zabawa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.