mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2012, 14:16 
Cytuj  
Szczęście powrotów :)

Obrazek


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2012, 19:04 
Cytuj  
cg katsu xD
ile razy byłeś już gościem w rabao? XD


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2012, 19:08 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Był ktoś w Antiquity? Warto brać ich perłę z myślą o spontanicznych eventach?


apo to głównie NA LS i robią mocne eventy w strasznie niedogodnych dla EU godzinach.
ale poza tym zawsze u nas można znaleźć osoby chętne do pomocy lub potrzebujące tego samogo bossa, czy seali z tego samego NMa.
jak coś, to pisz. mam oficera w +2


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2012, 11:31 
Cytuj  
Ponieważ CC długo świeciło pustkami, brakowało ludzi z sackami do dodawania ludzi a nowych sacków nie przybywało Pudzian (Asiman) wziął sprawę w swoje ręce i zrobił Hunderedfists LS w którym ostatnio gra on, Hotrod Samotnik Dev czasem Furb no i ja + nowi ludzi których nie wiem skąd wzieli ok 50 levelu (Anglicy chyba) :), Coldee ciągle gra w Antiquity a Tom w Redemption/ Galacticos. Asiman zrobił Aegisa, Hotrod Spharai. Obecnie bawimy się w stary Salvage po którym pewnie przerzucimy się na nowy + jakieś old eventy w stylu Limbusa. Z Tomem i Coldem robimy Meeble (naprawdę fajny event), choć dropy biedne + bossa tylko raz na tydzień można. A i Ator chyba pozbył się postaci bo ostatnio biega Atoreis po Vana :). Tyle updatu przed swiętami, wesołych Ho Ho Ho!

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 11:54 
Cytuj  
Zdaj relację za 2 miesiące ile jest ludzi na lsie to się zastanowię. Już raz zrobiłem comeback i okazało się że w praktyce to każdy z wymienionych był raz na tydzień.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2013, 16:36 
Cytuj  
Relacja po 1 miesiącu :) wczoraj spróbowaliśmy pierwszy raz nowego salvage (5 osób - Asi , Hot, Dev, Furb i ja) i zrobiliśmy pełny clear (farm planów + 2x boss NQ i HQ) w AR (5 planów Skadi dla mnie 4 Ares dla Asiego + 2x45 Usu ktore wygral Dev i 1x45 Skadi dla mnie), ogólnie będziemy się przenosić się ze starego Salvage do nowego wraz z kompletowaniem setów (Dev już ma full Usu ja pełny Skadi, Hot i Asi mają chyba po 1 brakującym 35), przy czym BR i ZR mamy ogarnięte i jest raz tygodniu, SSR i BR po 2 razy. Furb dopiero zaczął kompletowanie wiec kazda starą zone przynajmniej raz w tygodniu jeszcze przez jakiś czas robić będziemy. System w nosym salvage który zastąpił cellsy jest dosyć przyjemny (choć randomowy - po zabiciu mobków losowo zdejmuje ograniczenia), ogólnie wszyscy się zgodziliśmy że nowe salvage jest fajniejsze od starego choć grind nie zniknał - zamiast czekać na rare drop czekasz na uzbieranie dużej ilości planów.
Meeble static się zmienia (wychodzą osoby spoza LSa) i ostatnio graliśmy Tom Cold Dev i ja (brakuje 1 - 2 osób), choć w tym zestawieniu pewnie zabijemy wszystko to brakuje nam DD lub THF w celu polepszenia dropów. W piątek zrobiliśmy 10 misji dla Dev (clear bossa 1 i 3) i został nam tylko t4 boss na piątek + mega boss.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2013, 18:35 
Cytuj  
ja pojawiam się TYLKO na meeble ..... wraz z nowym dodatkiem będę grał trochę więcej , no chyba ,że sytuacja z pracą się zmieni .....


_________________
COLD is BACK !

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 10:16 
Cytuj  
Relacja po 2 miesiącach :)
Salvage static się wyrobił tak że niektóre zony we 3 robimy/ robią total clear bo nie wszysy zawsze idą ale chętnych ogólnie już jest więcej (Dev Asi Hot Furb Suri i ja) i zawsze 3 sie znajdzie (BTW Dev ma już ponad 4k alexów z salvage), liczba itemków rośnie. Co do Meeble static to powoli idziemy do przodu - choć na przykład w piątek po salvage kładac mała spać zasnałem czym na tyle zaskoczyłem pozostałych że nic nie zrobili :P.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 15:06 
Cytuj  
Salvage V1 czy V2? A zapytam inaczej, jak wygląda zbieranie się na event? Dalej 2h czy jest mobilizacja?

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 13:45 
Cytuj  
Salvage v2 dużo częściej (czasem stare bo Suri i Furb ciągle potrzebują basic setów). Start jest o 20 (19 w niedzielę) i faktyczny start jest najpóźniej o 20:20 (jak się ktoś spóźni i trzeba jeszcze ubrac jakiś job). Ewentualnie zdarza się że start jest później jak jeszcze assaulty robimy przed. Choć muszę uczciwie powiedzieć że Asi robi przerwę i Furba odkad Lu Shanga zrobil nieczęsto widać wieć core na chwilę obecną stanowi Hot Dev Suri i ja.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 13:59 
Cytuj  
A co z tymi non-pl graczami? Coś jeszcze z tego zostało na lsie?

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 09:21 
Cytuj  
Nie widziałem ich ostatnio, choć muszę przyznać że w zeszłym tygodniu cienko u mnie było z graniem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.