mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2013, 22:23 
Cytuj  
ja kupowałem z UK planet. wszystko jasno opisane wraz z mailem - kodem od nich . Bardzo łatwo , jak na to teraz spojrzeć :)


_________________
COLD is BACK !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 01:26 
Cytuj  
mam pewien problem. Z tego UK planet miałem zarówno kod jak i downloader . niestety mail przyszedł na spam , został usunięty ( zapomniałem go przenieść ) . Jestem poza domem , nie mam tego piep..... instalatora a pliki z updateu nie wystarczą do "przejścia" w nowe zony.

Ma ktoś link do EU downloadera ?


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 06:11 
Cytuj  
A wbiles kod w S-E account chociaz? Bo inaczej to i instalator nie pomoze :p Anyway, niestety na BG widze tylko NA instalator.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 06:28 
Cytuj  
z tego co mi kiedyś na BG pisali to czy to update, czy to addon, region dla którego stworzono pliki nie mają znaczenia.
to co się liczy to w zależności jaki FF się ma, EU/NA POL i EU/NA kod rejestracyjny.
pliki jako takie nie posiadają regionalizacji.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 06:32 
Cytuj  
Masz racje, ale czasami niby trzeba cos pogrzebac w rejestrze bo instalki NA dodatkow moga nie widziec EU POL. Anyway, jak chcesz Cold sprobowac to tutaj sa linki do NA instalki + wlasnie napisane co w rejestrze robic w razie problemow:
http://www.bluegartr.com/threads/115356 ... ons-Thread

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 06:52 
Cytuj  
tak,kod był aktywowany już przy instalce dodatku na PieCu . Teraz siedzę u dziewczyny i na lapku dodatkowo chciałem uaktualnić FFXI. Śmieszne jest to,że najpierw mi pisało info o braku wejścia w zony SoA , potem po instalu tego patcha 27/3 z BG komunikat znikł. Warpnęlo mnie do W. Adoulin i ... PoL crash , raz za razem , Unknown zone , potem już przy logowaniu widziało W.Adoulin , ale crash-uje cały czas.

SE naprawdę TYLE lat robi tą grę i żeby tak utrudniać życie .... wszystko było takie proste z instalką dodatku z płyty....

Teraz będę musiał jakoś wygrzebać Downloadera (jakby ktoś miał to może na maila ?) , albo siedzieć w starych zonach - jak mnie ktoś już wy-warpuje z Adoulin ..... masakra


installer z BG -> ten NA niestety nie widzi EU FFXI na laptopie. FFXI działa sam w sobie więc nie ma mowy o jakimś errorze....

zrobiłem też PoL check files ... wszystko ok. Potrzebny EU downloader niestety.


_________________
COLD is BACK !


Ostatnio edytowano 4 kwi 2013, 07:20 przez coldee1, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 07:19 
Cytuj  
Ale o jaki downloader ci teraz chodzi? Tam w temacie jest instalka do dodatku wiec sprobuj tego.

Generalnie ja sobie teraz kupilem ta cala Ultimate Seekers Edition czy jak tam i w domu zainstalowanie z nia gry i aktualizowanie zajelo max. 1-1,5h.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 07:34 
Cytuj  
dzięki Goku :)

kurde ,jak się na wódkę umówimy za tą całą pomoc :) to muszisz chyba na 2 dni zostać minimum :)

loader idzie - mam nadzieje ,że wszystko będzie ok :)

BTW - kiedy MB znów robimy ?:) w naszym składzie ?


_________________
COLD is BACK !

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 07:40 
Cytuj  
No prob :D

Co to Meeble, dzisiaj mnie nie ma caly dzien, jutro wieczorem ide na urodziny wiec tez odpadam ^^; W weekend mozna pokombinowac :p

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 09:24 
Cytuj  
Cold - robicie drugi meeble skład? Będziesz jutro na copiątkowych?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 09:36 
Cytuj  
Heh i takich problemów właśnie się boję jak Cold ma :P

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:02 
Cytuj  
Robilem znow wczoraj Revie i nie szło już tak szybko (chyba mniej osób), za to wiecej punktów leciało i nie było czekania wcale. Lagi jak ch... same miejsca gdzie revie jest są malutkie a odbiegnięcie poza zasięg i nie wrócenie na czas powoduje że przez 10 minut nie możesz brać udziału w revie, mobów jak mrówków i wszystkie robia aoe wiec podstawa to rr (twilight set). Nie ma opcji aby odciagnąć mobka dalej od grupy bo zaraz się nowe pojawiaja i linkują albo wychodzisz poza teren. Ciężko jest też recover weakness jak się bije bo 2 aoe i znów leżysz. Uczciwie powiem że po godzinie lagi stały się bardzo męczące a sam event trochę nużący więc się wylogowałem. Na plus powiem że mam już ponad 14k punktów (Dev ponad 80k+ jakieś już itemy pokupował) a z obecnie dostępnych 4 bym przygarnął na co potrzebuje 66k + na augmenty ewentualnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:12 
Cytuj  
Od razu ostrzegam zeby placzu nie bylo pozniej :D Augmenty to tylko HP, HP/MP i MP dla setow heavy, mid i light (wiadomo o jaki podzial mi chodzi :P) i ich wartosc jest afaik stala, caly set daje w sumie 320. Mozliwe, ze inne augmenty sie odblokuja jak sie Inventors Coalition rozwinie.

Rozumiem, ze przez lagi nasz na mysli, ze gra tnie bo ludzi wiecej? Bo lagow jako takich to nie uswiadczylem jeszcze w ogole.

10 minut blokada rzeczywiscie kicha, szczegolnie jak ci Lair Reive gdzies po drodze stoi, a wiadomo, ze zsolowac wiekszosc jobow nie moze...

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:13 
Cytuj  
Brzmi to jak event zrobiony pod paladyna


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:17 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Brzmi to jak event zrobiony pod paladyna


No praktycznie trafiles w sedno ;) Wiele osob teraz uzywa taktyki, ze odpowiednio ubrany PLD (Ochain itp) bierze na siebie wszystkie mobki i tankuje w kacie, a reszta rozwala cel danego reive (Lair, Roots itp). A jak nie ma PLDa to tez bardzo dobrze sie sprawuje BLU ze swoimi AOE sleepami.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 10:25 
Cytuj  
Dokładnie chodziło o cięcie ze względu na tłum ludzi i mobów, Ochain PLD chyba faktycznie na to najlepszy ale na SAM/DNC też dało radę, na pierwszym padłem 2 razy a potem nauczyłem się o co kaman (głównie o to aby trzymać HP wysoko bo zdarza się dostać 2-3 random AOE z rzędu i klapa). Ogolnie myśle że kazdy job co może nosić twilight set / DNC da radę, choć widziałem też NIN i DNC bijących a nawet SMN który dodatkowo raisował ludzi.

EDIT: co do augmentów wiem że to HP i MP ale w sumie nie narzekam bo augmenty chce głównie dla COR i każde MP się przyda bo z suba mało się dostaje. Legsy i handsy przegięte pod Wildfire są :).

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2013, 10:38 
Cytuj  
Nie wiem czy nie znerfowali punktów za DMG bo po 2 Revie co byłem wczoraj na SAM strasznie mało punktów dostałem, choć uczciwie przyznam że dużo byłem weak (jakoś mniej osób ogólnie wczoraj było na tym). Potem zmieniłem na RDM/SCH i dużo się poprawiło bo łatwiej się tankowało moby i dostałem za 1 run ze 4k, minus że nie ma skill-upów w Revie a chciałem sword scapować. Nastepnym razem pójde RDM/BLU bo tam podstawa to przeżyć :).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2013, 10:51 
Cytuj  
Tak, wczoraj czy tam 2 dni temu byl maint i podniesli punkty za magie, a znerfowali za meele :p
Dziwne, ja jestem prawie pewien, ze skillupy w Reive mialem O.o

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2013, 11:45 
Cytuj  
SE ma zejebiste pomysły aby dać nowe bullety dla COR które robi się z tanich materiałów:
http://www.ffxiah.com/item/3919/midrium-ingot
A jeszcze niedawno się mówiło że strzelanie na RNG jest drogie :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2013, 11:46 
Cytuj  
Cena spadnie mocno. Juz teraz na AH jest cala masa ore tylko sie wolno sprzedaje, bo ludzie powystawiali za spore ceny liczac, ze sie dorobia na nowosciach z dodatku. (sam sie zreszta caly czas zastanawiam czy swoich ore nie wystawic bo to szybka kasa, a nie uzyje ich pewnie predko :D)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.