mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 09:58 
Cytuj  
To celebrate the upcoming release of FINAL FANTASY XI's 5th expansion, "Seekers of Adoulin," we're pleased to announce that we'll be holding our very first "Double EXP Campaign!"

Don't miss this opportunity to sharpen your skills, hone your magic, and grow even stronger in preparation for the dangers that await you in the untamed lands of Ulbuka.






--------------------------------------------------------------------------------

When
Friday, February 8, 2013, 7:00am (PST) to Monday, February 11, 2013, 6:59am (PST)

Where
All areas of Vana'diel
* Please note that Abyssea areas are not included

Details
During the above time period, the amount of experience points gained by slaying monsters will be doubled.
* The Dedication effect gained from experience bonus equipment will also be doubled.

* Experience points earned by completing certain types of content or via the use of items will not be doubled.

Mam tylko nadzieje że będzie to również obejmowało dynamis exp to łatwo będzie o upgrade AF2+2

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 10:05 
Cytuj  
Lol dziwny pomysl. Pewnie FoV tez nie bedzie obejmowac, a exp to raczej FoV > Abyssea nie? Chyba, ze ludzie inaczej to teraz robia :p

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 10:31 
Cytuj  
LOL jeszcze nie załapali że ludzi mało interesuje expienie w tych samych lokacjach kolejny raz. Ten double exp powinien być na stałe.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:45 
Cytuj  
Exp za kill a nie exp z FOV więc zamiast 9 czy tam 15 exp za zabicie w alliance dostaniesz 18 do 30 :) z książki dalej będzie to samo. @ Zang: zwiększyli już exp za killa (chyba podwoili) wiec w stosunku do tego co było kiedyś to jest gdzieś tak x4. Mnie tylko zastanawia czy obejmie to dynamis bo jedyne co mam do expowania to AF2 a robienie tego na COR czy RNG solo jest słabe. Nowych jobów nie tykam.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 13:48 
Cytuj  
To jeszcze są gracze bez wszystkich jobów na 99? ;)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 14:01 
Cytuj  
Ja nie widzę sensu robić joba na 99 tylko po to aby był - jedyne co by miało sens to DNC bo mam dagger skill cap + jakieś merity nawet i sporo equipu, ale ze względu na wiejące od tego jobu pedalstwo spasuje. Po co mi WAR z GA skill 140? kiedyś jak się suby lewelowało (old fashioned way) to skill był w miarę up to date, teraz ludzie mają joby 99 ze skilem w okolicy 0.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 16:11 
Cytuj  
Expa dalej za mało za kill, po tylu latach to jest nudne.

@Targaryen - /

@100licad - po co wogóle jest skill (jakikolwiek)? Po to aby wkurwiać się bijąc setki daremnych mobów dla gaina? W WoW potrafili z tego zrezygnować tzn. domyślnie masz max na dany lvl.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2013, 16:30 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
@100licad - po co wogóle jest skill (jakikolwiek)? Po to aby wkurwiać się bijąc setki daremnych mobów dla gaina? W WoW potrafili z tego zrezygnować tzn. domyślnie masz max na dany lvl.

pytaj SE :), ale szczerze na 75 czułem się dumny z scapowanego throwing skilla na RNG :), teraz zwyczajnie nie ma czasu na to bo jest za dużo rzeczy do zrobienia a czasu na granie mniej. Zresztą skillowanie broni to jeszcze ujdzie ale skillowanie magii bez skryptów to masakra.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.