mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 13:21 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Kurde zrobiłem DRG30 z nudów, ale nie ma nawet jak iść do Abby, bo pusto. 8 osób...


Na calym serwie? :)

a mnie mocno ciagnie do FFXI, ale raczej nie do nowej farmy. Moze wykupie abo zeby sobie pobiegac i posolowac moby.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 13:43 
Cytuj  
Nie, w Abby - La Theine xD

Na serwerze jest aktualnie 1545 osób.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 15:45 
Cytuj  
Trudno mówić o czymś takim jak nowa farma Opi, myślę że dla jednego jobu jesteś w stanie zdobyć dobry equip w tydzień bez spiny, wymaga to następujących kroków:
- wzięcie udziału w Cirdas Skirmish w celu zdobycia podstawowych h2h (1-??? razy, zależy od farta, teoretycznie dropi 8 różnych broni przy czym w najprostrzym runie dropują 2 na koniec)
- wzięcie udziały w Yorcia skirmish w celu zdobycie KI który umożliwia update H2H broni do wersji +1, setu o nazwie Otronif który może nosić MNK oraz kamieni do ulepszania setu (trudno stwierdzić ile razy, przy czym najważniejsze jest dostanie KI bo wtedy możesz już efektywnie brać udział w walce podczas skirmish, KI ma wysoki drop rate). Ewentualnie można zamienić skrzydełka na zbroje (9 skrzydeł daje set).

Wtedy będziesz miał następującą broń i zbroję:
http://www.bg-wiki.com/bg/Ninzas_%2B1
http://www.bg-wiki.com/bg/Category:Skirmish_Armor obczaj set Otronif
W tym momencie jesteś gotów bić wszystko jeśli masz:
http://www.bg-wiki.com/bg/Shijin_Spiral

Jedyny problem to że musisz się pod shout podpiąć lub złapać parę osób na LSie w celu zrobienia Skirmish.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 16:12 
Cytuj  
Statsy jakies chore!!! :)

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 07:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Statsy jakies chore!!! :)


A widziałeś to:

Obrazek


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 08:03 
Cytuj  
Ale o to już nie tak łatwo jak o itemy ze skirmish :D. Ale właśnie to jest smutne w nowym dodatku że te chore statsy biją zazwyczaj na głowę wszystko co było wcześniej, a dla DD to już nie ma porównania bo taki WHM czy BRD to da sobie radę w itemach sprzed SoA. Reszta nie bardzo choćby byli obwieszeni relikami, empami i mythicami :D.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 08:12 
Cytuj  
Postnąłem, bo Op podniecił się statami :)
Z drugiej strony, codziennie jest co najmniej jeden shout na T-Rexa.
Więc z możliwością sfarmienia tego nie ma problemu.
Nawet jeśli nie dropnie/nie wygrasz lot, to zawsze masz KI i grind plazmy.
Z jednego runu NM1-5+Tojil masz 70k plazmy.
4 runy i możesz kupować h2h :)
Inna sprawa, żeby się na niego dostać :)

ALBO, 10mil i masz guaranteed :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2013, 22:28 
Cytuj  
No nic, jednak trzeba będzie odinstalować FF11 :(
Kompletnie nic się nie dzieje.
A już w ogóle w EU prime time.
JP się odseparowali, NA eventy o godzinie 1am+...
Nukowanie skał już mnie nie bawi. Po dzisiejszym dniu 1h zabijania skały na PUP, żeby dostać Pebble. Sposób SE, żeby zatrzymać ludzi przy grze...
Nie ma sensu grindowac czegokolwiek, skoro nie ma jak tego sprzętu wykorzystać...
Przyjdzie wypłata, to sobie kupię 60d timecarda do 14 i chyba tam pozostanę...
Szkoda.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 06:57 
Cytuj  
EU zawsze było w mniejszości, pewnie ludzie którzy shoutowali bez skutku w nieskończoność się znudzili. Ja trochę się jeszcze pologuje aby zebrać te rzeczy dla sch co mogę solo i obyczaje jak rozwiążą update r/e/m.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2013, 08:07 
Cytuj  
Ja sądzę, że revamp REM niczego nie wniesie.
Ludzie, a przynajmniej większość, którzy zrobili te bronie już dawno zrobili delve, żeby mieć cień szansy dostania się do grupy na bossy.
Szkoda mi kasy na logowanie się bo MOŻE trafi się grupa na Delve o rozsądnej godzinie.
Gram do końca subskrypcji i więcej nie wykupuje.
Nawiasem mówiąc, to kompletnie nie rozumiem dlaczego SE do tej pory nie zrobiło niczego w kierunku obniżenia abonamentu. Gołym okiem widać, że gra się wyludnia.
Ale znając SE, połączą serwery i cena abo zostanie bez zmian.
Za tą cenę wole na dwa miesiące śliczny świat FF14.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2013, 09:46 
Cytuj  
Update po rewampie RME, loguje się mało bo nikogo od nas nie ma (w zeszłym tygodniu widziałem Deva dwa razy i Furba) głównie logowałem się aby robić coalition assignments aby zmniejszyć koszt KI na WKR ale chyba robiłem to bez sensu bo SE zmniejszyło ich koszt ostatnim updatem do 15k baydl co w sumie znaczy że to jest kontent głównie obecnie robiony przez grupy z shoutów bo z jednego można spokojnie odzyskać 15k baydl + dropy jeszcze się dostaje . Maniacy trzaskają Delve bo nie ma tam takiego chaosu jak na WKR (szczególnie tym nowym) i można robić non-stop. Itemy do updatu RME dropują ze wszystkich delve NMów, w WKR oraz z nowych BCNMów które również służą do updatu AF armor. Potrzeba ich 300 i jak można by się spodziewać najbardziej poszukiwane są te dla relików bo ich jest najwięcej 99. Wczoraj poszedłem na to nowe WKR i przypomina to trochę stare besiegied (lagi jak *uj) bo NMa bije się 2-3h w jakieś 30 osób (choć ktoś tam pisał że JP bili go 30 minut ale podobno ich było 2x tyle) tylko zwykłe moby dużo łatwiejsze niż w kiedyś besieged było. Dostałem komletnie nieużywalną przeze mnie czapkę dla WAR DRK BST i cośtam jeszcze 10mab earring (to fajne ale kosztuje już tylko 300-500k na AH) i jakąś sztabę. Trochę niesmak bo 3h siedzieć na 1 mobie którego bije tłum bez łądu i składu (choć myślę że gdyby nie wpadł największy EU LS to albo by to trwało 3x dłużej) to już nie na moje lata. Starsze WKR też cieszą się powodzeniem więc jak je wreszcie pobije to dam znać a je bije się dużo szybciej bo zanim job przebrałem to z 75% Hurkana zostało 2% więc nawet tam nie wchodziłem. Szkoda trochę że nikogo nie ma bo wydaje się że obecnie gra znów jest lowman (tak w okolicy PT) friendly i można by zrobić bardzo dużo w takiej ekipie. Tymczasem uczciwie mówię że obecnie nikt z polaków nie gra (poza mną czasem :)).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2013, 11:55 
Cytuj  
No ja mam jeszcze plan wrocic na pare miesiecy, ale narazie mam malo czasu na granie i czasem cos tam sobie craftuje w XIV.

Powiedz jak wyglada sytuacja z reliciem? Po upgrade znowu jest dobra bronia czy srednia? i czy do upgrade potrzebny jest calkowicie wylevelowany relic?

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 13 lis 2013, 12:56 
Cytuj  
Z tego co czytałem relic ilvl 119 jest najlepszy lub ewentualnie równy z vere ilvl 119, czyli jest lepszy od tego oatixura który wypada z Delve bossa. Potrzeba mieć relic 99 aby go upgradować do 119 wiec jak wracasz samemu to ok 40M na umbral marrow trzeba wydać lub namówić te parę osób aby pobić ADL, na którego myślę że teraz z itemami z nowego dodatku party to aż nadto będzie. Ogólnie teraz MNK wrócił jako top tier DD do praktycznie wszystkiego.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 09:14 
Cytuj  
Dobra zrobiłem od poprzedniego razu Kamhau jeszcze raz, Hurkan x2 i Colkhab i powiem że za każdym razem wygląda to tak samo: pełen chaos. Ludzie biegają bez ładu i składu zero planowania. Pisałem o 30 ludziach ale zazwyczaj na runach jest więcej 40-50 co nie zmienia faktu że każdy WKR trwa ok 2h głównie ze względu na fakt że mobki mimo wszystko biją mocno szybko repopują i jak ludzie złapią za dużo aggro to się MPKują myśląc że jak wbiegnie w tłum to jakoś to będzie. Dodatkowo bossy potrafią oneshotować nawet AOE. Jak się to połączy to mamy dodatkowo sporo MPKowania ludzi weakened którzy sobie restują. Poziom trudności starych WKR podniesiono i teraz wszystkie są content level 116. Nagrody są random, a co gorsze ze starych WKR można dostać stare nagrody zamiast ich nowych HQ odpowieników po tych 4 WKR dostałem 3 JSE cape (MNK SMN RUN - same mi pasujące :)) dwa toporki z czego jeden NQ łuk i jakąś dosyć bezużyteczną czapkę. No i jeden update item dla Mythiców który szybko zszedł z bazaru. Ogólnie jak ktoś zaprosi do PT to jeszcze nie jest najgorzej i jest ciekawiej bo teraz 99% czasu gram SCH to i pobufuje polecze i ponukuje. Ale frustracja po ntym z kolei MPKu jest znaczna i męcząca szczególnie jak na koniec po tych 2h dostajesz szit. Jeśli chodzi o baydl to na każdym WKR wychodzi się sporo na +.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 09:39 
Cytuj  
Dev z Furbem wrócili do gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.