mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 13:41 
Cytuj  
Jeśli ktoś jeszcze coś tu czyta ;)

Matsui here.
In the December version update we will be eliminating the participant restriction for Assault.
In order to avoid instance congestion, we had been looking into this extremely carefully; however, we want everyone to be able to enjoy Assault solo and have decided to remove this limitation.

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 18:56 
Cytuj  
Phehe próbują ratować grę jak mogą ale już za późno :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2013, 19:12 
Cytuj  
Nie koniecznie za pozno. Mysle ze wroci sporo graczy rozczarowanych XIV.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 10:00 
Cytuj  
Jeszcze jakbt obniżyli miesięczne koszta...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 18:15 
Cytuj  
Erelen napisał(a):
Jeszcze jakbt obniżyli miesięczne koszta...


^

Za te 70zł to wole kupić 60d w EZ-mode FF14


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 21:27 
Cytuj  
Powoli zaczynają łapać standardy 2013 roku. Niech ogarną jeszcze gubienie hate wraz z dystansem, przemyślą zjebany system poruszania po świecie, dorzucą jakiś event finder ale najlepiej crosserver (za dużo tego na jeden serwer) i zrobią system teleportów do wszelkich battlefieldów i gra przestanie być czymś pokroju "90% bieg do eventu, 10% event".

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 22:28 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
...gra przestanie być czymś pokroju "90% bieg do eventu, 10% event".


że co?

na każde VW masz teleport
na każde WKR masz teleport (o ile biwaki są rozstawione)
na skirmishe masz teleporty
do abby masz teleport, w abby masz teleporty

jeśli dodasz do tego to wszystko, to ci powiem, że nie pamiętam kiedy ostatni raz używałem chocobo do poruszania się po Vana

ale o so si chozi?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 01:05 
Cytuj  
Robiłeś kiedyś Arke? Widać nie. EOT

**
Avatar użytkownika

Posty: 419
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 06:06 
Cytuj  
Jak naprawia grę żeby się nie wieszała z moim keplerem to wrócę :) Co mi pewnie nie grozi ;p


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 09:01 
Cytuj  
Gli2duS napisał(a):
Zangetsukun napisał(a):
...gra przestanie być czymś pokroju "90% bieg do eventu, 10% event".


że co?

na każde VW masz teleport
na każde WKR masz teleport (o ile biwaki są rozstawione)
na skirmishe masz teleporty
do abby masz teleport, w abby masz teleporty

jeśli dodasz do tego to wszystko, to ci powiem, że nie pamiętam kiedy ostatni raz używałem chocobo do poruszania się po Vana

ale o so si chozi?

Do tego mają wprowadzić możliwość rozstawienia kilku Homepointów i telepania się między nimi, Gliz jeszcze nie wspomniał o nowych teleportach do ważniejszych miejsc z Ru'Lude Gardens.
http://wiki.bluegartr.com/bg/Proto-Wayp ... -Waypoints
Ponadto VW teleporty też można wykorzystywać nie tylko do VW:
http://wiki.bluegartr.com/bg/Atmacite_Refiner
Ale trzeba mieć pozaliczane VW
O jaką Arkę chodzi Zang?

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 19:13 
Cytuj  
VW tele to nieporozumienie roku, aby móc skorzystać trzeba zrobić quest w którym dany VW się wykonuje, sry nie jestem na tyle zjebany aby siedzieć kilka h i patrzeć na shouty. Argument że można to zrobić lowman odbijam od razu, z pl graczy nie ma po prostu z kim a socjal lsy (zaliczyłem ze 2) chuja pomagają.

Proto waypoints - coż, jak macie dwa tygodnie na bieganie to spoko, ja tam wolę robić co innego w tym czasie.

Najważniejsze jest to że nawet gdyby został zrobiony "user friendly" system poruszania się po świecie to i tak nie idzie zrobić nic samemu bo gra jest nastawiona na grupy a tej niestety nie idzie zrobić jeżeli nie dołączy się do bandy nolifów z jakiegoś endgame lsa.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2013, 16:45 
Cytuj  
Tak i relika w prezencie.


_________________
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 1 gru 2013, 17:32 
Cytuj  
Proszę Cię. Ja sobie sam zsolowałem relika, FFXI jest teraz łatwiejsza niż FFXIV. Widzę, że już na silę chcą aby ludzie grali.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2013, 18:01 
Cytuj  
ArtoTournesoul napisał(a):
Proszę Cię. Ja sobie sam zsolowałem relika, FFXI jest teraz łatwiejsza niż FFXIV. Widzę, że już na silę chcą aby ludzie grali.


To był sarkazm w związku z marudzeniem Zana ;)


_________________
Obrazek

Avatar użytkownika

Posty: 42
Dołączył(a): 17.07.2013
Offline
PostNapisane: 1 gru 2013, 18:13 
Cytuj  
Ale ja pisałem do Zana, mój błąd że go nie zacytowałem.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 19:21 
Cytuj  
Czy ja mówię aby walki były łatwiejsze? Ja mówię aby uprościć takie rzeczy jak poruszanie się po świecie i wprowadzenie event findera. Jak wspominam tą grę to największy problem jaki zawsze był to znalezienie ludzi (bo tylko niewielkie grono rozumiało że zerwanie z zasadą "moje jest najważniejsze" mogło coś pomóc) oraz dotarcie na spot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 21:51 
Cytuj  
Zang - pamiętasz jak fajnie kiedyś się robiło CoPa? ;) Przecież to dotarcie na spot to był fun większy niż sama walka :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2013, 22:50 
Cytuj  
Fun to był jak się okazywało że ludzie na mea nie wzięli itemów, bo myśleli że nie trzeba albo że ktoś inny weźmie i dowiadywałeś się o tym dopiero gdy rozpoczęła się walka :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 08:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zang - pamiętasz jak fajnie kiedyś się robiło CoPa? ;) Przecież to dotarcie na spot to był fun większy niż sama walka :D


No dokladnie. Dojscie na spot fafnira to tez byl fun, przynajmniej na poczatku.
Wszelkiego rodzaju findery to zlo, bo zabijaja socjalizacje w grze. Zeby chodzic na eventy to jednak trzeba bylo sie komunikowac w grze, a czasem i poza nia (smsy w stylu "tiamat popnal" o 6 rano :) ), no a teraz mozna byc skonczonym z debilem i wogole sie nie komunikowac z nikim w grze.

Moim zdaniem w pewnym momencie rozpieprzyli FF XI za bardzo je upraszczajac, to nad czym ludzie pracowali przez 6-7 lat mozna bylo wyrzucic do kosza i zaczely sie liczyc itemy zdobywane w pare tygodni albo nawet dni. FF XI stalo sie typowym prostym mmo, dodatkowo z niezrozumialymi dla nowych graczy utrudnieniami.
Raczej powinni pracowac nad utrzymaniem albo powrotami starych graczy, a nie proba budwania gry dla kazdego.

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2013, 10:42 
Cytuj  
Zupełnie się nie zgodzę obecnie z tym że trzeba mieć wielki super LS aby dobrze się bawić, wprost przeciwnie za chiny nie chciałbym dołączyć już teraz do wielkiego LSa aby trzepać te same eventy non stop. Wolałbym robić coś w mniejszym gronie polskim, dlatego żałuje bardzo że nikt już nie gra. Mam nadzieję że jak będzie ten darmowy okres od 11 parę osób się pojawi i będzie można zrobić jakieś Skirmish v2 / Delve / nowe AF BCNM czy nawet coś ze starego contentu aby pokazać ludziom że lowman też się da i FFXI ciągle może być fajne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.