mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 08:01 
Cytuj  
O Katsu :), kusisz :). Zaczyna mi to wyglądać na krótki quit...

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 10:14 
Cytuj  
Mi jakos na dniach wygasa abonament w EVE i TESO wiec jesli pare osob sie zbierze to moze i ja reaktywuje 11tke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 10:41 
Cytuj  
Nie ma nawet co porownywac XI i XIV, bo to zupelnie inne gry. XIV to WoW w klimatach FF, kompletnie nie czuje gier, gdzie glowny cel to kolejne tiery instancji. Samo levelowanie nudne jak chuj, craft banalny, jedyny plus dla mnie to grafika, silnik i ogolne wykonanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2014, 11:04 
Cytuj  
Craft teraz skomplikowali na endgame. Jest bardzo ffxi style ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 08:20 
Cytuj  
O akurat kiedy potrzeba:

Return Home to Vana'diel Campaign

If you've ever had a subscription to the official PlayOnline / FINAL FANTASY XI service, now's your chance to log in to FINAL FANTASY XI for free!

1) Login Period
Wednesday, September 10, 2014 at 8:00 p.m. (PDT) to Wednesday, September 17 at 7:59 a.m.
* Note that the Return Home to Vana'diel Campaign ends at a different time than the Discount Campaign.

Może ktoś jeszcze się skusi i zaloguje :)

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:30 
Cytuj  
O i jeszcze inne zachęty:
http://www.playonline.com/pcd/topics/ff ... etail.html

Receive Your Very Own Mog Pell (Green)
Period of Eligibility: Wednesday, September 10, 2014 at 8:00 p.m. (PDT) to Wednesday, September 17 at 7:59 a.m.

Anyone logging in during this time frame will receive a complimentary Mog Pell (Green) direct from the M.H.M.U. This item, which can be exchanged for a bevy of in-game items, will be deposited in your inventory upon logging in, so be sure to make room!
The Pell can be exchanged at any Festive Moogle for the following in-game items.

Eminent Baghnakhs / Eminent Dagger / Eminent Scimitar / Eminent Sword / Eminent Axe / Eminent Voulge / Eminent Sickle / Eminent Lance / Eminent Wand / Eminent Staff / Eminent Pole / Eminent Bow / Eminent Crossbow / Eminent Gun / Eminent Sachet / Eminent Flute / Eminent Bell / Eminent Shield

Goblin Suit / Green Moogle Suit / Goblin Masque / Green Moogle Masque / Morbol Cap / Morbol Shield / Alliance Shirt / Alliance Pants / Alliance Boots / Worm Feelers / Worm Masque / Kyuka Uchiwa / Ark Tachi / Ark Saber / Ark Scythe / Ark Tabar / Ark Sword / Chocobo Masque / Chocobo Suit / Bomb Masque

10 copper A.M.A.N. vouchers

Double Experience Point Campaign

Campaign Period: Wednesday, September 10, 2014 at 8:00 p.m. (PDT) to Wednesday, September 17 at 7:59 a.m.

Experience point gains will be doubled not only for Vana'diel's finest, but for their fellows as well!
* Although this bonus stacks with the effects of dedication, it does not apply in Abyssea areas, nor for experience gained for clearing content or when using items.

Wildskeeper Reive Campaign

Campaign Period: Wednesday, September 10, 2014 at 8:00 p.m. (PDT) to Wednesday, September 17 at 7:59 a.m.

Don't let the Naakuals ravage the Ulbukan frontier! Bring the fight to them on your terms, easier than ever before!
- Purchase the key items required for participating at reduced bayld prices and lower fame requirements!
- Miss the last spawn? Never fear, they will come back quicker than before!
Why be content playing catchup? Grab your item level 115 weapons and prepare to engrave them with arcane glyptics!

Campaign Festa

The beastmen never rest on their laurels, and neither should you! Make further strides with the following adjustments to Campaign.
- Experience and allied notes earned from evaluations will be doubled.
- The amount of spoils obtained from treasure coffers when participating in unions will be increased.

Those brave enough to tackle the following four intricate campaign ops will also be able to reap increased rewards in addition to normal spoils, including montiont silverpieces, 100-byne bills, Lungo-Nungo jadeshells, and much, much more!
- Splitting Heirs
- Cracking Shells
- Plucking Wings
- Fiat Lux

Abyssea and Atma Axtravaganza

Participation is a snap! Just open the blue treasure coffer appearing next to Horst in Port Jeuno (H-8) during the campaign period to receive your gifts!
- Eleven types of atma
- One lunar abyssite
- 100,000 Cruor
As an added bonus, the default light values for pearlescent, azure, golden, and silver auras will be set to 100 for the duration!
* Those who have previously received these bonuses are not eligible.

Alter Ego Extravaganza Unlimited

Missed your chance to get your hands on some of your favorite comrades in previous Alter Ego Extravaganzas? Now's the perfect chance to add some fresh Trust spells to your repertoire!
Procure yourself ciphers of Vana'diel's following movers and shakers:

- From the Far East, the enigmatic Tenzen!
- The Springserpent General herself, Mihli Aliapoh!
- Valaineral R Davilles, master of the Uriel Blade!
- Coming to you straight from Abyssea, Joachim!
- Vana'diel's most prestigious chocobo chick, Sakura!
- The Red Menace, Ovjang!
- The Reticent Protector, Mnejing!
- Elivira, the battledancer!
- Noillurie, the rose of love and honor!
- Ferreous Coffin, the bringer of white death!
- Lhu Mhakaracca of the thrashing axe!

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 12:05 
Cytuj  
A to pogram sobie te kilka dni :-)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 07:39 
Cytuj  
Gdyby ktos wrocil to niech poda godziny w jakich bedzie gral zeby sie dalo razem cos porobic

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 09:49 
Cytuj  
Ja aktywowalem sie dzisiaj, bo dostalem e-mail od SE, ze za miesiąc moje Crysta tracą ważność, a miałem ich akurat na 1 miesiąc grania, Wieczorkiem się zaloguje, ale z dodatkiem SOA poczekam do 10 września jak będzie za 5 ojro.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 10:18 
Cytuj  
Kurde ja akurat wyjeżdzam na weekend 11-14 więc za darmo nie pogram za dużo... Może reaktywuje i zobaczę whats up...

EDIT: reaktywowałem, pewnie popne jak będzie żony kolej na kładzenie małej :).

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2014, 12:39 
Cytuj  
po 2 latach jest trochę dziwnie. Muszę makra ogarnąć i iść kupić joypada, bo na klawiaturze to granie idzie mi średnio. No i wszystko sobie przypomnieć :-)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2014, 08:19 
Cytuj  
Przerobiłem makra używając /equipset na RNG i COR, ciekawe dlaczego nie dodali tego wcześniej. Następnym razem jak nic się nie będzie działo (wczoraj był tylko Suko) zabiorę się za kolejne dżoby.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2014, 16:24 
Cytuj  
100licad napisał(a):
ciekawe dlaczego nie dodali tego wcześniej


W przypadku S-E to pytanie nigdy nie mialo sensu :D

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 10:23 
Cytuj  
No ja sie jeszcze bawie z makrami - ale w zasadzie to tylko biegam i zwiedzam stare/nowe Vana'diel - zrobilem scythe na 119 i nie bardo mam pomysl jak sie ubrac, jak sie uda ustalic konkretne godziny grania to sie dolacze

p.s. ktos ma jakis soft do przelazenia przez reive? bo wszystkie przejscia poblokowane i nie ma jak nawet otworzyc nowych teleportow

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 15:44 
Cytuj  
Tom, na dowolnym magu można solować reives (no może nie na WHM :)). Do Kamihr włącznie.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 4.03.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2014, 17:05 
Cytuj  
hmmmm no to sprobuje tylko nie wiem czy mi styknie bayld na kupienie ubranka - wlasnie kupilem 117 set dla DRK, odpowiednik perle na dzien dzisiejszy zapewne, ale na poczatek wystarczy w zupelnosci. Have wez mi rozpisz to makro na zmiane gear - zrobilem sobie jakies sety, ale nie potrafie wykombinowac jak je zlozyc z makrem do WS, a jakos nie moge zadnej informacji znalezc - pewnie zle szukam albo jest to takie proste

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 09:49 
Cytuj  
Tom - jeszcze nie próbowałem z WSami czy to działa, wczoraj na LSie było 4 polaków (!) ja Asiman Katsu i Suko, jest jescze Tom więc FFXI jakoś odżywa :).

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 10:31 
Cytuj  
100licad napisał(a):
Tom, na dowolnym magu można solować reives (no może nie na WHM :)). Do Kamihr włącznie.


Tylko jeśli to solowanie wygląda jak dotychczas, to ja podziękuję :D
Dobrze, że miałem pada z auto-fire i możliwością programowania przycisków :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1471
Dołączył(a): 28.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 11:56 
Cytuj  
Ale tu chodzi tylko o to aby gdzieś dojść a nie robienie ich solo w kółko.

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2014, 12:49 
Cytuj  
No a Ty myślisz, że ja to masochista? :)
Jak się chciało cape dla BLU a nie chciało wypaść :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.