mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 20 gru 2017, 13:26 
Cytuj  
Żeby trochę ożywić forum chciałbym pociągnąć taki oto temat. Grupa Wsparcia, czyli sytuacja kiedy solo + Trust nie wystarcza, lub kiedy Trust nie da się użyć i potrzebna jest pomoc kolegów z LS. Jednak nie ograniczałbym się tylko do tego. Dobrze by było też ogłaszać się z planami solowych akcji, do których nie potrzeba pomocy, ale może akurat ktoś będzie chciał się przyłączyć w celach towarzyskich. Mam nadzieję, ze pomysł wypali i trochę więcej razem pogramy :)


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 20 gru 2017, 13:38 
Cytuj  
Pozwolę sobie zacząć :)

Rzeczy które będę robił w najbliższej przyszłości i które pewnie będą wymagały pomocy:
1. Misje SoA - Nie jestem pewien czy mogę tu wszystko zrobić solo? Ktoś mi mówił, że Ty mrynar też to masz jeszcze przed sobą?
2. Misje RoV - Jestem na chapter 3 i słyszałem, że jedyne czego się nie da zsolować to ostatnia walka. Czy to prawda?
3. Ambuscade - Za solo nie ma gallantry, a na /shout wciąż czuję, że mój sprzęt jest za słaby. Aczkolwiek nie wiem jak gracze reagują teraz na takie osoby jak ja, które wracają po latach. Zjadą mnie, że próbuje iść na event bez odpowiedniego sprzętu, czy raczej panuje pozytywne nastawienie i ludzie sobie pomagają? :)

Rzeczy jakie będę robił solo, ale chętnie zrobiłbym w grupie:
1. Nyzul Isle lv99 - Potrzebuję 105 000 Tokens na mythic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2017, 14:31 
Cytuj  
SoA i RoV to raczej tylko ostatnie walki do zrobienia w grupie, jak dojdziesz do nich to daj znac. Poprosimy Naifa albo Sukoshi o pomoc.

Ambu gadalem z Naifem jest chetny na jakis wiekszy run jeszcze przed swietami. Daj znac w jakich godzinach grasz to sie jakos zgadamy.


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 20 gru 2017, 14:48 
Cytuj  
Ja niestety gram w różnych godzinach, bo po pracy absorbuje mnie żona i dziecko. Synek ma 7 miesięcy i trochę choruje, więc jest marudny i czasem pójdzie spać normalnie, a czasem jest problem. Najpewniejsze godziny dla mnie to od 23:00 do 3:00, ale czasem zaczynam wcześniej i czasem muszę też przerwać grę na kilka minut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2017, 16:19 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Ja niestety gram w różnych godzinach, bo po pracy absorbuje mnie żona i dziecko. Synek ma 7 miesięcy i trochę choruje, więc jest marudny i czasem pójdzie spać normalnie, a czasem jest problem. Najpewniejsze godziny dla mnie to od 23:00 do 3:00, ale czasem zaczynam wcześniej i czasem muszę też przerwać grę na kilka minut.


Ja dla odmiany gram max do 23.00-23.30 bo wczesnie wstaje i tez wczesnie chodze spac.

Musimy sie zgadac w dzien kiedy bedziesz mogl zaczac troche wczesniej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.