mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 07:01 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Poza nami Sukoshi, to pewnie nikt tu nie wie co to R15 :D Gratulacje


Dzięki, następny w kolejce Mandau, Guttler, Farsha i może Anihilator albo Kikoku (for fun)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 10:33 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Dzięki, następny w kolejce Mandau, Guttler, Farsha i może Anihilator albo Kikoku (for fun)


Ja mam na razie R15 Twashtar, Tizona, Death Penalty i R13 Verethragna (wszystko ze Swartów sfarmionych solo)

U mnie w kolejce jeszcze (Wliczając bronie które dopiero buduje i niekoniecznie w takiej kolejności):

Wyższe priority:
Caladbolg
Apocalypse
Annihilator
Fomal
Armageddon (nie mam jeszcze)
Masamune (nie mam jeszcze)
Terpsichore (nie mam jeszcze)
Liberator (nie mam jeszcze)


Niższe priority:
Spharai

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 10:59 
Cytuj  
No ja też farmię, ale na 1 char, więc idzie mi wolniej :wink:
a kasy nie chce mi się na to wydawać :lol:

Armegedona zacząłem robić, ale w sumie nie wiem po co, od czasu do czasu mam taką zajawkę i zabijam jakieś NM pod Empy bronie :-)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 11:15 
Cytuj  
Ja też farmie na jednej postaci. Teoretycznie z zamiarem dzielenia się na farm Ewa+Have i Baniak solo, ale często z tego wychodzi tylko Baniak solo, bo nie mam czasu. Sporo mi tez przepada farmy bo nie ogarniam się czasowo i siedzę na 4 wejściówkach. No i miałem 3 miesiące przerwy. Średnio mi wychodzi 2 miesiące na 1 broń.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 11:28 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Ja też farmie na jednej postaci. Teoretycznie z zamiarem dzielenia się na farm Ewa+Have i Baniak solo, ale często z tego wychodzi tylko Baniak solo, bo nie mam czasu. Sporo mi tez przepada farmy bo nie ogarniam się czasowo i siedzę na 4 wejściówkach. No i miałem 3 miesiące przerwy. Średnio mi wychodzi 2 miesiące na 1 broń.


No brak czasu to główny problem, w sumie to loguje się tylko na Omen farm i na Dynamis 2 razy w tyg ( a i to się ostatnio nie udaje ), Ambu nie robię nic o 3 miesięcy.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 11:52 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
MamDuzyBaniak napisał(a):
Ja też farmie na jednej postaci. Teoretycznie z zamiarem dzielenia się na farm Ewa+Have i Baniak solo, ale często z tego wychodzi tylko Baniak solo, bo nie mam czasu. Sporo mi tez przepada farmy bo nie ogarniam się czasowo i siedzę na 4 wejściówkach. No i miałem 3 miesiące przerwy. Średnio mi wychodzi 2 miesiące na 1 broń.


No brak czasu to główny problem, w sumie to loguje się tylko na Omen farm i na Dynamis 2 razy w tyg ( a i to się ostatnio nie udaje ), Ambu nie robię nic o 3 miesięcy.


Akurat ten miesiąc Ambu jest łatwy, więc planuję pierwszy raz wymaksować punkty, ale pewnie zaczne dopiero od 29 jak sie skoncza kampanie.


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 12:38 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
Armegedona zacząłem robić, ale w sumie nie wiem po co, od czasu do czasu mam taką zajawkę i zabijam jakieś NM pod Empy bronie :-)


Ja tak mam z jobami, ale skutecznie blokuje mnie ilość miejsca w ekwipunku. Ale takie joby jak DRG, WAR, NIN i RUN nie chcą wyjść mi z głowy :)

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 12:45 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Balrog napisał(a):
Armegedona zacząłem robić, ale w sumie nie wiem po co, od czasu do czasu mam taką zajawkę i zabijam jakieś NM pod Empy bronie :-)


Ja tak mam z jobami, ale skutecznie blokuje mnie ilość miejsca w ekwipunku. Ale takie joby jak DRG, WAR, NIN i RUN nie chcą wyjść mi z głowy :)


No, ja czasami wracam do NIN, fajnie się gra ... Kikoku w sumie jest na AG do tego katanka z Ambu i jest całkiem spoko .... BRD to mam głównie na eventy ... chociaż ostatnio wolą mnie wszędzie na moim THF.
BST jest moją miłością od zawsze :-) i od czasu do czasu lubię postrzelać sobie na RNG :-)

reszty wolę nie tykać, bo znowu by mi się coś spodobało.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 22 sie 2019, 12:56 
Cytuj  
Ja mam tak z MNK jak z Ty z BST. To chyba kwestia oglądania DragonBall i filmów z Brucem Lee w dzieciństwie :D

Ja niestety nie umiem za bardzo grać jobami na 50% i zrobić tylko podstawowe sety. Od razu idę głębiej w mechanikę i niszowe sety i brakuje mi miejsca. Teraz używam Mog satchel i sack tylko pod equip razem z 4x wardrobe, żeby grać tym czym gram. Teraz wywaliłem do mog house sprzęt dla SMN, żeby zrobić miejsce na RNG i PUP.

Aktualnie mam BLU, DRK, MNK, THF, DNC, COR i robię SAM, PUP i RNG. Więcej już raczej nie dam rady. Dobrze, że większość tych jobów używa wspólnego equip.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2019, 07:00 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Ja mam tak z MNK jak z Ty z BST. To chyba kwestia oglądania DragonBall i filmów z Brucem Lee w dzieciństwie :D

Ja niestety nie umiem za bardzo grać jobami na 50% i zrobić tylko podstawowe sety. Od razu idę głębiej w mechanikę i niszowe sety i brakuje mi miejsca. Teraz używam Mog satchel i sack tylko pod equip razem z 4x wardrobe, żeby grać tym czym gram. Teraz wywaliłem do mog house sprzęt dla SMN, żeby zrobić miejsce na RNG i PUP.

Aktualnie mam BLU, DRK, MNK, THF, DNC, COR i robię SAM, PUP i RNG. Więcej już raczej nie dam rady. Dobrze, że większość tych jobów używa wspólnego equip.



duzym plusem MNK i BST jest to, że relik equip da się zrobić mega tanio, bo nikt tego nie chce hahahaha :-)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 23 sie 2019, 07:52 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
duzym plusem MNK i BST jest to, że relik equip da się zrobić mega tanio, bo nikt tego nie chce hahahaha :-)


Teraz tak jest, ale pół roku temu jak to robiłem, to taki skurwysyn Gadfather (RMT z botem do AH) spakulował cenami wszystkich MNK shardów i voidów (prawdopodobnie w celu prania pieniędzy z RMT). Najtańsze były po 5M za sztukę, więc nie dało się nic kupić. Dlatego ja poprosiłem kolegę, który skakał na Asurę, żeby mi wszystko kupił. Wyszło jakoś 30M chyba za wszystko, więc i tak nie najgorzej.

Inna sprawa, że:
1. Same materiały na zrobienie Relic Armor i AF +3 poza shardami i voidami też sporo kosztowały jeszcze jakiś czas temu. Płaciłem np. po 3M za Tartarian Soul, który teraz kosztuje 100k lol
2. MNK ma od groma bardzo przydatnych przedmiotów praktycznie must have, które kosztują spore pieniądze. Moonbow belt +1 (40M), set Kendatsuba +1 (120M), MNK neck +2 (90M + 75M upgrade, jeżeli nie masz grupy na dynamis), dobra broń ze 150M (+75M upgrade).

Z drugiej strony MNK ma te przedmioty dostępne na Bahamucie chociaż, a takiego Heyoka +1 dla BST to chyba trzeba szukać na zamówienie, albo na Asurze.


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 23 sie 2019, 07:58 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
OMG dzis Ambu robilem ale dmg z tym daggerkiem Khadroma i nowym WS wyciagnalem O_O
I to z tym daggerem slabym bo jeszcze nie moge tego WSa sie nauczyc u moogle :D

Obrazek


To jest ze Sneak Attack? :)

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2019, 21:02 
Cytuj  
Tłumy się zrobiły na Naszym JP spocie ... coś ich porąbało :evil: :wtf:


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2019, 07:04 
Cytuj  
Mandau R15 :D :lol:

Teraz zaczynam farmić na Guttlera.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2019, 07:05 
Cytuj  
Fajne kampanie wchodzą, będzie co robić :-)

Campaign Period: Wednesday, September 11, at 1:00 a.m. (PDT) to Monday, September 30, at 7:59 a.m.

Increased Seal and Crest Drop Rate Campaign
Additional Seal Battlefield Spoils Campaign
Campaign Festa
Vagary Campaign
Incursion Campaign
Voidwatch Campaign
Geas Fete Campaign - PLUS!
Reisenjima Geas Fete Equipment Campaign
Monster Rearing Campaign
Hyper Chocobo Digging Campaign
Macrocosmic Orb Campaig


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2019, 08:09 
Cytuj  
W grze pojawił się nowy set dla MNK / RDM / THF / BST / RNG / NIN / BLU / COR / PUP / DNC

Ma od groma damage taken, evasion, magic evasion, store TP, Physical Damage Limit.
Jest w miarę łatwo dostępny (nowy bcnm z Lilith https://www.bg-wiki.com/bg/Lilith), chociaż zdobycie cąłego setu może wymagać pewnie z 200+ bcnm na Very Easy z TH4+
Ten zestaw niesamowicie zwiększa przeżywalność, szczególnie w trochę starszym contencie, więc jest super dobry dla kogoś kto chce sporo nadrobić np. w Omen czy Escha.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2019, 08:59 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
W grze pojawił się nowy set dla MNK / RDM / THF / BST / RNG / NIN / BLU / COR / PUP / DNC

Ma od groma damage taken, evasion, magic evasion, store TP, Physical Damage Limit.
Jest w miarę łatwo dostępny (nowy bcnm z Lilith https://www.bg-wiki.com/bg/Lilith), chociaż zdobycie cąłego setu może wymagać pewnie z 200+ bcnm na Very Easy z TH4+
Ten zestaw niesamowicie zwiększa przeżywalność, szczególnie w trochę starszym contencie, więc jest super dobry dla kogoś kto chce sporo nadrobić np. w Omen czy Escha.


No, musiałbym się za to zabrać, nie wiesz czy da się to zrobić solo z trustami nawet na VE ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"


Posty: 47
Dołączył(a): 15.12.2017
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2019, 11:12 
Cytuj  
Balrog napisał(a):
No, musiałbym się za to zabrać, nie wiesz czy da się to zrobić solo z trustami nawet na VE ?


Da się. Trzeba tylko wezwać trustów z Dispel (ze dwóch), bo laska ma instant TP move z Dread Spikes, więc trzeba je zdjąć.
Trzeba się też często odwracać i uciekać jak postawi na Tobie Gyves (taki jakby glif jak w wave 3 w dynamis). Oczywiście to zkłądając, ze chcesz solo an THF robić.
Nie rób Darkness skillchain bo ją mocno uleczysz. Za to light skillchain działa super, tylko problem jest taki, że ona ma knock back na każdym auto attacku, więc w ogóle ciężko jest zrobić skillchain, szczególnie jak trzeba uważać na Dread Spikes.
Innymi jobami niż THF jest czasem dużo łatwiej, ale nie masz TH8.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2019, 08:48 
Cytuj  
To będę musiał popróbować ... na razie muszę zebrać jakaś grupę na tego nowego Alexa prime fight ... nowa fajna tarcza dla BST tam dropi.


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2019, 11:35 
Cytuj  
Baniak, widziałem, że Sierotę aktywowałeś :lol:

btw. jakoś ostatnie nie chce mi się grać ... nawet logować.
Nie wiesz czy gra ktoś oprócz Nas ?


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.