mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2019, 09:03 
Cytuj  
FF XIV jest dla mnie jak WoW, jak reaktywujesz konto to jest super, ale po 2-3 tygodniach juz nie mam ochoty sie logowac.

FF XI to ewenement dla mnie. Jest problem w druga strone, chce sie logowac za duzo i cierpi na tym RL. :)

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2019, 17:20 
Cytuj  
Cytuj:

Nie wiem Sukoshi czy pisałeś do mnie czy bardziej ogólnie :D

+2,+3 relic można robić solo, ale ktoś Cię musi wpuścić na Dynamis bo wejście jest od 3 osób. No i generalnie trzeba mieć przypakowaną postać i najlepiej COR, BLU, DRK lub RDM.
Ja od dłuższego czasu farmie Dynamis, ale 3ma kontami.

Co do AF to solo da się zrobić chyba tylko Gin i może Fu, ale generalnie ciężko bez party, ale w 2-3 osoby już się da spokojnie.



Ty może tak ze swoim sprzętem i trzema kontami, ale nie osoba wracająca do gry jak Bodziu, gdzie sprzętowo jest w totalnej dupie aka bez REMA czy nawet Ambu broni :-)


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2019, 07:19 
Cytuj  
MamDuzyBaniak napisał(a):
Ja się za to zastanawiam, czy nie pograć znowu w FFXIV (znowu to trochę złe słowo, bo jestem w MSQ zaraz po Ifricie i mam jakiś śmiesznie mały poziom). Oglądam cały czas różne promocyjne filmiki i opisy updateów i wygląda i brzmi to całkiem zacnie. Chciałbym chociaż może zrobić MSQ, ponieważ słyszałem, że całkiem niezła fabuła. Tylko problem z przejściem z FFXI na FFXIV jest właśnie taki, że w FFXI można teraz 80% zrobić solo, a mając 3 konta to nawet 95%, więc nie wiem, czy miałbym czas cokolwiek zdziałać w FFXIV, chyba że jak rozumiem grałbym tankiem, to wtedy łatwo o party.

W razie czego Bodziu, miałbyś ochotę na wymienną pomoc? Ja Ci pomogę w XI, a Ty mi w XIV jeśli się zdecyduję tam trochę pograć? :) Ja bym potrzebował głównie chyba w XIV wiedzy co robić, żeby nie tracić czasu i może nie rushować do przodu na chama, ale żeby utrzymać jakiś w miarę rozsądny progres :)


Wracam do ff14 dopiero na dodatek i nawet nie wiem czy wtedy mi sie uda, chate kupilem i musze wykonczyc. W FF14 to jestes bardzo daleko, niestety po zakupie dodatkow leciec musisz story.
Exp tez mozna smialo podniesc troche nudny sposob:
1-50: PotD (Palace of the Dead)
50-61: mozna jak wyzej ale wolno leci, lepiej duty roulettes oraz omijac Story Dungeony (malo expa i dlugie)
61+ : Heaven on High (choc przy pierwszym podejsciu lepiej juz sie gearowac na dungeonach)
Te dungeonu PotD i HoH kompletnie nie potrzeuja gearu, mozna nago latac LOL
Tutaj masz fajny poradnik: https://www.reddit.com/r/ffxiv/comments ... _to_70_in/
W kwestii FF14 mam podobne uczucie jak mrynar, pogram kilka tygodni i nudzi sie, bieganie po dungeonach strasznie meczy na dłuzsza mete, natomiast story jest zajebiste :]
W FF11 story tez jest super, co prawda uparlem sie na skonczenie Rhapsodies of Vana'diel Missions, ale co pare misji doskwiera mi brak wykonanych innych misji z innych dodatkow (mimo i tak pewnych uproszczen), w tej chwili zatrzymalem sie na Seekers of Adoulin misja 1-7. Do levelowania praktycznie gear kupuje za sparki z echad ringiem to levele leca blyskawicznie z trustami jako ppls. Bardzo fajne rozwiazanie. Mam aktualnie set gearu na 117 i jakas bron, dalej juz nie za bardzo wiem co robic, generalnie ludzi potrzeba do dalszego contentu, chyba ze czegos nie wiem - przyznaje sie bez bicia ;). Wg tego poradnika:
https://www.bg-wiki.com/bg/Fresh_99/RoE ... Gear_Guide
zatrzymalem sie na Wildskeeper Reive, solo tego nie zrobie nie widze shoutow w sumie to nie wiem jak teraz sie zbierac bo zmiany sa bardzo duze :)
Reasumujac FF11 jest w tej chwili naprawde swietne - ostanio przypomnial mi sie CoP kiedy w misji odblokowukac portale w Escha - Ru'Aun latajaca meduza spadła na mnie z nieba LOL.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2019, 17:12 
Cytuj  
LVLuje się łatwiej , szybciej niż w czasie "podstawki" czy nawet HW . Ja osobiście wciąż w XIV jestem i gram - przed dodatkiem mniej - ale z odpowiednią pomocą innych - czas w grze mija naprawdę szybko - i przyjemnie .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2019, 19:11 
Cytuj  
Bodziu - Ambu robisz?

https://www.bg-wiki.com/bg/Category:Ambuscade

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2019, 21:37 
Cytuj  
Mam dostep ale nie nie robie :) Musze sie zorientowac jak to dziala :)
wlasnie zrobilem przed chwila 120 meritow :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2019, 09:02 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Mam dostep ale nie nie robie :) Musze sie zorientowac jak to dziala :)
wlasnie zrobilem przed chwila 120 meritow :)


To koniecznie zacznij robic. Zacznij od V2 very easy. Wchodzisz, odpalasz trusty i nakurwiasz. Z gearem 117 chyba powinno sie dac. Najlepiej oczywiscie zalapac sie do jakiegos party, ale nie wiem na ile latwo teraz.

Postaram sie wpasc do gry na dniach to porobimy razem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2019, 15:48 
Cytuj  
Nie wiem co robie zle, ale very easy Ambu mnie ownuje O_O Za słaby jestem chyba, Otokata i Guayota mnie roznosza po 10 minutach :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2019, 17:53 
Cytuj  
Czasem i VE bywają trudniejsze , zwłaszcza jak się ma tylko sprzęt za sparki i zero JP . Nikt z naszych nie gra teraz? NQ set to kilka runów raptem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2019, 20:35 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Nie wiem co robie zle, ale very easy Ambu mnie ownuje O_O Za słaby jestem chyba, Otokata i Guayota mnie roznosza po 10 minutach :(


V2 robisz?

Tak jak Naif pisze, czasem bywa ze ambu sa trudniejsze.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 06:15 
Cytuj  
Myśle czy by nie reaktywować konta i zrobić sobie przerwy w Project Gorgon , tylko ze mam konto na Asurze wiec i tak Ci nie pomoge :/.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 08:16 
Cytuj  
naif napisał(a):
Myśle czy by nie reaktywować konta i zrobić sobie przerwy w Project Gorgon , tylko ze mam konto na Asurze wiec i tak Ci nie pomoge :/.


fajny ten Project Gorgon?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 15:12 
Cytuj  
W ogole na jakich serwerach gracie ?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 15:43 
Cytuj  
Cholera nie mozna edytowac postów bleeehh

btw. Nie wiecie dlaczego exp mi spadl z VT mobow z 3k na 1-1,5k O_O - tak jakos od 2 dni?


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 17:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
naif napisał(a):
Myśle czy by nie reaktywować konta i zrobić sobie przerwy w Project Gorgon , tylko ze mam konto na Asurze wiec i tak Ci nie pomoge :/.


fajny ten Project Gorgon?


Jak dla mnie to jest taki Everquest 1 w wersji sandbox . PVE ma wiele do zaoferowania , pvp jeśli w ogóle jest to nic o tym nie wiem. W ciul skilli wszelakich ,od standardowych jak leatherworking po historie sztuki czy aranżacje kwiatków:). W combat skillach są też formy zwierzęce i można pomykać np. wilkiem,świnia czy krową :).
Raz w tygodniu w jednej z karczm organizowany jest Poetry Jam , kolesie czytają wiersze ,zawsze ktoś postawi keg z czymś mocniejszym a reszta tańczy i muzykuje.
Robi się to dla skillowania i buffow , ale klimat jest przedni , to na pewno nie gra gdzie grindujesz end game non stop.


Ostatnio edytowano 1 cze 2019, 18:00 przez naif, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 17:57 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
W ogole na jakich serwerach gracie ?


Ja i Glizdus na Asurze , reszta pewnie tam gdzie była czyli Bahamut .

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 18:20 
Cytuj  
Powiem szczerze jakby grafe zmienili w EQ1 to wróciłbym na zawsze :D Sentyment jeszcze wiekszy niz do FF11 - sporo czasu tam spedzilem nawet mythici sie robilo, co prawda Vangurd Saga of Hero najwiiekszym sentymentem darze :D Taki EQ 1,5
Naif - zobacze po ile transfer to moze sie przerzuce ;D
Exp strasznie spadl tak o 50% od dwoch dni, nawet na meritach mialem 10k+ expa w ER a teraz 5k tylko, dzi probowalem kolejny raz Ambu Very Easy ale te dwa bosy mnie jednak ownuja, nie widze aby to sie zmienialo bo przed wczoraj te same na tym poziomie bossy byly moze dzis sprobuje Easy poziom :]


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 18:56 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Powiem szczerze jakby grafe zmienili w EQ1 to wróciłbym na zawsze :D Sentyment jeszcze wiekszy niz do FF11 - sporo czasu tam spedzilem nawet mythici sie robilo, co prawda Vangurd Saga of Hero najwiiekszym sentymentem darze :D Taki EQ 1,5
Naif - zobacze po ile transfer to moze sie przerzuce ;D
Exp strasznie spadl tak o 50% od dwoch dni, nawet na meritach mialem 10k+ expa w ER a teraz 5k tylko, dzi probowalem kolejny raz Ambu Very Easy ale te dwa bosy mnie jednak ownuja, nie widze aby to sie zmienialo bo przed wczoraj te same na tym poziomie bossy byly moze dzis sprobuje Easy poziom :]


Bodziu z transferem jeszcze się wstrzymaj bo konta nie reaktywowałem ,a Glizdus też może teraz mieć przerwe .
Ale jeśli faktycznie chciałbyś coś porobić więcej to Asura jest lepszym miejscem niż Bahamut bo gra tam znacznie więcej osób i to nie japów.

****

Posty: 1956
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2019, 21:34 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Cholera nie mozna edytowac postów bleeehh

btw. Nie wiecie dlaczego exp mi spadl z VT mobow z 3k na 1-1,5k O_O - tak jakos od 2 dni?



był exp bonus przez kilka dni i się skończył .. wróciło do normy


_________________
D3: Sukoshi#2931

"We noticed people having fun, this problem has been corrected"

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2019, 13:31 
Cytuj  
Naif - do Albiona zaglądałes ostatnio? Widze ze jest FTP teraz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.