mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 09:02 
 
Gram na serwerze Alexander w nacji Bastok postaciami ola i sztorm. Worldpass'a musze kupic i dziala tylko przez jeden tydzien wiec zrobie wtedy jesli komus bedzie potrzebny.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 14:28 
 
Obrazek

PA na kazda okazje :o

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 15:08 
 
komksik byl rewelka usmialem sie bardzo. W sumie wszystko sie zgadza nawet pudelko jest takie jakie jest naprawde. hehe. Co do kasy na worldpass'y to mam, kosztuje cos kolo 800gil przy porcie z latajacymi statkami o ile sie nie myle. Poniewaz na gieldzie pospekulowalem ostatnio to mam kasy jak lodu jak na moj niziutki lewelek. Slyzalem tez ze przy robieniu kazdego nowego konta serwerki sie losuja wiec mozna jeszcze inna metoda tylko przydlugawa typu nie ten serwer (Alexander)to robimy postac jeszcze raz od nowa i moze tym razem bedzie na tym co chcemy.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 15:16 
 
aha jeszcze jedno, level w FFXI jest zwiazany z jobem ( white mage, warrior itd) job to troche jak postac w postaci. Mozemy milon razy zmieniac job z jednego na drugi i kontynuowac w miejscu (level, int, CHR itd) gdzie zesmy skonczyli danego joba. W dodatku posiadanie subjob'a wymusza i tak ze bedziemy minimum dwa razy mieli level 1 grajac ta sama postacia, a w praktyce czesciej wiec latwiej jest przyjac "gosci" i wrocic na lev 1. Zreszta to co sie z tymi levelami wyprawia to nie spotkalem wczesniej. Przykladowo przy walce z poteznym przeciwnikiem typu boss w EQ zwykle bylo milion graczy ktorzy mogli potwora zalaltwic pstryczkiem w nos, co powodowalo "kradniecie" dlugo oczekiwanego spawna przez graczy z wyzszym levelkiem. W FFXI nawet level 70 moze stac sie na moment walki z bossem znow powiedzmy level 7 wiec walka zawsze bedzie trudna niezaleznie od poziomu.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 15:36 
 
Cytuj:
[...]przy robieniu kazdego nowego konta serwerki sie losuja wiec mozna jeszcze inna metoda tylko przydlugawa typu nie ten serwer (Alexander)to robimy postac jeszcze raz od nowa i moze tym razem bedzie na tym co chcemy.


:eek: :eek: :eek:
zaraz, zaraz... chcesz powiedzieć, że nie można wybrać serwera i jak się chce grać razem to trzeba za to dodatkowo płacic ?!
:eek: :eek: :eek:
czego to ludzie nie wymyślą! (dla pieniędzy)

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 15:47 
 
trzeba placic waluta w grze kupujac World pass on NPC. Nie prawdziwymi pieniedzmi w dolarach amerykanskich tylko gils takim odpowiendiku platinium z EQ

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 15:57 
 
hmm... no tak, ale skoro przy przeniesieniu jest level reset (jeśli dobrze zrozumiałem), to efekt jest taki, że tracisz "zainwestowany" czas gry za który zapłaciłeś :sad:
zresztą wirtualne pieniądze, to też jakieś pieniądze bo żeby je zdobyć trzeba grać jakiś czas, na a za czas gry się płaci :razz:

co było do udowodnienia. :grin:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 16:17 
 
Znalezli sobie sposob na wyrownanie populacji na serwerach :o

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 17:11 
 
Nie chcialbym zeby to brzmialo negatywnie, bo nie jest. Wiekszosc rzeczy po prostu jest troche bardziej rozbudowana niz we wczesniejszych grach. To jakby nowa generacja gier online. W grze jest tez jakis quest ktory umozliwia move miedzy serwerami. Jesli chcemy przeniesc sie na bardziej zatloczony serwer jest trudniej i drozej jesli na luzniejszy to prosciej i taniej. Wiec absolutnie nie ma tu przymusu tylko ze tak powiem wieksza przyjemnosc. Przy graniu w FFXI jest jakbym powiedzial wiecej przyjemnosci, a mniej strachu i zliosci :smile:
Na EQ sam zabulilem kiedys 100 dolcow za przeniesienie postaci wiec nie mowmy ze to zawsze jest proste bo nie jest. Przy okazji serwerki FFXI dzwigaja do 20 tysiecy osob, a jest ich w tej chwili 30. Jak przekroczy ilosc graczy 600k to beda nowe :smile: jak nic.

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 17:32 
 
Brutallus -
nie tracisz niczego i nie ma resetu. Masz postac White Mage Lev 11, Monk level 15, Bard Level 1. Ta sama postac. Nazywa sie powiedzmy Brutallus. Jedna postac moze miec wszystkie profesje job'y njakie sa w grze. Wszystkie. W danej chwili mozesz rozijac tylko jedna profesje-job. Ta ktoraj jest wybrana i aktywna ale przelaczac sie mozesz w nieskonczonosc i niczego nie tracisz. Twoj Monk bedzie czekal cierpliwie na levelu 15, az do niego powrocisz. Ta sama postac moze miec rozne profesje. Sorry jesli tlumacze jak kretyn ale probuje szybko wszystko na raz.

Postanawiasz, ze dzis grasz Monkiem, i idziesz do swojego domu (kazdy ma swoj dom z mebelkami, rosnacymi roslinkami etc) wybierasz Job Monk i jestes Monk lev 15. Nabijasz levelik awansujesz na 16 lev. Jutro grasz znow ta sama postacia ale Bardem level 1. Niczego nie tracisz ale EXP idzie tylko w job ktory aktualnie masz wybrany. Od 18 levelu mozesz po wykonaniu questa miec subjob'a na 50 procent. To znaczy mozesz byc czyms na 100% i czyms drugim na 50 procent majac jednoczesnie wszystkie umiejetnosci. Przeraszam, ze tak moze niedokladnie to opisuje ale musialbym strzelic essej a tak to tylko odpowiadam na pytania. Generalnie jesli masz rozwinieta postac to mozesz dobierac swoje umiejetnosci zzleznie od grupy i zadania na dany dzien. Jesli chcesz idziesz do boju Magiem level 50 z umiejetnosciami dodatkowymi Monk 25 albo decydujesz ze pojdziesz Monkiem 50 lev z umiejetnosciami Maga 25 level. Zalezy od Twojej ochoty. Uff. Mam nadzieje, ze ktos mnie zrozumial. Probowalem byc debilnie jasny i prosty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 17:46 
 
Obrazek

heh ;D

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 lis 2003, 18:00 
 
Komiksy sa doskonale. Widac ze gosciu gra w FFXI (tylko kiedy mial czas rysowac wobec tego)

1. dziewczynki sa cudne i bez spodni, cool
zdarza mi sie, ze zawracam w drodze zeby sie jakiej przyjrzec blizej :smile:
2. amerykancow szlag trafia bo graja dopiero kilka dni a japonki dluzej i maja wyzsze levele :smile:. Prosby zeby powstaly nowe serwery tylko dla nich wraz ze startem gry kilka dni temu zostaly odrzucone :smile:
3. FFXI Ciebie wykonczy, dziewczyna Cie rzuci, stracisz prace i bedziesz mial oczy jak krolik, tak racja spojrzcie na mnie wrak czlowieka ....
dobra ida machnac levelik, pa...

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 14:32 
 
No dobra Olek, przekonałeś mnie :smile: Zamówienie złożone, trzymam Cię za słowo że to super będzie (w razie czego zwracasz kaskę? :wink: )
Aha, no i nie leveluj za szybko żeby się z Tobą dało zagrać, tylko zbieraj pp na WorldPassy dla nas :wink:

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 15:18 
 
Hurra!!! Tak sie ciesze naprawde!!! Decyzja super, super. Nie bedziesz zalowal gwarantuje! Co do mnie to leveluje wolniutko magiem bo czesto gine grajac delikatnym tarutaru no i nie mam duzo czasu na gre wiec spoko, nie ma strachu. Czekam z niecierpliwoscia. Jestem pewien ze w przyszlym tygodniu sie spotkamy. Moje GG: 4447385 - dziala jak jestem w pracy od rana do wieczora. Daj znać jak będziesz miał już grę to WorldPass'a kupię. Działa dla 5 osób przez tydzień.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 16:49 
 
Jak ktos chce na konkretny serwer sie zalogowac i stworzyc postac (oraz ma cierpliwosc, bo czasami trzeba powtarzac czynnosci po kilkanascie/kilkadziesiat razy) to sposob jest nastepujacy (z oryginalu):

Create your char.
Name it.
Pick Kingdom.
Select yes if you want to register your char in the database.
When you get the next promt to LINK the character and you get the blue menu thingy on the right, DON'T link, because then you'll have to sit through the intro.
Instead, RIGHT CLICK and that will take you to the main menu.
Click Delete Character
Your character will be listed there and you will see what server it is on.
If its the wrong server, DELETE the character and start over.
Rinse, repeat.


_________________
------

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 17:15 
 
A jak na tym serwerze (Alexander) wygląda sprawa proporcji graczy US i JAP?

Z tego co wiem, to nieoficjalnym serwerem amerykańskim jest Ramuch?

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 17:30 
 
Dzieki za dokladny sposob wybrania serwera. Jest on oczywiscie ostatecznoscia. Chodzi o to, ze postac trafia na losowy serwer jeden z 30 wiec mamy 3 procent szansy, ze trafi na ten na ktory chcemy jesli nie to kasujemy postac, tworzymy nowa i znow ,mamy 3% szansy .... ale nie ma sprawy podam worldpassa w przyszlym tygodniu wiec nikt sie niech nie martwi.

Co do tego ilu jest graczy na ktorym serwerze to nie mam takich danych. Amerykanow jest juz ponad 100 tysiecy wiec teoretycznie zajeliby pelne 5 serwerow ale w praktyce sa rozproszeni. Serwer Alexander jest bardzo fajny i jest dosyc luzno. Proponuje serwe Alexander przejac i niech to bedzie polski serwer! Codziennie co prawda przybywa amerykanow i japonczykow spotkalem tylko kilku. Jesli chodzi o polakow to jest szuk jeden na dzisiaj.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 17:46 
 
No zobaczymy... pewnie za jakieś 2 godzinki będę postać robił :smile:

Tylko zastanawiam się, czy jeśli już wybieramy Polski serwer, to czy nie wybadać najpierw, na jakim serwerze jest w miarę wysoka ilość amerykanów i ludzi wogóle. Bo jak będzie zbyt luźno, to też nie dobrze - ostatnio znaczna ilość Polaków z DAoCa przenosi się właśnie na serwery Europejskie, bo ten który pierwotnie został wybrany świeci pustkami...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 17:47 
 
nowe forum ?
:smile:

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2003, 17:56 
 
No w sumie chyba by się przydało.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.