mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 28.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 12:01 
Cytuj  
Jak w temacie :]

Jestem tutaj świeżutki....od kilku miesięcy ostrzyłem sobie ząbki na FFXI ale miałem dużo wątpliwości.... :smile:
Jak zobaczyłem to forum to aż mi łapki zaczęły chodzić ze zdenerwowania :smile:
Z tego co widzę to same pozytywne opinie.
Oczywiście to wszystko pomogło mi podjąć stosowną decyzję i już niedługo dołączę do rodaków na Ramuhu :smile:

Mam jeszcze tylko kilka pytań....

1. Gdzie najlepiej kupić grę? Chodzi mi o to żeby jak najszybciej doszła i żeby nie było problemu z dogadaniem się typu "cd-key na maila a pudełko później". No i oczywiście bezpieczeństwo płacenia kartą....hmmm jeżeli chodzi o zakupy przez net będzie to .... "mój pierwszy raz" :grin:

2. Jak jest z szybkością działania gry...chodzi mi o lagi - czy na łączu ADSL (Neostrada) będę ze złości gryzł klawiaturę? :smile:

3. No i ostatnie...z tego co wyczytałem wcześniej istnieje możliwość przegrania od kogoś płytek.....byłbym bardzo wdzięczny - oczywiscie zapłacę za płytki. Mieszkam w Warszawie więc jeżeli ktoś jest z Wawy to tym lepiej a jeżeli nie to możemy dojść do porozumienia co do przesyłki.

To na razie tyle.....i do (mam nadzieję rychłego) zobaczenia w Vanadie'l :smile:

Pozdrawiam serdecznie....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 12:08 
Cytuj  
Odpowiadam na pyt. 2:
Na Neostradzie pokochasz ta gre... ja na 128 mam idealne polaczenie. To najmniej wymagajacy (sieciowo) mmorpg jakiego widzialem.


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
1. Gdzie najlepiej kupić grę? Chodzi mi o to żeby jak najszybciej doszła i żeby nie było problemu z dogadaniem się typu "cd-key na maila a pudełko później". No i oczywiście bezpieczeństwo płacenia kartą....hmmm jeżeli chodzi o zakupy przez net będzie to .... "mój pierwszy raz" :grin:

Interact CD. Większość kupiła/kupuje właśnie tam. Możesz w komentarzach do zamówienia wpisać, że chcesz same cd-keye mailem/icq (wtedy nie płacisz nic za przesyłkę, niezalżnie od wybranej wcześniej formy przesyłki), albo że chcesz najpierw cd-keye mailem/icq, a pudełko z zawartością normalnie pocztą.

Cytuj:
2. Jak jest z szybkością działania gry...chodzi mi o lagi - czy na łączu ADSL (Neostrada) będę ze złości gryzł klawiaturę? :smile:


Przez prawie tydzień grania nie miałem jeszcze ani jeden raz lagu.


_________________
Browar

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 12:44 
Cytuj  
Na modemie 56k gra chodzi bez zarzutu - zero lagów.

Z tego właśnie FFXI jest także znany - może być 50 osób na jednego monstera - i nic. :smile:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80


Posty: 25
Dołączył(a): 28.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 13:09 
Cytuj  
Kurcze bomba.....jestem w szoku naprawdę :smile:
Już zamówiłem CD-Keya na Interact'cie (wiem szybki jestem) :smile:
Teraz tylko jakby ktoś był tak miły i przegrał mi płytki lub jeżeli mieszka w Wawie..... :smile: :smile: Oczywiście płytki mogę rozesłać dalej jeżeli będzie ktoś potrzebował :smile:
Pozdrowionka :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.