mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2003, 10:43 
Cytuj  
Pytanie: czy znacie jakieś strony z opisem zdolności i czarów ?
W szczególności chodzi mi o wyjaśnienie co daje użycie RDM Job Ability: Spellchain

Przy okazji użyteczna informacja, którą być może nie wszyscy wyłapali w manualu: naciśnięcie dwa razy Num+ (plus na numerycznej klawiaturze) wyświetla opis efektów specjalnych jakie mamy "na sobie" (buffy / debuffy)

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2003, 11:42 
Cytuj  
Jeszcze drugie pytanie mam: czy Questy dają dużo XP ? czy raczej wygląda to tak, że trzeba gdzieś tam pobiec (daleko) ubić jednego stworka i wrócić po nagrode.
No i jakiego typu nagrodę ? itemy, kaska ?

Generalnie gdyby ktoś parę słów o questach napisal to byłbym wdzięczny...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2003, 15:22 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-03 10:43, Brutallus napisał:
Pytanie: czy znacie jakieś strony z opisem zdolności i czarów ?
W szczególności chodzi mi o wyjaśnienie co daje użycie RDM Job Ability: Spellchain

Przy okazji użyteczna informacja, którą być może nie wszyscy wyłapali w manualu: naciśnięcie dwa razy Num+ (plus na numerycznej klawiaturze) wyświetla opis efektów specjalnych jakie mamy "na sobie" (buffy / debuffy)

Hmm zmniejsza recast pomiedzy czarami o ile to nie wiem - zapewne to jest jakis instant np dwa razy bio bez delay pomiedzy nimi badz cure bez delay 6 sek :smile:
http://ffxi.allakhazam.com/db/spelllist ... ob=redmage
Thx za tip

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2003, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-03 11:42, Brutallus napisał:
Jeszcze drugie pytanie mam: czy Questy dają dużo XP ? czy raczej wygląda to tak, że trzeba gdzieś tam pobiec (daleko) ubić jednego stworka i wrócić po nagrode.
No i jakiego typu nagrodę ? itemy, kaska ?

Generalnie gdyby ktoś parę słów o questach napisal to byłbym wdzięczny...

Questy nie daja XP, a przynajmniej nie bezposrednio - daja ci range a nastepnie mozliwosc dostania / zdobycia itemow badzo w postaci giftow badz przy okazji wykonywanej misji i kilniecia paru monsterkow. Nie zawsze jest taka nagroda - czasem trzeba dolozyc kase i itemy zeby ukonczyc misje :)

Przyklad :
Zeby dolaczyc do sil expedycyjnych nalezy zebrac grupe chetnych z ranga 5 na poziomie min 25 i wtedy dostajesz quest na mordowanie monsterkow oraz przedmioty - ekwipunek gwardi czy jakos tak.
Drugi przyklad - majac range 1 i poswiecajac 1000 conquest pkt mozna dostac luk, bez rangi poswiecajac 1500 pkt mozna kupic scrol insta res itd ...

Ale to tyle teoretycznie ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 3 gru 2003, 16:27 
Cytuj  
dzięki za info Scorpio

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2003, 10:15 
Cytuj  
Wczoraj testowalem w praktyce ablity i plusy RDM. Oto wnioski :

Choc z mieczem radzi sobie gorzej niz warior czy thief to :

- BLIND, PARALYZE, DIA na moim poziomie ZNACZNIE obnizaja zdlonosci bojowe monsterka - tak bardzo ze jest mozliwe pokonanie tych skilnych nawet - potforek nie trafia, porusza sie wolniej, uzywa zadziej ability a w dodatku :smile: :smile: czesciej ja trafiam
oraz zapewne tez party members

- Ablity Spell Chain pozwala nieprzerwanie castowac przez 30 sek czar za czarem praktycznie tak szybko jak sie szybko klika myszka - niestety tylko raz na 2 H - dzieki temu zrobilem mana dump a Browar przezyl parke sympatycznych zolwi :smile:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.