mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 16:12 
Cytuj  
Zobaczcie sobie:

film1

Red Lotus Blade -> Combo (Lv2 Renkei: Fusion) -> Magic Burst: Fire

In this video, you'll notice my timing of casting Fire is exactly the timing NEEDED to cast for
a mid-Renkei Magic Burst.


film2

Burning Blade -> Viper Bite (Lv1 Renkei: Scission)

Sadly, the Quad stunned me with Shell Bash, thus I was unable & too late to Magic Burst with
Stone (which is Scission's elemental property: Earth).



film3
Fast Blade -> Gust Slash (Lv1 Renkei: Detonation) -> Magic Burst: Aero

Sadly, 15 seconds wasn't enough time to log the "Magic Burst" being successful. But you can
see that it killed the Quad with no problem. If I casted Aero regularly, it wouldn't have
killed it.


film4
Fast Blade -> Shadowstitch (Lv1 Renkei: Reverberation) -> Magic Burst: Water

Exactly the same as Video Example #3. If you noticed for the last 2 examples.. the magic burst
timing has a nice long window of 5 seconds. Of course Water & Aero takes less than 5 seconds
to cast thus it was within the respectable time for it to count as a Magic Burst.


film5
Burning Blade -> Thunder Thurst (Lv2 Renkei: Fusion) -> Double Magic Burst: Cure II

This shows HOW Cure MB can be done (it's pretty obvious once you think about it). Sadly, I was
beyond the 5 second window so my Cure II MB failed. At least my 2 other LS members pulled it
off nicely.


film6
Burning Blade -> Fast Blade (Lv1 Renkei: Scission) -> Burning Blade (Lv1 Renkei: Liquefaction)
-> Thunder Thrust (Lv2 Renkei: Fusion) -> Magic Burst: Fire

I've gotten emails asking if you can repeat the same 2 WS over and over. This should hopefully
answer your question. Yes, you can .. assuming everyone have the TP and the WS to pull it off.
Notice how this renkei took off 75% of the crab's HP which resulted in it's death.


film7

Gust Slash -> Fast Blade (Lv1 Renkei: Scission) -> Magic Burst: Stone -> Burning Blade
(Lv1 Renkei: Liquefaction) -> Thunder Thrust (Lv2 Renkei: Fusion) -> Magic Burst: Fire

A perfect video on how to pull of mid-MB (Mid-MagicBurst). Noticed how I started casting Stone
early and it activated it right when Scission ended.... a split second before my friend used
Buring Blade.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Huckster dnia 2003-12-08 16:14 ]</font>

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 16:41 
Cytuj  
Wyglada to na zajebiscie trudne... mesgi leca jak oszalale i boje sie, ze za kazdym razem spoznie sie z moim skillem.
Ale zobaczymy... mam nadzieje, ze uda nam sie zrobic makra, ktore pozwola nam chainowac semi-automatycznie.

Sa dwa pomysly:
1. Pomysl pierwszy - na "trzy... cztery!".
a. Party lider odpala makto odliczajace od 3 w dol (3, 2, 1)... takie "trzy... cztery!":
/p SKILLCHAIN TIME!!! <call1>
/p 3!
/wait 1
/p 2!
/wait 1
/p 1!
/wait 1
/p START!!! <call1>

b. na "START" (z gwizdkiem) osoby biorace udzial w chainie odpalaja przygotowane wczesniej makra odpalajace odpowiednie skille: np. ktos ma tak:
/ws "Fast Blade" <t>
Nastepna osoba ma:
/wait 3
/ws "Raging Axe" <t>
I powinno wyjsc Detonation.
Jesli kolejna osoba bedzie miala:
/wait 7
/ws "Fast Blade" <t>
To powinno wyjsc Scission

2. Jeden po drugim...
Siakos tak:
a. /p SKILLCHAIN TIME!!! <call1>
/ws "Fast Blade" <t>
/p 2!
/wait 1
/p 1!
/wait 1
/p START! <call1>
Na komende START kolejna osoba bioraca udzial w chainie odpala swoje makro:
/ws "Raging Axe" <t>
I znowu powinno wyjsc Detonation...

Jak sadzicie, ktora metoda lepsza? A moze sa inne pomysly?
Mnie odobiscie bardziej lezy pierwsza... tymbardziej, ze w czasie oczekiwania na swoja kolej (w przypadku dlugiego chaina) postac nadal walczy (mimo, ze makro z waitem np 12 sekund zostalo juz odpalone).

PS.
Czy da sie chainowac chainy?

_________________
RagnarokOnline: ksawery - Knight lvl 77, FFXI: Xavery - Warrior.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2003-12-08 17:00 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2003-12-08 17:01 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 18:43 
Cytuj  
Ja proponuje troche prościej acz trudniej za razem :wink:
Pierwsza osoba ma zwykłem macro odpalające i mówiące przy tym (jakiś <call>) następna przed swoim robi /wait 3 i następnie WS, jeśli jest następna to ona tak samo /wait 3. My tak wczoraj robiliśmy i jakoś działało

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 20:35 
Cytuj  
byloby duuuzo bardziej przejzyscie jakby ludzie ustawili sobie w cofigu/misc by w logu nei pokazywal dmg a tylko nad glowami... wtedy ekran nie scrolluje sie jak szalony...

czy ktos zna jakis fajny program do robienia filmow z gier :grin:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 20:39 
Cytuj  
1. No właśnie FRaps (www.fraps.com)

2. MOżna zmienić, że dmg jest nad głową? :smile:


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 21:14 
Cytuj  
inaczej bym tego nei pisal huck :smile:
ehhh tak gonicie z lv ze nawet w config nei zajezli... :razz: :grin:

fraps wlasnie leci mi na skrzynke :>
_________________
Sore wa himitsu desu...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2003-12-08 21:14 ]</font>

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 21:21 
Cytuj  
Co gonicie? Ja mam to od poczatku ustawione :razz:


_________________
Browar

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2003, 22:18 
Cytuj  
ja tyz :razz:

no i testowalem tego frapsa...
fajna zabawka :grin:
i...
w dungoen siege przy max ustawieniach i dzwieku fps spadaly do 2... a ja myslalem ze mam przywoity sprzet :sad:
przy min ustawieniach i bez dziweku fpsow bylo ok 5 i filmik byl raczej... niesatysfakcjonujacy :sad:

dla odmiany wrzucilem Hulka i...
przy max ustawieniach i dzwieku mialem ok 15fpsow w rozdzielczosci 1024x768 wiec filmik byl zupelni niczego sobie :grin:

mam nadzieje ze przy FF bede mial osiagi blizej Hulka niz Dungeona.... nadzieja....

aha 30sek filmik z Hulka zajmowal przed skompresowaniem 230MB ... :grin:

aha moj sprzet to r9500pro 1800+ 512mb

_________________
Sore wa himitsu desu...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: swordsman dnia 2003-12-08 22:19 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2003, 07:41 
Cytuj  
Faaaajne te filmiki zwlaszcza ten RDM hume :smile:) No nic na taki armorek przyjdzie poczekac do 17 lvl :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.