mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 21:07 
Cytuj  
Hm.. Mam dylemat - gram złodziejką i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam wybrierając dagger jako broń podstawową (niby skill cap jest najwyższy dla thief'a). Ludzie w grze sugerują sword. Na dalszym etapie mam zamiar wziąć Ninja jako subclass - tamten używa katan. I co tu zrobić? Tak wogóle to w weapon abilities nie ma czegoś takiego jak katana - są sword, dagger, hand-to-hand, club i jakies tam inne. Czy opłaca mi się teraz rozwijać sword mając w planach przejście na Ninja? Byłabym wdzięczna za podpowiedź.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2003, 23:15 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze sword i katana to to samo... Ale nie przejmuj sie tym tak bardzo. Jesli bedziesz na wysokim poziomie Thiefa to wytrenowanie innej broni idzie szybcutko.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 02:34 
Cytuj  
z tego co wiem katana i grat katana to takie same skille jak inne bronie...

na pcozatku ponoc lepiej sworda potem agerra itp ale to i tak wiekszego znaczenia nie ma... dagger jest mniej popularny i twoje ws'y moga bardizej sie przydac niz sworda choc nie koniecznie... slyszalem tez z e pozniejszcze ws daggera sa wymiatajace....
pamietac jednak nalezy ze oplaca sie trenwoac rozne rodzaje bronii oczywiwsice te w ktorej klasa jest najlepsza + jakis ranged lub throwing by byc mozliwie uniwersalnym na polu bitwy a skoro juz skill bedize na capie to poki nie skoczy ci lv nie marnujesz tych wszystkich trafien i nabijasz skilla :grin:


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 05:38 
Cytuj  
Jako - ekhem, ekhem - thief z najwyższym stażem polecam Ci rozwijać wszystkie bronie (sword/hand-to-hand/dagger/throwing/shield) - gdyż na późniejszych poziomach pojawiają się różne typu dobre dla aktualnego poziomu, a z różnych kategorii broni (np 13 - scimitar, 20 - decurion's knife itd).

Generalnie panuje zasada, że od lvlu 30 thf powinien używać knife'a - bo najbardziej wymiata. :smile:

Ja będąc teraz na lvlu 17 mam już cap na sworda, a knife'a z 25 poziomu zlevelowałem do 49 w 2 godziny albo mniej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 07:08 
Cytuj  
Huckster ma racje trzeba rozwijac wszystko po woli, a około 30 przeżucić się na stałe na dagger gdyż jak juz będziesz miała Vaiper Bite i późniejsze ws... hoho...

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 10:00 
Cytuj  
Gdzie mozna znalezc jaki jest cap do roznych skilli?

Mum

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2003, 10:50 
Cytuj  
hmm... przydałby się jakiś podwieszony topic z Podstawowymi informacjami (ważnymi), albo z Przydatnymi linkami. Trzeba bedzie kiedyś pomyśleć o czymś takim :razz:


_________________
Browar

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.