mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 14:42 
Cytuj  
Witam, nie sledzilem wszystkich topickow tutaj a skoro tylu graczy tu postuje wiec zadam pytanie ktore mnie nurtuje od dawna.
Czekalem na FFXI dwa lata sledzac poczynania Square... niestety teraz ze wzgledu na prace nie bardzo moge poswiecic sie graniu...
no ale do sedna...
Czy ktos z Was graczy w FFXI gra w to na PS2?
i jezeli tak, moglby mi powiedziec jak sprawa wyglada i jakie sa roznice bo z tego co wiem gracze z PC sa w jednym swiecie z graczami z PS2 - ciekawi mnie jak wyglada sprawa update itp.

Z gory dziekuje.
Big Bad Wolf Laren


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 15:04 
Cytuj  
Jak na razie wersja na PS2 pojawila sie tylko w Japinii... o ile sie nie myle wersja dla USA ma wyjsc w lutym.
Co do update to nie iwdze zadnej roznicy... a to dla tego, ze do grania MUSISZ kupic twardy dysk do PS2... kosztuje sporo (plusem jest to ze nie musisz juz placic za sama gre bo jest preinstalowana na tym HD), do tego koszt siecowki do plejaka i masz jakiesz 800 czyli drugiego PSa... no i klawiaturka, tania to 120 zl, wypasiona 250 zl... a wogole wersja PS2 na europe to jak zwykle rok obsowy w stosunku do USA :sad:((

Pomimo wszystkich tych minusow, jak tylko jbede mial mozliwosc od razu kupuje wersje na PS2... kanapa, bezprzewodowy padzik... 32 cale... pieknie :smile:

PS
Mam tylko nadzieje, ze na przerobionym PS2 bedzie dzialac...


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 15:16 
Cytuj  
Nie jest az tak zle - do PC jak musialem kupic kilka tyg temu katre graf. to poszlo mase kasy, a to jeden element tylko ktory mam do wymiany LOL

Co do cen to teraz sa dokldnie takie:
KLAWIATURA LOGITECH PS2 = 169
MYSZ OPTYCZNA LOGITECH PS2 = 129
lub taniej
MYSZ HMV USB (PS2) = 44
no i clue tematu:
NETWORK ADAPTER SONY (PS2) = 269!

Niesety nie znam ceny HDD do PS2 w pl :/

Do tego przyda sie np. dodatkowa karta sieciowa do PC jezeli chesz dzielic jedno lacze dla PC i PS2 ale to malutki kosz nawet 30 zl bez szalenstw.
Wiec i tak wszsytko razem do kupy nie przebije ceny dobrej karty graf do kompa :razz:

Wiec tragedii nie ma, a planuje i tak taki zakup niebawem bo chce wreszcie zobaczyc te gry sieciowe na PS2 - kusi mnie strasznie :smile:
no i wlasnie FFXI - ale skoro mowisz ze dla euro nie ma - czyli jest roznica skad sie laczysz czy jak to dokladnie wyglada, jap, usa euro?


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 15:52 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-16 15:16, Laren napisał:
<CIACH>
Co do cen to teraz sa dokldnie takie:
KLAWIATURA LOGITECH PS2 = 169
MYSZ OPTYCZNA LOGITECH PS2 = 129
lub taniej
MYSZ HMV USB (PS2) = 44
no i clue tematu:
NETWORK ADAPTER SONY (PS2) = 269!

Niesety nie znam ceny HDD do PS2 w pl :/
<CIACH>


Twardziel kosztuje okolo 400-500zl (12,8 tys jenow)...
Mysz jes absolutnie zbedna (w FFie)... wiec ten koszt mozna sobie odliczyc.
Co do klawiatury to Logitech ma 2 modele, prosty tani bez klawiatury numerycznej i drugi full wypas z wbudowanymi galkami i przyciskami normalnego pada do PS2 (nie mam pojecia jak to sie sprawdza?)... takie widzialem w MM.


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:00 
Cytuj  
tak wiem, widzialem :smile: fajna ale koszt :razz:
KLAWIATURA LOGITECH NETPLAY CONTROL (PS2) = 319

no i sporo miejsca zabiera ale podobno do gier online na konsole jest genialna :smile:

Nie powiedziales mi jak to jest z tym rozgraniczeniem jap, usa euro :smile:
czy mam rozumiec ze jak nabede sobie droga kupna FFXI wer zagraniczna to nie pogram na konsoli bo jestem z euro czy jak to dziala?


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:20 
Cytuj  
Jak zawsze w grach na PS2 masz 3 regiony.. JAP, USA (Kanada, itp) i na szarym koncu Europa...
Nie wiem natomiast jak sie maja do tego przerobione konsolki. Niby mozemy na przerobionych grac w gierki z USA... ale straszyli ze w onlinach ma byc weryfikacja jakas dodatkowa i moze to sie nie udac.

A co do Japonskiej wersji to... musisz znac Japonski :smile:))

PS
Ta klawiaturka wyglada na super, uber fajna :smile:))

_________________
RagnarokOnline: ksawery - Knight lvl 77, FFXI: Xavery - Warrior.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ksawery dnia 2003-12-16 16:21 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:29 
Cytuj  
Japonski? spoko, wypije 8 razy 50 gram sake i japonski to pryszcz :razz:

A serio, no tak jezeli maja to weryfikowac...
szkoda wlasnie ze zawsze jesetsmy na koncu :/
Ale badzo chetnie zobaczylbym FFXI na PS2.

Co do przerobionej czarnuli to nie wiem jak bedzie - ja mam nie przerobiona :smile: nie jestem pirat :razz:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:37 
Cytuj  
Przez 2 lata tez sie trzymalem... mowilem sobie: "nie, kurna jestem twardy!". Ale zlamalem sie w koncu... nie ze wzgledu na kase... ale wlasnie ze wzgledu na te cholerne dileje. Ja juz prawie skonczylem FFX-2... ty zaczniesz za rok :razz:
Wielkim argumentem dyla tez mata do tanczenia... nie ma europejskich wersji Dance Dance Revolution... a zabawa jest taka, ze za kazdym razem padam ze smiechu!!!


_________________
Obrazek

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 16:43 
Cytuj  
no tak tu masz racje :/
czekam na to cholerne FFX-2 :sad:
W FFX gralem 3 miesiace zaliczylem wszystkie questy jakie tylko sa, zwiedzilem kazdy centymert mapy, zdobylem kazda rzecz i wszsytko co tylko mozna bylo tam zdobyc... i mam taki niedosyt ze szok :razz:
Gra sie da skonczyc w 2-3 tygodnie bez hardcoru -a ja gralem 3 miesiace zanim zdecydowalem sie na final :smile:

heh... a kiedys nienawidzilem takich gier...
No za wyjatkiem Septera Core ktora meczylem pol roku ale przeszedlem samozdielnie bez czitow czy pomocnikow - a kto gral to wie co to oznacza :smile:
no i potem FFX... kosmos :smile: jak dzieciak dalem sie zawladnac :razz: no i tak sledzilem 2 lata projekt FFXI tlko ze teraz nie abrdzo moge grac, praca, praca, po pracy tez praca w sieci itd. ehh... starosc nie radosc :/


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 17:53 
Cytuj  
A ja im starszy jestem tym mam więcej czasu na granie :smile: W AO grałem i w firmie i w domu. Jednak FF XI nawet nie instaluję w firmie, żeby nie zbankrutować :smile: Jedyny problem, ze czasami musze pojeżdzić po Polsce, ale powoli co lepsze hotele wprowadzają bezprzewodowy internet. Do tego notebook i życie staje się piękne :smile:

Jak się da u nas grać na PS2 to kupuję konsolę z miejsca. Duży ekran, kanapa, piwko... To naprawdę kuszące.

Opiekun

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 18:22 
Cytuj  
heh no wlasnie czas ktory uplywa nieublaganie potrafi dopiec urodzonemu graczowi :wink:

Przy okazji fajny bajer zrobili czyli ekran LCD do PS2 :smile: hehe zawsze mozna zabrac ze soba na wakacje.

Cena: 589 :smile:
nie za duzy bo przekątna 7.2 cala
ale podobno obraz lux :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2003, 18:23 
Cytuj  
Niestety na razie sie nie da... jak tylko pojawi sie mozliwosc... od razu kupuje!

A poki co... wchodze do FFa :smile:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2003, 15:11 
Cytuj  
pewnie ze lepiej grac na konsoli
zadnych configow i stale fps all time bo takie sa gwarancje i standardy na konsolkach:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 00:08 
Cytuj  
Hej,
Jesli chodzi o FFXI na PS2 to w tej chwili jeszcze nie pograsz w to w Europie.
System DNAS sprawdza jaka masz konsole a raczej jaki NA (PAL czy NTSC) i nie wpusci cie na servery.
Wersja amerykanska FFXI kosztuje 100 dolarow lacznie z HDD.
Ale niestety musisz poczekac na wersje PAL, a to pewnie szybko nie bedzie. Premiera HDD do PS2 w Europie jest zapowiadana dopero w polowie tego roku :sad:

Jesli chodzi o klawiaturki do PS2 to nie przesadzajcie panowie z tymi logitechami po 2 banki... wystarczy zwuykla klawiatura USB pecetow za 25zl :smile: najtansza bez zbednych bajerow i dziala jak malina.

Poki co pograj sobie w Socom, a za miesiac wychodzi Socom 2 :smile:

Pozdrawiam
|PSX| Warrior


_________________



****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 12:20 
Cytuj  
Dlatego juz nigdy nie kupie wersji PAL zadnej konsoli... jak wejdzie PS3 to kupuje ze stanow, nie bede czekal po 8-12 miesiecy na gry, o ktorych w usa juz nie pamietaja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2004, 13:46 
Cytuj  
Xavery nie możesz tak mówić, a co do dopiero robić. Wiesz, że jako członek Unii Europejskiej wesprzesz wtedy gospodarkę tych niedobrych w USA. A powinieneś wesprzeć Brukselę! :wink:

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2004, 11:19 
Cytuj  
Zobowiazuje sie nie nasrac im na wycieraczke... to chyba wystarczajacy support! A PS3 i tak kupie NTSC!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2004, 16:53 
Cytuj  
na PS2 ta gra wyglada o niebo ladniej :smile:
tu kilka screenshotow: http://www.rpgfan.com/pics/ff11/index.html


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2004, 17:23 
Cytuj  
heh, ciężko ocenić za małą rozdzielczość mają te zdjęcia. Ale na oko wszystko wygląda identycznie jak na PC, tylko rozdziałka w wersji PS2 jest duzo mniejsza i tekstury słabsze.

Śmiem twierdzić, że u mnie przy maksymalnych ustawieniach wygląda lepiej - a przynajmniej mam takie wrażenie

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 lut 2004, 17:34 
Cytuj  
Cytuj:
na PS2 ta gra wyglada o niebo ladniej :smile:


huh ? why ?
na moje oko to tak samo, poza tym że rozdzielczość 5x mniejsza *)

*) to nie znaczy, że mam negatywną opinię o wersji PS2 overall - przeciwnie, myślę że wygodny fotel, ekran 36", dźwięk 5.1 z dużych kolumn itd. to rewelacja

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Brutallus dnia 2004-02-19 21:52 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.