mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2004, 17:57 
Cytuj  
1. Czy ktos moze mi powiedziec od czego zalezy czy rosna i o ile skile? (zauwazylem ze np. shield, guard i parry maja tendencje rosnac lepiej jak walcze z mobkami easy prey inne raczej musi byc decent challenge ale z tym tez bywa roznie)

2. Dlaczego teoretycznie najszybszy w zadawaniu ciosow monk (atakuje kazda reka) sumarycznie portrafi mi czesto zadawac ciosy wolniej niz jakis zolw? (tzn. ja zadaje dwa ciosy a on w przerwie miedzy moimi atakami mieczem mnie tlucze tez dwa razy)

3. Istnieja jakies szybsze sposoby powrotu do miasta poza "death express" :wink: ?
(czesto szkoda mi czasu na te biegi ale expa tez zal. Tzn. wiem ze teoretycznie moze ktos warpnac ale tak poza tym? Jakies scrolle czy cos w tym stylu?

4. Troszke z innej beczki kto z was gral w poprzednie czesci FF? (ja mam "zaliczone" pierwsze 9 czesci, X i pochodne odpada bo nie mam PS2)

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2004, 19:39 
Cytuj  
5. Jakas sensowna recepta na sytuacje: Walcze z jednym mobkiem - w tym czasie podchodzi do mnie drugi agresywny i zaczyna naparzac od tylu. Po pokonaniu pierwszego moja postac zamiast odwrocic sie do drugiego chowa bron i sobie stoi radosnie i pozwala sie bic - nawet jak sie zaraz odwroce do tego drugiego to nie moge go odrazu zaatakowac mam komunikat ze musze chwile zaczekac przed wykonaniem tej czynnosci. Efektem takiej imprezy jest czesto smierc bo mobek w miedzyczasie zjadl mi kilkanascie(kilkadziesiat) hp.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Binio dnia 2004-01-04 19:40 ]</font>

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2004, 20:34 
Cytuj  
Opd 1.
skille rosna w miare kozystania z nich. Im twardszy mob tym wiekszy przyrost skilla.
Ja walczac warriorem mam zawsze zmaxowanego skilla broni, evasion (zazwyczaj jestem tankiem wiec tym samym to ja mam najwieksze szanse na unik). U ciebie bedzie to bron i guard.

odp 2.
Monk uznawany jest za szybkiego bo wyprowadza 2 ciosy pod rzad... oba to + do TP. Sprawdz jaki ma delay twoja bron... im wyzszy tym zadziej bedziesz walil (polecam cesti +1, a na pierwszych lvlach monka gole piesci).

odp. 3
Generalnie tak ale na razie nie zawracaj sobie nimi glowy... od lvlu 20 mozesz zrobic chocobo licence a pozniej inne warpy.

odp.4
Gralem we wszystkie z wyjatkiem FF I i III (FFX2 w trakcie)

odp.5
Jesli znajdziesz sie w takiej sytuacji to ustaw sie zawsze twarza (lub pyskiem) w strone drugiego moba, ktory cie zaatakowal... o ile nie zmieniles defoultowych ustawien gry twoj monk powinien automatycznie rozpoczac walke z drugim przeciwnikiem... ale musisz go widziec (twoja postac musi).

Pozdrawiam.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.