mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2004, 08:21 
Cytuj  
Wg. gracza majacego fishing lvl 8 - malo ale znaczy ze niedawno zaczol i pamieta co robil

Najbardziej optymalnym zestawem startowym jest :

Carbon rod + sabiki ring.
Zaczynamy w windtrust port, zapisujemy sie do guild, bierzemy image support i lowimy :grin:

Dla tych z wolna kasa do kupienia sa Fishing cloth w wintrust o polowe tansze niz w bastok

Zalety : po poczatkowym sporym wydatku ok 5 k w windtrust nie tracimy kasy na bait stack - lugworm to jakies 140 gil, littl worm 30-40 ale np insect bal to juz 400-500 gil - plecaka nie zajmuja nam jakies robale - bleee :grin: - wiec mamy wiecej miejsca na zlowione rybki itd .. no i podobno sa zajebiste gainy ( ja niestety wczesniej kupilem glass rod :sad: )
W tym przypadku dobry rod jest bardzo wazny bo sabiki ring to wydatek ok 2 k a kiedy peknie rod jestesmy w plecy te 2 k + cena kija. Nie wiem czy przypadkiem nie tracimy sabiki ring kiedy peknie nam linka :/
Sabiki ring ma szerokie spektrum dzialania co daje nam moznosc lowienia kilku roznych rodzajow rybek

Efekty :
beastore sardine - ok 600 gils za stack, ale sie oplaca - przy skillu lvl 1 ja juz lapie moat carp a to jakies 300 gil za rybke
UWAGA ta rybka zlamie kazdy willow, yew i bambo rod wiec i tak trzeba dosc szybko kupic cos lepszego.
Rybki sa uzywane do produkcji zywnosci i alchemi wiec mozna liczyc na stale zapotrzebowanie

PS : Jak cos wiecej sie dowiem to dopisze :smile:
Nie ma sensu zaczynac skilla przed dotarciem do wind poniewaz startowo jest ustawiona blokada skilla i aby ja zdjac nalezy sie zapisac do guild

EDIT : prosze o komentarze

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-01-14 08:25 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.