mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 11:43 
Cytuj  
Mazze jesli chodzi ci o sub do blm to najlepszy jest chyba summoner ale whm tez dobry :smile:

jesli bede akurt online to tez ze smoczkiem mgoe pomoc... wlasnie zdobylem 30 i teraz moge zwolnic tempo :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 12:25 
Cytuj  
Ja także mam już 30 :smile:i quest na DRK w polowie :smile: Co do soboty to oczywiście będę ale około 17:30 bo tak zazwyczaj kończę pracę.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 12:48 
Cytuj  
Jakiego smoczka ??? :smile: tego w wind ? Wybieram sie niebawem do wind wiec jak bede w okolicy moge sluzyc pomoca


PS : JAK ja nie znosze pijawek !!!! rozwalilem ze 200 sztuk i nie znalazlem RUBY ! :sad:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 13:46 
Cytuj  
Może potrzebujesz więcej THF w party?


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 14:01 
Cytuj  
Cytuj:
2004-01-28 13:46, Huckster napisał:
Może potrzebujesz więcej THF w party?


Bylo 2 przez ok polowe czasu, ja i Saitou. Sai skapitulowal po ok 50 mobkach ja bylem bardziej zawziety :grin:

Ale jak urzadzimy gruppen hunt na ruby to przy zalozeniu ze nikt nie wyparuje z party dopuki calosc nie trafi rare (lub ci co chca miec) to chetnie sie podlacze - a nuz widelec.

edit :
Zaczynam podejrzewac ze szansa na drop zalezy od pory dnia, pogoday, dnia i fazy ksiezyca - bardzo prawdopodobne biorac pod uwage dotychczasowe doswiadczenia w innych dziedzinach :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-01-28 14:04 ]</font>

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 16:17 
Cytuj  
Jesli nic mi nie wypadnie to bede...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2004, 22:13 
Cytuj  
Ja tez jesli tylko bede mogl to przyjade :smile:
super by bylo jak by pojawilo sie ze 3/4 linka :smile: i stalo sie to nasza tradycja :grin:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2004, 16:11 
Cytuj  
Kiedyś Krzyk pisał o planach na EF.

A taki plan (żywcem ściągnięty z innego mmorpga, w którym sie dosyć dobrze spawdzał) nie zadziała?

Robimy te alliance. 2 lub 3 teamy.
team nr 1 (zwany KT - killer team - lubiłem tą nazwę :wink: - damage dealerzy + provokerzy
team nr 2 - healerzy
team nr 3 - rangerzy (naparzający z odległości)

Podział zadań:
team nr 1: utrzymać agro, zabijać
team nr 2: nie dać zabić tanków
team nr 3: zadawać damage

Minusy: kompletnie nie wiem, czy to zadziała w FF :wink:

Plusy:
1. lepsza komunikacja w teamach (szczególnie healerzy - mogą przekazywać sobie nie zaśmięcając ls czy ogólnego kto ma agrro kto na kim się skupia; provekorzy mogą mówić kto bierze czyje agro, czy żaden mob za moimi plecami nie biegnie akurat na magów, rangerów)
2. brak podziału - nasz healer, nasz mobek - wy daliście dupy bo tank z waszego teamu padł, wasz healer nie nadążył z leczeniem, wy mieliście łatwiejszego mobka, itp. itd.
I w sumie cała akcja (3 teamy np. padły) się nie udała.

To tylko propozycja, może warta rozpatrzenia, może nadaje się od razu do kosza - moje doświadczenie w alliance = 0 :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2004, 17:25 
Cytuj  
najwiekszy minus to chyba to ze healerzy maja bardoz utrudnione healowanie (choc sie nie znam ale chyba tak) a dwa... nie ma nikogo do ranger teamu :razz:

EF musimy nauczyc sie robic i to najlepiej regularnie np co tydzien w soboty przy okazji zjazdu LS'a Jedni pojda na EF a inni beda pomagac mlodszym gracza w ich questach :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2004, 17:49 
Cytuj  
Kwoli wyjaśnienia:
1. możliwe, nigdy nie grałem healerem, nawet nie mam pojęcia jak oni sprawnie leczyli tanków w AO :wink:
2. ranger team - tu się pakuje wszystko co zadaje damage na odległość (np. blm też się nada)

Zresztą to chyba sposób na większe raidy, ale chyba warto rozważyć każdą propozycję :smile:

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2004, 18:38 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze taki podzial nie jest dobry. Po pierwsze, jak jeden team zacznie zadawac damage, to mob zostanie do niego przypisany - i inny team (rangerzy) nie beda mogli pomagac. Poza tym faktycznie, healerzy beda mieli trudnosci z healowaniem, nie da sie uzyc benediction etc...

Wydaje mi sie, ze zwazywszy, ze problemem jest to, ze sa az 4 potworki na raz, lepiej jest zrobic 2 dobrze zbalansowane teamy, kazdy bierze po 2 potworki i nawala, w razie potrzeby pomagajac drugiej grupie.

Muminus
(aka Pandorka)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2004, 19:31 
Cytuj  
Muminus - zapominasz że w przypadku alliance'a wszystkie 3 grupki moga naparzać moba :smile: Ale moim zdaniem to średni pomysł gdyż tutaj nie mamy do czynienia z jednym mobem a z 4 !!! :smile:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2004, 20:39 
Cytuj  
a czy przy aliancach nadal wyskakuja 'tylko' 4 mobki.. chyba byloby to ciut unfair... mysle ze wyskoczy ich wiecej ale moze ktos ma o tym lepsze info

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2004, 21:58 
Cytuj  
Nie stawilo sie za wiele osob -13 -zly termin ?? ale...
chyba to dobry trening byl by sie jakos zgrac... mimo kilka osob o 16 byla jeszcze pol godziny drogi on miejsca spotkania udalo nam si ezebrac i cyknac kilka fotek w wesolej atmosferze :grin:

niestety nie zrobilismy EF - brakowalo warriorow w chainmailach.... i blm... ale mam nadzieje ze sprobujemy ponownie!

proponuje ustalic te spobotnie spotkania jako regularne, chyba ze jakis inny termin pozwoli na pojawienie sie wiekszej ilosci ludzi ?

po spotkaniu zrobilismy maly wypad do beadeux ukonczyc misjie 3-1 dla trzech osob i pomoc gokulowi (tylko krzyk pomagal :grin: ) zdobyc questowy itemik...

niestety to tyle... ale jak na pierwsze spotkanie i tak chyba bylo niezle :smile: co sadzicie ??


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

****

Posty: 1497
Dołączył(a): 25.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 01:57 
Cytuj  
A gdzie te fotki???
(ja sie oczywiscie spoznilem!!!)

Na nastepne spotkanie bedziecie mieli Paladyna lvl 25 do EF, obiecuje!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 09:05 
Cytuj  
Osób było 15 chyba.
Ja dałem pare swoich zdjątek na crazychocobos.webpark.pl

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 14:05 
Cytuj  
No ja pędziłem na zbity pysk z pracy i się dowiaduję że EF nie będzie :/ No ale cóż może następnym razem :smile:


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2004, 10:49 
Cytuj  
Qurdesz, ciekawe czy inne LS tez maja takie problemy z organizacja :sad: No qurdesz 3 tygodnie sie zbieramy na EF i sie zebrac nie mozemy. W sumie ciezko wogole sie gdziekolwiek wybrac razem :sad:

No ale moze bedzie lepiej - mam nadzieje ze w koncu uda sie nam cos zrobic razem :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2004, 11:56 
Cytuj  
Też mają - tak myślę.
Zresztą niektóre ls-y to nawet nie wiedzą co to jest EF :smile:

Wczoraj np. też zagadał do nas (ja i pandorka) jakiś gość z innego LS, że zna nasz LS i wszędzie nas pełno :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.