mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 02:04 
Cytuj  
Nie wiem jakie sa wasze odczucia co do wczorajszego expowani na dunach ale powiem wam jak ja to widze z perspektywy ... veterana :P (SIC!)

Przede wszystkim jak na wasze pierwsze full party na dunach szlo wam bardoz dobrze i oby tak dalej, nie przejmujcie sie ze jeszcze nei nadazacie ze wszystkim i czasem o czym zapomnicie ale wszystko to kwestia wyrobienia, kazdy z vetow pamieta te czasy :)

Co do tych deathow i innych problemow :)
party z 4 ludzmi bez subow jest naprawde ciezkie do prowadzenia. mobki ktore teoretycznie powinnismy bic na danym lv sa o ta niewielka drobine za mocne co czasami konczylo sie przykro, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) na koniec gdy zmienilismy (sam uciekl :) ) niemalze bezuzytecznego thfa bez suba na drk szlo juz o wiele lepiej.

Reasumujac i tak zrobilismy dobry exp bo prawie dwa levele przez te kilka h. Kazdy wam moze zasiwadczyc ze na dunach to nie jest latwe :-) (np nimloth woczraj tam expowal hyhy) chyba ze ma sie szczescie i trafi do party zdominowanego przez dobrze wyposazonych wyjadaczy.

Tak ze uwazam ze nie ma sie czego wstydzic, ja wiem ze deathy moga zniechecic ale naprawde bylo dobrze :) keep up the good work


Teraz wazne byscie byli dobrze wyposazeni
na 14lv sa ringi dla kazdego (najlepiej wersje +1 czyli dajace dwa do atrybutu, ale one po 15-20k sztuka)
whm moze uzywac saintow
strangerr +str/+vit jako ze deliaktna mithra :]
a savo +dex/+vit jako ze niezgrany elf :P
na 14 whm ma fajny pasek i bodajze rekawiczki a na 15 war ma warriors belt+1

nastepnym razem bedzie lepiej 8) jesli jeszcze sie spotkamy :P

aha, bo nazekaliscie na spam w logu
popracujcie nad filtrami
powylaczajcie wszelkie ****others
(jesli nie ma w poblizu party czasem oplaca sie jednak wlaczyc special actions initiated by others" by widziec co za specjale mobek odpala)
niepotrzebne missy i inne badziewia
a mag moze wywalic tez party attacks i skupic sie na efektach czarow, pilnowac kiedy zchodza debuffy z mobka albo buffy z party membersow :) w logu tez pojawia sie jakie statusy negatywne dostaja ludki i jesli dysponuje sie srodkeim zaradczym to go zaraz uzyc :)


nie wiem czy zagladacie na to forum wogole heheheh

cheers !


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream


Ostatnio edytowano 27 sie 2004, 23:20 przez swordsman, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 07:00 
Cytuj  
Oooo ! A ja mam NIN lv 14 do podbicia :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 07:46 
Cytuj  
OO !
Ja tez mam NIN na 14lvl do podbicia, a teraz jak juz mam utsusemi to chetnie bym nim pogral ;D

btw. Pamietam jak kiedys Sait zginal, przeze mnie to mialem wyrzuty sumienia, a teraz to bym nie mial ;PPP
Ale w tedy to byly inne czasy, na duny sie szlo na lvl 14 a nie na 10 jak teraz :) No coz niektorzy lubia hardcore :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 08:26 
Cytuj  
Bodziek to moze zrobimy party - 2 x NIN i kto tam co tam ma na ten lvl lub w okolicy - bedzie true blink tanking ^.^


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 09:02 
Cytuj  
Jestem za Stok :)) Tym bardziej ze przymierzam sie do RNG/NIN :)) a Wara mam na 7lvl, to moze dzis podciagne o te 3 lvl, moze znajde jakis PL, who knows :)

A tak w ogole to zamierzam nowym Charem zrobic PLD/WAR, ale plcia zenska, w koncu mamy najlepszego PLD (Xav nie odfrun nam za daleko :P) to moze czas na Palladynke.
Ale w sumie to nie wiem sam, tak wiele roznych jobow chcialbym zrobic ze nie wiem co zaczac :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Posty: 34
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 09:12 
Cytuj  
Chetnie bysmy poszli, tak mi sie wydej :)
13-17 albo 14-17 (dzisiaj) pasuje all ? :)

Tylko jedna rzecz mi sie nie podobala wczoraj: bilismyt same IT++ prawie(200exp) a przeciez moglismy bic IT max IT+ i bylyby exp chainy i na to samo by wychodzilo ^^ bez ryzyka... hmm?

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 09:33 
Cytuj  
ja mam WAR13 - ale moge partowac dopiero w poniedzialek


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 10:59 
Cytuj  
sav gdybym takie znalazl bysmy je bili...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 11:48 
Cytuj  
Ja tam dzis moge pojsc swoim NIN nie wiem czy Ore sie sprzedalo, bo nie mam kasy na Shihei :)) ALe i tak pojde :)

W takim razie kto idzie ???

1. Bodziu NIN/WAR
2.
3.
4.
5.
6.


ps. na lvl 10-13 to tam tylko takie sa :)))
popatrz Savotar tu
Zauwaz ze Hill Lizardy sa na 15-17lvl wiec na tym 10lvl beda one IT++


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 12:15 
Cytuj  
bylo tez ciezko bo brakowalo blm (ja jak nie trafialem to prawie nei robilismy dmg, blm zawsze mozniej czy slabiej ale jebnie) a ten brd byl jakis podrabiany...


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 12:20 
Cytuj  
Sait -- LOL !! Ty wiesz jak czlowieka rozbawic ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 13:03 
Cytuj  
Moge "chyba" Dziś o ile nie zgłosi sie moj "static" na Exp isc jako
lv 14 NIN/WAR lub WAR/NIN lv 11, proszę o konkretne info czy idziemy czy nie bo musze kupic sprzet na ten lvl i dragi a malo to nie kosztuje :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 14:36 
Cytuj  
Jakbyście partowali jutro między 12 a 18 to mogę się podłączyć, mam do wyboru: WARa 15, THF 13 i NIN 11.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 14:59 
Cytuj  
Ja najchetniej jutro bym expowal w valcrum ...., a wybor to ty sam zrob ... :))


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 672
Dołączył(a): 30.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 15:07 
Cytuj  
Mama nadzieje dzisiaj juz wyjsc z tych cholernych piep....... Dunsow ^^

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2004, 23:29 
Cytuj  
oki :)
newbie party dobilo do 16 :) (no prawie ale to kwestia 10min ktorych zabraklo wczoraj str...)
bylo calkiem niezle i nawet nikt nie zginal :D co jest duuzym sukcesem 8)
party mialo dobry setup i wkrotce sie rozbujalo :) (moj sprzet dla whma tez pomogl :P )

jutro bede po 16 i nie wiem czy od razu bede mogl zasiasc...
wy za to macie czas kase nafarmowac/nakopac/nalowic
rira wie na co :) postaraj sie tez kupic czary z wyprzedzeniem do 18lv
str i sav na 15 macie warriors belt+1 a na 17lv caly nowy set lizard armor (bone set mozna olac cieplym...) koniecznie najlepsza kosalke i shield tez kupic :]
jesli sie nie wyposazycie w lizard set nie ide z wami expowac :P
fajnie tez jakby meleesi przyniesli ze soba kaboby a rira apple pie

jesli bedziecie sie nudzic mozecie tez podciagnac suby do lv10 by potem nie tracic czasu

jesli sie ktos chce podlaczyc do teggo party to najlepiej mag bo rira nie wyrobi jednoczesnie z curami i debuffami... dzis byl z nami blm i rdm wiec bylo tak jak trzeba :)

nie wiem jak jutro kazdy z nas z czasem stoi ale dobrze byloby dojechac do 18lv i zrobic quest na suby

no to do jutra :]


ps. nie che tutaj wychodzic na jakiegos zarozumialca ale chyba sami chcieliscie by wam wskazowek udzielac :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2004, 01:09 
Cytuj  
No dzisiaj to juz szlo calkiem wypasnie :) Z tego co kojaze to zadnego death nie bylo no ale party mielismy tesz calkiem wypasne z tymi dwoma dodatkowymi magami :) Co do wyposazenia to jest tylko jeden malutki problemik ...kasa :) .. Jak tkos zna jakis stabilny sposob na zarobienie jakiejs kasiorki to my (czyli newbie team) chetnie go wyprobujemy bo jak narazie to mimo wszelkich staran cienko piszczymy z kasa a ile mozna ciagnac z LS'a ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2004, 09:09 
Cytuj  
Niestety. Musicie się nauczyć zarabiać kasę. bez tego daleko nie zajedziecie w FF XI. Jakiegoś cudownego sposobu nie ma. Najpewniejsza kasa jest chyba z rybek, dobrze można też zarobić na kopaniu (ale bywa że po sesji w kopalni wychodzi się na zero), można farmować moby, jak złapiecie trochę lvla to można spróbować pocampować NMa jakiegoś.

Zasada jest taka, że na zarabianie trzeba poświęcić podobną ilość czasu jak na expowanie, a są joby, że i o wiele więcej. :)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2004, 12:08 
Cytuj  
no to w takim razie trzeba bedzie sie zabrac ostro za zarabianie :) GDyby ten skill w rybkach jeszcze jakos lecial :P no ale nic cierpliwym trza byc :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.