mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 16:51 
Cytuj  
Mozna teraz kupic swieze konto z cata + insta 80 lv wybranej postaci + 36 dni abonanetu za 60 zl.
Polecam poszukac na allegro szczegolow.

WoW sie zmienil tak jak i jego gracze sie zmienili od 2004. Jest mega jak dla gracza takiego jak ja, ktory skonczyl swoja przygode na TBC.
MoP oferuje content dla weekendowcow i dla hardcrowych gildi. Nie wiem o czym tu gadac.
Jest dobrze, grac i nie pierdolic :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 17:11 
Cytuj  
Kazdy płacze ze wow zły a i tak kazdy kupi dodatek i bedzie grał ... A takie pierdolenie ze Blizzard traci konsumentow od 2008, ze vanila wow , ze tbc ... i tak na rynku zapewne dlugo nie pojawi sie żadna konkurencyjna gra do wow-a . TY!


_________________
A-Test!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 17:18 
Cytuj  
Akurat cataclysm to nawet dla zapalonych fanow byl niewypal zarowno pod wzgledem pvp i pve. Ba, nawet Blizzard po czesci sie przyznal, ze nie wszystko wyszlo jak planowano, zmieniajac po raz kolejny system talentow(ten w cata mial byc niby swietny i wogle).

Ja przy wyjsciu GW2 i ogarnieciu, ze olali PvP dalem Anet czas na jakies konkretne info odnosnie przyszlosci PvP do czasu wyjscia MoPa, takze na 99% mowie Gw2 'pa pa'. Akurat konto i goldy opchne za jakas stowke to bede mial na MoPa: win-win jak dla mnie. Jeszcze tylko musze namowic znajomych z ktorymi gralem areny i bede zadowolony.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2012, 19:53 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Ja przy wyjsciu GW2 i ogarnieciu, ze olali PvP dalem Anet czas na jakies konkretne info odnosnie przyszlosci PvP do czasu wyjscia MoPa, takze na 99% mowie Gw2 'pa pa'. Akurat konto i goldy opchne za jakas stowke to bede mial na MoPa: win-win jak dla mnie. Jeszcze tylko musze namowic znajomych z ktorymi gralem areny i bede zadowolony.

Jak kupowales na guildwars2.com to po prostu napisz ticket do supportu o refund. Zawsze to dwie stowki... ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 12:28 
Cytuj  
No to za 10h start.

Zamawialiscie gdzies dodatek ze wam wysylaja czy braliscie wersje online ?

Ile bedzie kosztowal w empiku / media ?

Ja dopiero odpale po robocie jutro kolo 17, wiec czas mnie nie goni. Co polecacie - gdzie kupic ?


_________________
Be cool,be Ziolo.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 13:13 
Cytuj  
Podziwiam was, że nie zostaliście jeszcze pozbawieni węchu przez paskudną woń naftaliny, która ulatnia się z "WoW" na masową skalę. Walka w tej grze wygląda tak przedpotopowo, że człowiek nie wie czy płakać z żalu nad Blizzardem czy zacząć się śmiać. Grafika w "MoP" nawet daje radę. Jednak ta stylistyka przyjęta przez twórców przykryta teraz dużo lepszymi teksturami i bardziej nowoczesnymi efektami zaklęć ciągle robi na mnie wrażenie. Reszta to same starocie plus jakieś scenariusze i pety. Wow.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 13:15 
Cytuj  
cyfrowke , np. w keye.pl przez payU bedziesz mial kod juz teraz , a jezeli zalezy ci na tym aby wbic o 00:00 kup poprostu w blizzard storze , automatycznie przypnal ci MoP do konta ;]

nie jarajcie sie tak bo nic specjalnego nie zobaczycie :P jezeli chodzi o porownanie do cata zon 80-85 , qesting niewiele sie zmienil , te same systemy , raidy w wersji Heroic Latwiejsze niz HC w czasie T11 ;]

nie mowiac juz o tym ze 25many przechodza w tym dodatku do histori , jedyne 25man jakie bedzie sie robic to LFR z ktorego itemy i tak dupy nie urywaja i bedzie trzeba jebac zwykle RHC ;]


_________________
www.methodwow.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 13:26 
Cytuj  
Zobacze nowy kontent, pogram nowa klasa, odswieze stare znajomosci.
Ponapierdalam bg z kolesiami, wypije hektolitry piwa wieczorem, nawrzucam lekko ponad pol miliona kurew na skajpie jak mnie zabija.
W koncu zsoluje sobie TK moim magiem ( wyzszy level = moar power )

Fun w czystej postaci na kilka miechow mojego casualowego grania.

Ciekawe ile w media/empik bedzie kosztowalo, bo interesuje mnie wersja pudelkowa w razie W zeby nie musiec sciagac calego mop-a :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 13:35 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Fun w czystej postaci na kilka miechow mojego casualowego grania.

To spoko. :)

Mnie ten tytuł zraża po prostu swoim wiekiem, który odbija się na rozgrywce. Przydałby się gruntowny lifting a nie sama tapeta. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 13:52 
Cytuj  
Nie ma mmo z lepszym combatem pod wzgledem plynnosci, czy responsywnosci - kazdy huragan ci to powie.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 13:58 
Cytuj  
witam, czy ktokolwiek wie gdzie moge kupic mopa(sam klucz)? dodam ze moge placic tylko karta debetowa. na keye pl niestety nie ma takiej opcji.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
Nie ma mmo z lepszym combatem pod wzgledem plynnosci, czy responsywnosci - kazdy huragan ci to powie
.

Dokładnie. Mozna na wiele rzeczy narzekać w wowie, ale akurat feeling combatu, jego miodnosc i responsywnosc, aspekt techniczny, jest na pierwszym miejscu w mmo.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 14:38 
Cytuj  
szeryf napisał(a):
witam, czy ktokolwiek wie gdzie moge kupic mopa(sam klucz)? dodam ze moge placic tylko karta debetowa. na keye pl niestety nie ma takiej opcji.



fabrykakluczy.pl - platnosc przez Transferuj.pl, sporo opcji platnosci, wiecej na stronie http://www.fabrykakluczy.pl/jak-kupowac/

generalnie nie ma problemu - zazwczyaj tam bralem PP do wow/swtor

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 18:27 
Cytuj  
do rana jak zawsze bedzie padaka i jeden wielki ganking , whine , DC itd. :P

rano sie ustabilizuje i dopiero bedzie mozna zaczac lvlowac normalnie :D


_________________
www.methodwow.com


Posty: 31
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 19:19 
Cytuj  
Serwery już padły? Nie można się zalogować na EU .....

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 19:21 
Cytuj  
Ja gram normalnie.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe


Posty: 31
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 19:37 
Cytuj  
Nvm, przez 20 min nie mogłem się zalogować, może jakiś mały bug przy aktualizacji konta do MoP-a...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 21:52 
Cytuj  
Transmisja na żywo z premiery
http://www.youtube.com/watch?v=Qe5akT--B4I

ale to żałośnie wygląda, jak WOŚP w TVP :D


Tindr napisał(a):
Nvm, przez 20 min nie mogłem się zalogować, może jakiś mały bug przy aktualizacji konta do MoP-a...

siemasz Tindr ;D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 22:55 
Cytuj  
Skryci wow-boye, którzy jarają się pandami, coś do poczytania -> http://wowcenter.pl/Aktualne-Wiesci/927 ... Komentarze

;>


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2012, 23:29 
Cytuj  
Co się stanie jak dodam do konta klucz MoPa, a mam na koncie wszystkie dodatki poza Cata?


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.