mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2012, 06:15 
Cytuj  
A WoW juz jest F2P?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2012, 06:48 
Cytuj  
Do jakiegoś czasu, do 20lvl, ale chyba nie wszystkie klasy i dodatki są od razu dostępne.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2012, 07:24 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
A WoW juz jest F2P?

Do 20 poziomu, z ograniczeniami na postaci, wszystko oprocz Pandarii (ale pandy mozesz robic). Na swoim koncie BN aktywuj poprostu WoW Starter.
Lista ograniczen: https://eu.battle.net/support/en/articl ... ccount-faq

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2012, 07:39 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
A WoW juz jest F2P?


Ciężko to nazwać f2p, w sumie to co podałem to taki przedłużony trial, coś na zasadzie jak było kiedyś w warhammer online.
Pełnego f2p nie spodziewał bym się prędko, bo po prostu dalej za dobrze się to sprzedaje. :) A f2p to taki niemy krzyk i ratunek przed zamknięciem serwerów z powodu braku rentowności, póki co WoW to nie grozi.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2012, 21:09 
Cytuj  
Jeszcze "GW2" sprawi
Że w "WoW" F2P się pojawi ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2012, 22:52 
Cytuj  
Ta fala sprzedawanych kont GW2 zaraz po premierze rzeczywiscie na to wskazuje...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 11:29 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
Ta fala sprzedawanych kont GW2 zaraz po premierze rzeczywiscie na to wskazuje...


A fala sprzedaży konto WoW zaraz po premierze MoP o czym ma świadczyć?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 12:26 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ciemny napisał(a):
Ta fala sprzedawanych kont GW2 zaraz po premierze rzeczywiscie na to wskazuje...


A fala sprzedaży konto WoW zaraz po premierze MoP o czym ma świadczyć?

O tym, że nikt nie chce ratować pand. :(


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 12:37 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A fala sprzedaży konto WoW zaraz po premierze MoP o czym ma świadczyć?

O tym ze jak ktos quitnal, wrocil na tydzien i znow sprzedaje to debil? :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 13:25 
Cytuj  
To jest jak alkoholizm, z tego się nie da quitnąć na dobre. ;>


_________________
@polygamia

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 13:31 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
A fala sprzedaży konto WoW zaraz po premierze MoP o czym ma świadczyć?

O tym ze jak ktos quitnal, wrocil na tydzien i znow sprzedaje to debil? :D

Czyli ten dodatek ma contentu na tydzień? :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 13:52 
Cytuj  
Tydzień - pod warunkiem że będziesz sobie dawkował dzienne porcje, wręcz delektując się. Inaczej połkniesz to szybciej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 15:11 
Cytuj  
Czyli na tydzień grając 2-3h dziennie w tym idlując w stormwind ok godziny.


_________________
@polygamia

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 16:03 
Cytuj  
Pierdzielenie o szopenie, jaki tydzień ? Samych questów jest na ~25h gry, dodaj do tego insty/raidy/pvp/pet battles(które to okazały się jednak fajną zabawą)/profesje/dayli/zbieranie vanity items z rare elitów(harpun do ściągania graczy z moutów np) i pewnie jeszcze trochę się znalazło. Jeśli ktoś mówi że po tygodniu nie ma co robić najzwyczajniej znudził się grami mmo albo zwyczajnie sieje hate.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:30 
Cytuj  
raas napisał(a):
Pierdzielenie o szopenie, jaki tydzień ? Samych questów jest na ~25h gry, dodaj do tego insty/raidy/pvp/pet battles(które to okazały się jednak fajną zabawą)/profesje/dayli/zbieranie vanity items z rare elitów(harpun do ściągania graczy z moutów np) i pewnie jeszcze trochę się znalazło. Jeśli ktoś mówi że po tygodniu nie ma co robić najzwyczajniej znudził się grami mmo albo zwyczajnie sieje hate.


Może zagraj w ten dodatek i się wypowiadaj co ? Jestem 100 % niedzielnym graczem. Gram po 2-3 godziny trzy do pięciu razy w tygodniu (i tak dużo, no ale to Pandy ;p). Nawet nie wiem kiedy była premiera, a mam 2 postacie na 90, trzecia będzie może dzisiaj (zostało 32 %) jeśli będzie mi się w ogóle chciało (pykam sobie w RE6 w międzyczasie). I monk całkowicie grany od zera ma 82 lvl. Więc wtf ? No, ale to jest normalka. Nic specjalnego. I przywykłem po 6 czy tam 7 latach grania. Uprzedzając pytania, tak mam wszystkie heirloomy i bonusy z 25 lvl gildii. Chyba działa już LFR więc w jeden wieczór "skończysz grę" w obecnej postaci, a jeśli bawią cię pokemony albo widelce do zrzucania graczy z mountów ? No cuż, twoje gusta, znam takich co do dzisiaj stoją z tą fujarką do tańczenia w AH i nie wiem czy fapują czy co :) Nie pisz proszę jednak farmazonów że przez miesiąc będzisz grał pet battles.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 18:33 
Cytuj  
Nie broniac ani krytykujac nic bo nawet w gre nie gram, ale na innych forach akurat o pet battles duzo pozytywnych opinii widzialem. Niektorzy pisza, ze nawet tylko po to sie loguja.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 00:04 
Cytuj  
SnowPanther wklej linka armory twoich postaci. Bo serio ale jestem na 99% ze głupoty gadasz . Jedyne co faktycznie w tej grze pewnie zrobiłeś to lev 90 , i następna postać zabrałeś do levelowania - na tym pewnie utknęły twoje postępy w tej grze . Dodając ze robisz jeszcze monka z takim czasem... to hmm powinno ci to zając do tyg czasu.
Ale jak mówiłem armory i wow progres prawdę ci powie.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 00:44 
Cytuj  
SnowPanther napisał(a):
No cuż


Masz gildie z 25lvl i wszystkie heirloom'y ? Imponujące :wtf:

mr.Henky napisał(a):
SnowPanther wklej linka armory twoich postaci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 06:41 
Cytuj  
No offence, czy jak to się tam pisze. Ja wyrażam opinię gracza który kiedyś wipował w BWL czy ZG w 40 osobowym party i mam troszkę pewnie inną opinię. Wtedy nie potrzebowałem pet battles żeby mnie w grze zatrzymać. Jeśli wiecie o co mi chodzi :) I może źle się wyraziłem, moją opinię kieruję to starych wyjadaczy co to lubią się zalogować raz na 3 miesiące. Zresztą, ja byłem w gildii z Huraganem :)

Tak przyznaję się. Na chwilę obecną robiłem TYLKO lvl 90. I niestety, ale wczoraj 3 postać wbiła 90. Pierwsza postać została wylewelowana głównie na AV. Kto grał to wie o co kaman ;) Druga to tank, robiony w stałym party a trzecia paladyn, szło długo bo na zmianę z monkiem (jak grałem palą to monk zbierał rested i na zmianę) i nagle skończył się happy grind na AV i robiąc po raz kolejny te same questy miałem dość. Dlaczego piszę o heirloomach - one sprawiają że teraz lvl od zero do 85 to jest śmiech na sali (szczególnie w postaciach hybrydach typu monk). I zgadza się, nie zrobiłem nawet repy z nowymi frakcjami. Od dzisiaj zaczynam, potem wsakuje do LFR, zabijam, wychodzę z Wowa i czekam na następny dodatek. Jak pisałem wcześniej nie bawią mnie pety, pvp, achiventy (sam mam po mergu raptem 6,5k punktów), lore, world bossy czy inne umilacze. Ja jestem za stary i ta gra jest za stara żeby mnie czymś jeszcze podnieciła. Konto będę pewnie niebawem opychał (o ile się znów nie rozczulę i zacznę wspominać, ale pewnie to kwestia ceny ;p) więc zainteresowani dostaną dane do armory (btw. na koncie jest 11 postaci, 3 x 90 ale jak pisałem gołe (średni ilvl 440-450), reszta 85 poza monkiem).

Jako ciekawostka w questach najdalej zaszedłem pod, a raczej na, mur. Potem skok z niego i z buta do nowej "stolicy", gdzie wylogowywałem chara.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 07:57 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Ale jak mówiłem armory i wow progres prawdę ci powie.

A jak ktos nie instancjuje, bo nie lubi?

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.