mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2014, 07:17 
Cytuj  
Ja to muszę pandy kupić, nawet nie widziałem.


_________________
psn


Posty: 48
Dołączył(a): 8.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2014, 14:43 
Cytuj  
ktoś może ma na zbyciu kluczyk ? :P

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 24 sie 2014, 21:32 
Cytuj  
Szkoda, że w WoD nie wróci 2h Enh Shammy... Nic, może w następnym dodatku:D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2014, 18:37 
Cytuj  
Czy ktos ma moze jakies informacje o jakims wiarygodnym giveawayu WoDa, gdzie pula to wiecej niz 2-3 klucze?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 10:13 
Cytuj  
Nienawidzę Blizza...

Też dostałme invite do bety. Quitnałem jednak zanim drugą postacią zrobiłem 85 na rafie...

Nie dość, że intro zajebiste, do tego ten login screen :E. Przyrzekłem sobie, że w WoWa grać nie będę bo tyle fajnych gierek singlowych będzie że hoho a ja nie mam czasu grać znowu w mmo i rajdować jak pojebany. Jak się gra to po to aby end bossa zobaczyć a nie liznąć kawałek end-game contentu ;(.

I hate you Blizz...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 10:24 
Cytuj  
Kupisz WoD, załadujesz prepaida na 2 miechy i po tygodniu już się odechce logować. ;> Sam tak mam dlatego zupełnie skipnąłem pandy a po odpaleniu tygodniowego triala już w kilka godzina zdążyłem się znużyć. Chyba trzeba by zacząć na poważnie czyścić cały content żeby się w to na dobre wciągnąć, bo kupić tylko po to żeby wbić max lvl, zrobić 5 man to faktycznie lepiej jakieś ciekawe single pozaliczać.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 10:40 
Cytuj  
Atherius tak jest ale i tak pół forum znowu kupi i zacznie grać ale im się znudzi jak nagle okaże się, że znowu trzeba 3-4h siedzieć na dupie i czyścić trashe do Bossa :D. Dla mnie taka formuła mmo już się przejadła. Szkoda że nie wydadzą WoWa w jakiejś odświeżonej formule - kocham świat Warcrafta i żałuję, że ciągną go jako mmo w skostniałej formule. Czas jest zbyt cenny żeby go na jedną grę marnować.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 10:45 
Cytuj  
Tą grę trzeba by całkowicie przebudować żeby znowu ludzie zarywali dla niej nocki. Grają, bo jest dobra i przy okazji nie ma żadnej sensownej konkurencji. To tak jak w WoT, płaczą, że gra zabugowana, dziwna mechanika, rage quitują, bo po jakimś czasie wrócić - brak konkurencji, bo WT nie liczę, nie spełnił do końca oczekiwań.
W sumie to i lepiej, do końca roku tyle fajnych singielków powychodzi, że przynajmniej będzie można spokojnie sobie pozaliczać.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 13:29 
Cytuj  
Ja kupiłem lekko ponad miesiąc temu pandy i prepaida.
Pograłem ponad miesiąc i juz nie chce mi sie zbytnio logować.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 15:43 
Cytuj  
To kwestia wieku jak zaczynałem grać w wowa miałem 22 lata dzisiaj mając 32 lata loguje się raczej z sentymentu bo w sumie była to gra w, której się bawiłem całkiem zacnie


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2014, 19:07 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
To kwestia wieku jak zaczynałem grać w wowa miałem 22 lata dzisiaj mając 32 lata loguje się raczej z sentymentu bo w sumie była to gra w, której się bawiłem całkiem zacnie


Dokładnie - właśnie dlatego teraz, po ładnych paru latach wróciłem do WOWa i z przyjemnością leveluję sobie spokojnie paladyna przechodząc obecnie content Cataclysmu (nie mam jeszcze MOPa). Jestem na 84 poziomie i gra mi się całkiem fajnie. Jak dojdę do 85 i przez najbliższy tydzień gra mnie nie znudzi to kupię tą wersję promocyjną MOP+WOD. Mam jeszcze kilka innych postaci, które zatrzymały się na contencie BC i WothLK, więc jest co robić. Brakuje mi tylko towarzystwa bo w 2-3 gra się dużo lepiej (tak grałem dawniej - byłem w niewielkiej polskiej gildii).

A właśnie, jak to teraz jest - widzę w grze ludzi z nazwami innych serwerów niż mój (Shattar - RP PVE) - mogę z nimi normalnie grać w drużynach i robić instancje? Da radę założyć np gildię cross-serwerową? Wybaczcie naiwne pytania ale nie grałem od wydania Lich Kinga.. ;)


_________________
For the pony!

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2014, 19:35 
Cytuj  
Gildii nie da sie zalozyc cross-realm ale mozesz sobie znajomego invitnac do druzyny z innego serwera i przeniesie was na jeden realm i bedziecie mogli biegac razem na jednym serwerze choc wasze postacie fizycznie znajduja sie na 2 roznych serwerach :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2014, 07:38 
Cytuj  
otacon napisał(a):
Gildii nie da sie zalozyc cross-realm ale mozesz sobie znajomego invitnac do druzyny z innego serwera i przeniesie was na jeden realm i bedziecie mogli biegac razem na jednym serwerze choc wasze postacie fizycznie znajduja sie na 2 roznych serwerach :)


Dzięki, też już zauważyłem, że raz wrzuciło mnie do grupy z jakimiś ludźmi z innego serwera.

Obecnie szukam jakiejś małej, polskiej gildii na moim serwerze ale jak na razie same molochy tylko (które poza raidami generalnie nic nie widzą heh..).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 18:34 
Cytuj  
Ten boost do 90 lvl to dostaje się tylko jak teraz pre-ordera zamówię czy normalnie w listopadzie tez dostajemy ?

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 18:55 
Cytuj  
tez.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 11:00 
Cytuj  
Nowe klucze do bety powysyłali.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2014, 14:28 
Cytuj  
no kurwa nie wierze pierwszy raz w mojej 10 letniej karierze dostalem klucz do bety :D

ja gralem w wow od 14 roku życia i nie muszę dodawać, że moje podejście też się zmieniło, mimo to od wyjścia pandy mam już trzeciego prepa (najwieksza przerwe mialem po wyjsciu cata w ktorego cisnalem glownie w pierwszym zergu graczy bo to zawsze jest zabawne, ale nerf contentu i pare innych spraw skutecznie mnie odrzuciły na te parę lat); teraz gram sobie 2 - 3 razy w tygodniu, obecnie leveluje death tarda w mop i druta w tbc (bo nigdy nie grałem drutem, teraz sobie rechoczę jak bardzo jest op w levelingu w porównaniu do tych wszystkich lat kiedy grałem głównie magiem w fire), poza tym gram czasem jakies rbg z paroma znajomymi albo robimy sobie achi w ulduarze

ogólnie gra mi się dalej fajnie, przeszło mi narzekanie na zdupione talenty, balansy, każualowe raidy itp (pewnie dlatego, bo sam z tego korzystam, hahahaha, z resztą jak ktoś chce to może sobie robić te hard mody z gildią w każdą środę i sobote od 20 do 1 w nocy jeżeli ma na to czas i zacięcie - mi przeszło 5 lat temu temu)
prawda jest taka, że w innych mmo nie ma tyle fajnego contentu, poza tym pod względem nawet tak durnych kwestii jak movement czy combat wow zostawia w tyle każdy nowy wynalazek, o designie zonek nawet nie wspominam

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 18:41 
Cytuj  
With the upcoming Warlords of Draenor pre-patch (6.0.2), we will be releasing sidelined characters’ names back into the wild.
Any characters that have not logged into the game since November 13, 2008 will have their names freed up, making them available to anyone creating a new character or using the paid Character Name Change service.
How Do I Preserve My Names?
You will need to log in to World of Warcraft and enter the game using each character whose name you wish to retain before patch 6.0.2 goes live. While it is possible no one will claim your recently released name and you might be able to snag it again, it is probably not worth the risk if you want to keep your names intact long-term.
Our goal with this great name liberation is to make sure new and returning players have a large and varied pool of names available to choose from—so log in now if you wish preserve your unused characters’ names for your journey intro Draenor.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 19:12 
Cytuj  
Niezle kombinuja, zawsze pare $ im wpadnie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2014, 20:12 
Cytuj  
W końcu. W LoLu takie akcje są już od dawna i dotyczą dużo młodszych imion, a WoW niestety ma spore ograniczenia dla imion postaci... zarówno w długości, jak i dostępna jest mała ilość znaków diakrytycznych, przez co czasem ciężko jest coś dobrać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.