mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 00:49 
Cytuj  
Mozecie sie normalnie zalogowac?
U mnie chyba cos patch namieszal - po zalogowaniu sie nie mam listy postaci, pojawia sie okno z zakladaniem nowej :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 00:55 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Chociaż w sumie... nadal nie jest źle jako single target.
No nic, w sumie logika Blizzarda czasami mnie poraża, serio.


Ale co Cię poraża? Ze poszło cięcie gladiatora tzn. najlepszego ddealera którego miałem na recouncie i do tego typka który mógł szybko przeskoczyć w tankie? Bądź zajebisty w singlu ale nie we wszystkim... czy to dps czy do damage.


No widać grasz z pizdami (nie nowość) bo mnie jako Gladiatora przerastał każdy hunter np. bo nie da się w overall dps przeskoczyć tej klasy.
Tak samo shadow priest robi tony dps. Fury i Arms warrior nie istnieją bo co z tego, że są w recount wysoko jak robią AOE?
Co to znaczy przeskoczyć w tankie? Wtf? Wiesz jakie sa primary stats w ogóle i jak wielkie G da Ci przejście w tankie z dps gearem?
Weź może pograj a potem się wypowiadaj.
Ten debuff wyłączył warriora z PVP praktycznie (znowu) i bez healera nie pograsz.
Warrek nie ma żadnych self-retain abilities i gladiator to w końcu było coś z pomysłem.
Nie mam pojęcia po co to robią przy okazji niszcząc ideę gladiatora i +20% z talentu na 100lvl.

Serio przestań patrzeć na recount bo gra nie polega na kręceniu DPS w postaci cyferek a ja grając gladiatorem co raz bardziej widze jak negatywny wpływ miał ten nerf. Na dodatek nawet nie poczekali do raidów tylko bazowali na 5man półgłówkach co stoją w miejscu i wciskają 1 + 2. Nie problem ich przeskoczyć w DPS.

No ale tak, dzieci się spłakały, że już nie mogą solować warrka każdą klasą tylko w końcu mogą dostać wpierdol.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 01:05 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Mozecie sie normalnie zalogowac?
U mnie chyba cos patch namieszal - po zalogowaniu sie nie mam listy postaci, pojawia sie okno z zakladaniem nowej :>


Spróbuj się zalogować na swój serwer :) Mnie z jakiegoś względu wrzucało na randomowy.

Oyci3C napisał(a):
No widać grasz z pizdami (nie nowość) bo mnie jako Gladiatora przerastał każdy hunter np. bo nie da się w overall dps przeskoczyć tej klasy.


Buhahahahahahahaha... nie, nie... Ty serio? O kurwa Ty serio...

Oyci3C napisał(a):
Ten debuff wyłączył warriora z PVP praktycznie (znowu) i bez healera nie pograsz.


Pierdoli mnie pvp, nic na ten temat nie pisałem i totalnie mnie to nie interesuje.

Oyci3C napisał(a):
Serio przestań patrzeć na recount bo gra nie polega na kręceniu DPS w postaci cyferek a ja grając gladiatorem co raz bardziej widze jak negatywny wpływ miał ten nerf. Na dodatek nawet nie poczekali do raidów tylko bazowali na 5man półgłówkach co stoją w miejscu i wciskają 1 + 2. Nie problem ich przeskoczyć w DPS.


Dobrze wiem na czym polega ta gra, cofnij się parę postów wyżej i poczytaj sobie co pisałem chociażby o easy-mode na hunterze. Recount to kropla w morzu ale nie ma jak dopierdolić się dla zasady.

To jak, reroll bo już nie grasz op klasą?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 01:12 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Spróbuj się zalogować na swój serwer :) Mnie z jakiegoś względu wrzucało na randomowy.


Dzieki, zadzialalo. Nawet nie zwrocilem uwagi, ze jestem na jakims Venture ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 01:25 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Buhahahahahahahaha... nie, nie... Ty serio? O kurwa Ty serio...


Yep. Common knowledge.

Shador von Dal napisał(a):
Pierdoli mnie pvp, nic na ten temat nie pisałem i totalnie mnie to nie interesuje.


Nie dziwię się.

Shador von Dal napisał(a):
Dobrze wiem na czym polega ta gra, cofnij się parę postów wyżej i poczytaj sobie co pisałem chociażby o easy-mode na hunterze. Recount to kropla w morzu ale nie ma jak dopierdolić się dla zasady.


Nie masz zapewne bladego pojęcia min. podłączając się do krzykaczy "nerf plz".
Nie interesuje mnie co pisałeś kilka postów wyżej.

Shador von Dal napisał(a):
To jak, reroll bo już nie grasz op klasą?


Od 8 lat gram warriorem i nadal będę grał warriorem, ba będę grał Gladiatorem bo mimo wszystko przy odpowiedniej rotacji randomy są daleko z tyłu z DPS.
Ty nie masz zielonego pojęcia, że Arms i Fury nie istnieje, prawda? Nie masz.
Więc zakończ się kompromitować bo i tak do niczego to nie prowadzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 01:37 
Cytuj  
Oooo chyba każdy quote to passive-aggressive! Akurat w tym jesteś dobry!

Oyci3C napisał(a):
Yep. Common knowledge.


Upewnię się bo tracę nadzieję czytając brednie które piszesz - grasz na oficjalnym serwerze, tak?

Oyci3C napisał(a):
Nie dziwię się.


Powiem to Twoim językiem, może skumasz - porównywanie zachowania klasy pve do pvp to jak stwierdzenie, że między kobietą a mężczyzną nie ma różnicy a niby z tym i z tym można sypiać.

Oyci3C napisał(a):
Od 8 lat gram warriorem i nadal będę grał warriorem, ba będę grał Gladiatorem bo mimo wszystko przy odpowiedniej rotacji randomy są daleko z tyłu z DPS.
Ty nie masz zielonego pojęcia, że Arms i Fury nie istnieje, prawda? Nie masz.
Więc zakończ się kompromitować bo i tak do niczego to nie prowadzi.


Ojej, 8 lat! Graj czym chcesz, po prostu nie wpierdalaj sie z placzem do kazdego watku w kazdej grze w ktora grasz. To faktycznie jest żenujące.

A skoro nie masz zamiaru cofnąć się o parę postów wyżej to faktycznie to do niczego nie prowadzi i jedyne co Ci pozostaje to porównywać się do randomów klikających 1/2 z którymi grasz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 02:08 
Cytuj  
ile tera casualowo zajmuje dobicie 100 lvl czy sie go po prostu teraz kupuje? :P


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 02:17 
Cytuj  
Kupujesz dodatek to dostajesz jednego boosta za free do 90.
Gram od 4 dni, zwiedzajac wszystko i robiac powoli wszystkie questy w danej zonie i mam 94lvl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 05:58 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Sprawdziły się moje przewidywania. Zasłużony nerf Glada i zasłużony buff mojego Shamka:)

goatguy napisał(a):
Lock dostał za to zasłużonego buffa, bo lekko posysał pauke.

+ Uje.bali totalnie jego AoE:D

No to boli, dodatkowo affli nadal słabo się sprawdza w instancjach, a destro ma słabą mobilność w porównaniu z tym co było.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 08:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ile tera casualowo zajmuje dobicie 100 lvl czy sie go po prostu teraz kupuje? :P

Mi dobicie od zera do 90 zajęło trochę ponad tydzień (lajtowe granie na questach). I niecały tydzień na dobicie od 90 do 100.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 09:14 
Cytuj  
hm byl restart serwera i wyczyscilo mi kopalnie i ogrodek :(
zawsze tak sie dzieje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 09:23 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Highlander napisał(a):
ile tera casualowo zajmuje dobicie 100 lvl czy sie go po prostu teraz kupuje? :P

Mi dobicie od zera do 90 zajęło trochę ponad tydzień (lajtowe granie na questach). I niecały tydzień na dobicie od 90 do 100.

X.


Ła chyle czoło, chciało Ci się? :) w ogóle spotykałeś levelujących ludzi i nie było problemów z instancjami?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 09:36 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Highlander napisał(a):
ile tera casualowo zajmuje dobicie 100 lvl czy sie go po prostu teraz kupuje? :P

Mi dobicie od zera do 90 zajęło trochę ponad tydzień (lajtowe granie na questach). I niecały tydzień na dobicie od 90 do 100.

X.


tydzień played :roll:
1-60 1 dzień i 21 h


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 26 lis 2014, 09:48 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 09:44 
Cytuj  
Ehh a ja myślę kogos sobie zboostować do 90 lvlu. Najchętniej bym Palka boostnął ale mam go na 75 i mi szkoda w sumie. Obecnie lvluje palka. Może w końcu skuszę się na prista.

Ktoś w ogóle gra monkiem tutaj?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 09:55 
Cytuj  
Tak jak już mówiłem boosta chciałbym użyć na postaci na blu, ale nie wiem czy to będzie łotrzyk jak na początku chciałem, bo chociaż mam dk na 62 i locka na 60 na Ravenie to nie sądzę żebym chciał levelować i ubierać aż trzy postacie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ła chyle czoło, chciało Ci się? :) w ogóle spotykałeś levelujących ludzi i nie było problemów z instancjami?

To było w oczekiwaniu na dodatek po wejściu patcha 6.0.2. Po release dodatku tylko dobicie do setki. Chciało mi się zobaczyć gameplay monka, tylko questy (ludzi spotykałem na każdym poziomie, serwer PvE medium), bez instancji. Robiąc postać na instancjach to spokojnie można zrobić w dwa-trzy dni ;)

zaboleq napisał(a):
Ktoś w ogóle gra monkiem tutaj?

Nie wiem, czy można nazwać graniem szybki przebieg 1-100 i porzucenie postaci ;)

X.

PS. Oczywiście granie mocno casualowe, a nie 24h przed kompem. Aktualnie mam 3x 100 (teraz dobijam setkę na huncie na BLu) grając po 2-3 godziny max dziennie i tylko questując, bez raidów i instancji ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hm byl restart serwera i wyczyscilo mi kopalnie i ogrodek :(
zawsze tak sie dzieje?


zawsze, ponadto muslim24 wydoił Twoje kozy ..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:34 
Cytuj  
Największą porażką w grze teraz, jest cały czas mana na 100%. Co to ma być w ogóle, kiedyś człowiek musiał pić potki, gemy, od najsłabszego do najmocniejszego, o innvervate prosić itd. a teraz nie spada poniżej 98%, WTF. Na chuja ona w ogóle jest w takim razie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 10:38 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Największą porażką w grze teraz, jest cały czas mana na 100%. Co to ma być w ogóle, kiedyś człowiek musiał pić potki, gemy, od najsłabszego do najmocniejszego, o innvervate prosić itd. a teraz nie spada poniżej 98%, WTF. Na chuja ona w ogóle jest w takim razie?

Haha, też tak myślałem, dopóki nie zrobiłem drutem resto heal bronze triala na Proving Grounds (na 100 lvlu i ilvl600). Many zabrakło mi przy 4 fali. Dopiero jak zacząłem odpowiednio dozować spelle i robić rotacje to dało radę ;)

Za to u maga owszem. Pasek many jest praktycznie statyczny ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2014, 12:48 
Cytuj  
ma ktos jakis sposob na zarabianie kasy? najlepiej bez siedzenia w dungeonach po kilka h dziennie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.