mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 80  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2014, 21:54 
Cytuj  
A mi właśnie z mobka w Nagrand wypadło :P

http://www.wowhead.com/item=118886/wais ... e-mountain


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 10:46 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Areny powinny byc wypierdolone z gry.


zawsze mozesz grac na Emerald Dream hehe.
Chociaz przy expie jak z vanilla to ja w sumie wysiadam i mnie sie nie chce ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 10:39 
Cytuj  
Takie podsumowanie ważnych info po weekendzie (wywiady z devsami itp.)

* Mages
- Fire and Arcane mages are pretty low. Frost is better but still on the low side. They want to make sure each spec is viable.
* Shammiez
- Healers are pretty close on performance. Resto Shaman is probably a little low, they should get a little bump.
- DPS shaman are probably on the low side and may get a small buff.
* Wariozordos
- Gladiator was a little too high for single target. It was out performing the other single target.
- Gladiator should still be close to the same single target dps, but not have the same toolkit as the other specs.
- Arms and Fury will be brought up. They want to make sure Arms and Fury are doing the same single target as Gladiator. They don’t want to force people away from Arms and Fury to Gladiator based on DPS.


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 11:10 
Cytuj  
Z niecierpliwością czekam na buff mojego Enh Szamka, ponieważ jest to jedyna klasa, która wymaga używania więcej, niż 4-5 klawiszy. Jest to jedyna klasa, przy której mam zawalone wszystkie action bary na full. Jest to też klasa, która ma ujowe przeliczniki, przez co ma ujowy DPS:/

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 11:25 
Cytuj  
Tiaaa, mam więcej finisherów na moim subtlety rogalu niż shaman ma skilli :].

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 11:53 
Cytuj  
Na huterze jest w MM ok dmg, w raidzie topowe pozycje. Wyciagnełem dwa itemy juz tam 655 + dodatkowy jeden za misje followerów. Itemów 645 za misje mam juz 4, także bardzo opłaca się dbać o poziom ilvl followerów. Przy kilku followerach 645+ zaczynają się misje z itemami Highmaul normal.

No i na alcie mi wypadł trinket 655 który opchnąłem błyskawicznie :) Po prostu udany tydzień.

Obrazek


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 12:24 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Z niecierpliwością czekam na buff mojego Enh Szamka, ponieważ jest to jedyna klasa, która wymaga używania więcej, niż 4-5 klawiszy. Jest to jedyna klasa, przy której mam zawalone wszystkie action bary na full. Jest to też klasa, która ma ujowe przeliczniki, przez co ma ujowy DPS:/


Cytuj:
They feel the pruning in a lot of classes is not complete. It will take them a while to get all the classes cleaned up. Shaman still feels like it has too many damage sources. You won't see these in the 6.1 or 6.2 timeframe however.


Nie ciesz sie, bedziesz mial ich mniej w 6.1

Ps. RIIIIIIP Glad war


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 12:30 
Cytuj  
Niech se będzie RIP jak będzie arms/fury działał :)
Tylko wtedy w sumie nie wiem po co jest glad hehe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 12:34 
Cytuj  
Ja zrobia nerf gladiatora bez buffow arms i fury to gg, mam nadzieje ze to nie bedzie wygladalo na tej zasadzie. Z samy arms nie jest problem tylko z dmg ale od samej mechanik mozna dostac raka mozgu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 13:15 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Na huterze jest w MM ok dmg, w raidzie topowe pozycje. Wyciagnełem dwa itemy juz tam 655 + dodatkowy jeden za misje followerów. Itemów 645 za misje mam juz 4, także bardzo opłaca się dbać o poziom ilvl followerów. Przy kilku followerach 645+ zaczynają się misje z itemami Highmaul normal.

No i na alcie mi wypadł trinket 655 który opchnąłem błyskawicznie :) Po prostu udany tydzień.

Obrazek

Ile Ty dziennie siedzisz na tym WoWie?:D
Ja się zastanawiam, czy wymienić tartak na karczmę, ale nie wiem, czy dam radę z GS tylko z trade posta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 13:30 
Cytuj  
Oglądałem wywiad z devsami i do momentu 6.1 albo 6.2 nie ma co czekać na zmiany w talentach u Shamka i ogóle na inne wieksze zmiany. Tuttaj buff % danego skilla nic nie da. Movement jest z dupy, przeliczniki są z dupy i nasze staty są z dupy. To, że multistrike jest tak udupiony w PvP a jest kluczowy dla Shamka w PvE to w ogóle śmiech na sali.

Ja póki co męczę resto wiec nie jest źle. Nie wiem kiedy wyjdzie 6.1 ale licze na to, że przywrócą castowanie LB w biegu:).

Enh shamek to w ogóle dupa jest chyba. Wczoraj z ciekawości się respecnąłem z Ele na Enh i to jakiś pizduś jest :F. W Cata to Enh shamka sie levelowało zajebiście a tutaj mobki w Shadowmoon jakąś sięczkę ze mną robiły. Rotację miałem dobrą, może gear nie do końca ale bez jaj. Zacząłem levelować Paladyna i on po prostu robi sieczkę w porównaniu do tego co robi mój Shamek :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 13:40 
Cytuj  
Vences napisał(a):
szwejos napisał(a):
Na huterze jest w MM ok dmg, w raidzie topowe pozycje. Wyciagnełem dwa itemy juz tam 655 + dodatkowy jeden za misje followerów. Itemów 645 za misje mam juz 4, także bardzo opłaca się dbać o poziom ilvl followerów. Przy kilku followerach 645+ zaczynają się misje z itemami Highmaul normal.

No i na alcie mi wypadł trinket 655 który opchnąłem błyskawicznie :) Po prostu udany tydzień.

[img]http://i.imgur.com/Pb3d6hF.jpg[img]

Ile Ty dziennie siedzisz na tym WoWie?:D
Ja się zastanawiam, czy wymienić tartak na karczmę, ale nie wiem, czy dam radę z GS tylko z trade posta.


Szwejos chyba przeszedł dosyć szybko ESO z tego co kojarzę także ma rękę do farmienia. ;>


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 14:04 
Cytuj  
Ja jestem pod wrażeniem działania Priesta w shadow - rzucam bombelka, pulluje endziesiąt mobów za pomocą Power Word: Pain i dobijam Mind Searem :)

No i tej zajebiaszczy set który pokazali!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 14:11 
Cytuj  
A co się dzieje w momencie, kiedy mamy epic followera i dajemy go na misję tylko z +XP? gdzie to wtedy ląduje?

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 14:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Oglądałem wywiad z devsami i do momentu 6.1 albo 6.2 nie ma co czekać na zmiany w talentach u Shamka i ogóle na inne wieksze zmiany. Tuttaj buff % danego skilla nic nie da. Movement jest z dupy, przeliczniki są z dupy i nasze staty są z dupy. To, że multistrike jest tak udupiony w PvP a jest kluczowy dla Shamka w PvE to w ogóle śmiech na sali.

Ja póki co męczę resto wiec nie jest źle. Nie wiem kiedy wyjdzie 6.1 ale licze na to, że przywrócą castowanie LB w biegu:).

Enh shamek to w ogóle dupa jest chyba. Wczoraj z ciekawości się respecnąłem z Ele na Enh i to jakiś pizduś jest :F. W Cata to Enh shamka sie levelowało zajebiście a tutaj mobki w Shadowmoon jakąś sięczkę ze mną robiły. Rotację miałem dobrą, może gear nie do końca ale bez jaj. Zacząłem levelować Paladyna i on po prostu robi sieczkę w porównaniu do tego co robi mój Shamek :F.

Problemem Enh Szamka jest między innymi zbyt duża generacja GCD przez masę skilli i totemy, przez co DPS leci na łeb.
Przerobiłbym też totemy, tak by nie generowały GCD oraz/lub by były immunite to any dmg.
Wywaliłbym jeszcze "best perk ever" http://www.wowhead.com/spell=157764 a w jego miejsce dałbym glypha http://www.wowhead.com/spell=161654/gly ... and-weapon jako perk. Byłaby to rekompensata za brak porządnego gasp closera i cc w pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 14:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A co się dzieje w momencie, kiedy mamy epic followera i dajemy go na misję tylko z +XP? gdzie to wtedy ląduje?


W próżni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2014, 21:28 
Cytuj  
Już dają 10 dniowego triala.


_________________
@polygamia

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 02:13 
Cytuj  
No dobra, wlasnie dobilem DK na lv 100 (unholy) i na 'dzien dobry' balance druid wypada bardzo slabo.

Sprzet mam gorszy, a DPS w kazdej sytuacji praktycznie lepszy i to sporo, dodatkowo bardzo duza mobilnosc w porownaniu do druida...

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 02:43 
Cytuj  
http://www.mmo-champion.com/content/457 ... ix-DLC-468 Kolejny tuning klas. Buff Shamha bardzo mnie cieszy, ale buff Frost? WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2014, 09:17 
Cytuj  
Nishruu napisał(a):
No dobra, wlasnie dobilem DK na lv 100 (unholy) i na 'dzien dobry' balance druid wypada bardzo slabo.

Sprzet mam gorszy, a DPS w kazdej sytuacji praktycznie lepszy i to sporo, dodatkowo bardzo duza mobilnosc w porownaniu do druida...

To samo jest tankiem. Ja warrkiem musze sie nabiegac a DK nawet do konca nie trzeba sie starac leczyc ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1592 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 80  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.