mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
btw. serweru GOL-a stoją W USA a nawet trochę dalej niz wschodnie wybrzeżę.
Wczoraj sprawdzałem viewroute bo nie wierzyłem, że Europa jest tak zacofana, że firmy muszę wykupować usługi za oceanem.
Fajnie wygląda ping:
straty do londynu - 0-70ms
londyn - NY - 70 - 135
kilka przeskoków w USA (przejście przez 2-3 stany - mniej więcej tyle co co pół europy - miejsce docelowe to stan Missuori lub okolice) - 135-140ms

A myślałem, że Ci wredni amerykańce robią mnie w konia jak mówią, że mają ping po 15-20ms...


Ostatnio edytowano 24 lis 2004, 14:33 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 14:32 
Cytuj  
Czytalem na forum oficjalnym Blizzarda, ze sie kolesie zastanawiają ale nie maja jeszcze ostatecznej propozycji bo jest za wczesnie. W EQ1 zabulilem kiedys 100USD za transfer, w FFXI byl mozliwy czasem transfer a w WoW bedzie pewnie tylko nie wiadomo co. Zakladam sie z kazdym o piwo (i to jest moj calkowicie niczym i nikim niepotwierdzony wymysl pomysl, nigdzie o tym nigdy nie slyszalem) ze Blizzard umozliwi migracje postaci z US do EU serwerow. Za bardzo im zalezy zeby europejczyce grali w europie. To co sa chetni na zaklad? Tylko wyjasniam ze jesli ktos sie zaklada ze mna to musi teraz to zrobic a nie jutro albo po fakcie :-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 14:50 
Cytuj  
Serverow pingnac bezposrednio sie nie da.Ale sprawdzalem ping na ostatnim hopie ktorego mozna pingowac do IP servow ktorych podal Ferdek.

No i wychodzi na to ze do SH czyli wschodniego serva ping jest lepszy o jakies ~80ms.

Czyli raczej nie pogram z kolegami z hamburgerlandii ;_(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.