mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2004, 19:09 
Cytuj  
Cytuj:
Dołożymy wszelkich starań, aby gracze, którzy zamówili grę w naszym sklepie przed premierą otrzymali ją w terminie zbliżonym do europejskiej premiery.

Eeee...


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:34 
Cytuj  
Na forum WoW pojawil sie topic odnosnie banowania IP, z tego co tam pisza wynika, ze zbanowali juz wiekszosc klientow z Korei i pare osob z EU.(nie podali krajow)

Jakas plotka? Czy jakis czarny scenariusz wporwadzili w zycie?

http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... =37202&P=1


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:37 
Cytuj  
imho bzdura - czemu tego nie robili w czasie OB, a teraz w momencie gdy ludziska zapłacili za retail-a?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:42 
Cytuj  
Nie wiem, zobaczylem topic to pomyslalem ze sie zapytam.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:45 
Cytuj  
Tam niezla jatka jest na tym forum są teksty typu:

Cytuj:
Yeah. YEAH!

Damn those @$%!@%& foreigners for stealing our latency like they steal our jobs!

While we're at it, let's throw them in concentration camps! Yeah! That'll teach 'em!

Damn Foreigners!


Wiecie to przestaje byc zabawne. Naprawde przestaje mi sie to podobac ...

**

Posty: 273
Dołączył(a): 17.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:53 
Cytuj  
co do bana to nie banuja IP tylko billindresy

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
Na jedno wychodzi jak ci zbanuja adres na CC to i tak nie pograsz...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:57 
Cytuj  
Radze najpierw dowiedziec sie jak to wyglada w rzeczywistosci a pozniej sie wypowiadac

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 14:58 
Cytuj  
przegladalem troche forum US WoWa ii jak narazie to srednio mi sie podoba...Zero mannera :/ Wole poczekac na EU chociaz tam tez pewnie bedzie tak samo. Life is peachy...

Edit : Zreszta mysle ze US serwery maja teraz taki przepych (jak to przy premierach), ze sie nie dziwie ze sie tak wkurzaja. Niektorzy zartuja sobie, ze ciesza sie ze kupili sobie CE bo dzieki temu podczas czekania w kolejce moga sobie poogladac dvd z "The making of..." . lol

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:04 
Cytuj  
B4rT napisał(a):
Radze najpierw dowiedziec sie jak to wyglada w rzeczywistosci a pozniej sie wypowiadac

Zamiast pisac 10 slow o niczm to moze napisz jak jest w rzeczywistosci.
Jakbys przeczytal moj pierwszy post, to zapewne zwrocilbys uwage ze pytam czy to plotka czy nie...

Nie ma to jak konstruktywny komentarz.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:11 
Cytuj  
W rzeczywistosci podczas zakladania konta podaje sie adres, a nastepnie przechodzi do podania karty jaka sie placi , trzeba podac zwykle dane - imie nazwisko numer karty i waznosc , nie podaje sie adresu bo adres nie ma nic wspolnego z placeniem i karta , ale dodatkowo w celu weryfikacji blizzard wymaga podania kodu pocztowego (chyba tak sie to u nas nazywa , chodzi o ZIP) i na podstawie tego odrzuca czesc kart , pojawia sie komunikat ze nie jestes mieszkancem US a to jest wersja us gry.

Zeby to obejsc z polska karta naley podac adres z Australi i kod australijski, widocznie dla Australijczykow ta weryfikacja jest nieskuteczna

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:15 
Cytuj  
Nie trzeba podac adresu (chodz czasem niektore sklepy/firmy prosza o card holder details), bo przy sprawdzaniu CC dostana wszystkie dane jakie podales podczas skladania wniosku o owa karte...

Ale mi nie o to chodzilo.

Pytalem czy rzeczywiscie zaczely sie jakies cyrki z banami na IP.Na forum wow ludzie tylko biadolili ze tak.Nikt temu nie zaprzeczyl stad pytalem tu.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:17 
Cytuj  
Nic mi nie wiadomo o banach na IP , byloby to bez sensu bo amerykanie na swiecie tez by nie mogli grac i by sie rzucali

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:17 
Cytuj  
IP raczej nie mogą zbanować, równie dobrze amerykanin może wziąć laptota wyjechać do francji i grać w WoW-a z Paryża - ta opcja raczej odpada na samym początku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:20 
Cytuj  
Rany z Wami rozmawiac to jak z dziecmi...
Czytal ktos ten link co dalem?

Topic zaczal kanadyjczyk mieszkajacy czasowo w Europie.Ktory twierdzi ze mu zabanowali IP.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:23 
Cytuj  
Widze ze samnie przeczytales tega watku

Well to let you know, I am in Korea, and they did ban me from getting into the game. I got as far as the credit card, and said that the game was not released here, so I could not play. I tried with my mothers credit card, same thing. So they did IP ban people from registering from Korea. I am sure that I could have tried fake adress, and such, but it still wound not have worked. I actually do think that Blizzard could have a law suit on their hands, because I do know for a fact that people from Europe are playing, and they did register from Europe. Not only are a lot of the players on this game immature, and biggots, maybe Blizzard is as well.

Zeby nie byla watpliwosci to jest post tego kolesia ktory zalozyl watek o banie ip , jasno wynika z niego ze po
1 jest z Korei
2 to jakis dzieciak
3 wcale mu nie zbanowali ip tylko nie moze odpalic konta z koreanska karta


Ostatnio edytowano 25 lis 2004, 15:27 przez B4rT, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:26 
Cytuj  
Z tego co on pisze zrozumialem, ze wcale mu IP nie zablokowali (nigdzie o tym nie znalazlem) tylko oglasza wszem i wobec, ze uwaza ze blokowanie IP jest niefajne i nieskuteczne. Ma prawo tak oglaszac.... Co wcale nie znaczy, ze Blizzard tak robi czy ma zamiar robic...

Muminus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:27 
Cytuj  
Dobra koncze to bo mi rece opadaja...

Napisalem TOPIC zalozyl, a ty mi wklejasz ostatni post?

Cytuj:
Well just let me say this. I am a resident in Canada, but I am currently living overseas. To all of you that think that it is good to ban IP's from other countries other than US, Canada, NZ, Austrailia, are way out to lunch. If you think for one second that the reason that the game is not working well, give your head a shake. I would like to know how many foreigners are playing, I would not think that it is even 1%.

Makes me laugh to think that 1% of the population is causing that many problems. Give your head a shake.

I helped with beta, and played as much as I could, and for some of you to go and say, that I have no right to play this game because i am in a foreign country are selfish and only think of themselves. Never once thinking of the servicemen and women that are fighting wars for you, so your parents can buy you computer games, while you complain how YOUR game is getting runed.

Maybe some of you should sit down and think about things before you post, some people actually do read them and to get offended.

-Nokomis

Widzisz logicznie rzecz biorac, to skoro cos takiego pisze to znaczy ze ma ku temu powody.
Stad zapytalem.

Dostalem odpowiedz, EoT.Bo sie z tego flame robi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 23:50 
Cytuj  
Heh nie mialem czasu pare dni patrzyc co sie dzieje na forum i juz tyle postow, ze nie przerobie. Z tego tez wzgledu sorki, ze pewnie powtarzam to co juz bylo pisane, ale mam nastepujace pytania do grajacych w US wersje):
1. Czy w USA mozna isc do sklepu i kupic WoW'a (bo cos czytalem tu jakis czas temu, ze sie w ciagu 1h sprzedaly wszystkei egzemplarze).
2. Czy sa juz w sprzedazy GC, bo jakby kolega kupil mi WoW'a to bym jeszcze
z dwie karty sobie wykupil, zanim mi zaloza CC (i jak te GC dzialaja na jakiej zasadzie).
3. Jesli bede chcial wejsc do gry uzywajac swojego keya z pudelka to bede musial podawac swoje dane CC?
4. Mozecie dac jakies przykladowe IP serwerow w US, sprawdze jakie pingi, bo na becie byly kiepskie.
Mialem czekac na EU, ale jak widze, ze z beta takie jaja, to mam w dupie takie problemy, pogram sobie na US a pod koniec stycznia, lutego, postac na EU serwerze jakims zrobie.
Prosze kogos o odpowiedz na te powyzsze 4ry pytania ijeszcze raz sorki, ze sie tematy powtarzaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 23:52 
Cytuj  
http://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p. ... 22124.html
Cytuj:
Restock Date: TBA
All stock is currently sold out. Orders placed after November 19th will be filled as more stock arrives. The restock date is currently unknown.

:evil:

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.