mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 15:58 
Cytuj  
Szukam osob zainteresowanych stalym party , grajacym w godzinach 21-1
(orientacyjnie) na serwerze Shattered Hand.

Jesli bedzie wiecej chetnych to moze sie uda zrobic dwie grupy
BarT

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 16:13 
Cytuj  
Ja jestem zainteresowany, NE, Hunter , nick Rosomak

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 16:28 
Cytuj  
ja jestem chetny ale najpierw musze klienta dorwac :)
moze ktos moglby mi wyslac plytki poczta jakims listem poleconym?
Na konto moglbym przelac koszty uslugi :)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 16:51 
Cytuj  
Moze od razu zaznacze ze klasy bedziemy ustalac raczej bym sie nie nastawial na huntera i rogue bo bedziemy raczej bardziej group friendly klasy wybierac - na razie mamy 5x hunter ;)
Dlatego ustalimy jakimi klasami bedziemy grac ale raczej mag.priest warrior

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 18:44 
Cytuj  
sadze ze nikt nie bedzie gral klasa nazucona tylko z powodu tego ze jest team :) Sadze ze kazdy chce grac klasa ktora mu sie najbardziej podoba a nie poswiecac sie na dobro druzyny :) Btw "rogue" to bardzo team friendly class bo to jest DPS :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 19:08 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
sadze ze nikt nie bedzie gral klasa nazucona tylko z powodu tego ze jest team :) Sadze ze kazdy chce grac klasa ktora mu sie najbardziej podoba a nie poswiecac sie na dobro druzyny :) Btw "rogue" to bardzo team friendly class bo to jest DPS :)


Zgadzam sie , ja rozpoczelem gre hunterem poniewaz ta klasa mi najbardziej odpowiada i nie mam zamiaru na razie jej zmieniac,

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 19:13 
Cytuj  
ja na 100% gram workiem/taurenem, ale na razie peniam ze strachu - już napisaliśmy do interactcd po keya (na razie ich jeszcze nie ma), za to automatyczna odpowiedź z ICQ brzmi "sorry, we still havn't WoW keys" :(
kurwa, kurwa, kurwa
mam nadzieję, że tylko straszą/odganiają rzesze żądnych krwi, tfu WoW-a, albo wszystkie już poszły i nie maja więcej... /cry

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 22:24 
Cytuj  
jak widac topic jest o graniu w party , jak chce cie gac hunterami to sobie grajcie ja wam nie bronie , ale grajcie solo bo hunter jest klasa do solowania
Ja szukam sensowej grypy zeby pozniej mozna bylo elite questy porobic

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 22:37 
Cytuj  
B4rT napisał(a):
jak widac topic jest o graniu w party , jak chce cie gac hunterami to sobie grajcie ja wam nie bronie , ale grajcie solo bo hunter jest klasa do solowania
Ja szukam sensowej grypy zeby pozniej mozna bylo elite questy porobic


ja nie wiem jaki problem widzisz robieniem hunterem elite questy, ja nie mialem problemu ze znalezieniem grupy np: do VC sam mialem 19 lvl w grupie mialem pala, druida, priest i jeszcze jeden hunter, 19-21 lvl, i bez problemu zrobilismy ten quest

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2004, 22:48 
Cytuj  
To ciekawe jak w 5 hunterow bedziesz robil?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 00:01 
Cytuj  
Dokładnie ....gl z takimi teamami w instanced a już zwłaszcza w High lvl instance jak Sunken Temple ,Blackrock Depths ,Spire itd .
Wipe przy pierwszej grupce elite mobów :wink:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 00:05 
Cytuj  
B4rT napisał(a):
To ciekawe jak w 5 hunterow bedziesz robil?


Tak samo jak np. w 5 magow :D

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 00:06 
Cytuj  
B4rt widzisz problem polega na tym ze to nie jest FFXI i o party w WOW jest latwo albo nawet bardzo latwo do instance .. A jak sadze kazdy bedzie jeszcze w jakiejs guild wiec wogule juz nie bedzie problemu ... Wiadomo ze w 5x hunter nie zrobisz instance ale jak juz mowilem to nie jest FFXI ze trzeba sie umawiac na konkretna data i KAZDY musi byc zeby zrobic instance .. jak kogos nie ma to sie w locie dobiera osoby a na high lev bedzie sie juz mialo na tyle znajomych ze zawsze brakujace prof sie znajdzie .. nie zrozum mnie zle ja cie nie falamuje tylko staram sie pokazac ze tutaj strict static party jest malo potrzebne i raczej przy tepie levelowania w WOW nikt nie bedzie specjalnie czekal bo akurat jakas osoba ma zajecia i nie moze tego dnia grac . To nie ten typ gry ..:)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 00:10 
Cytuj  
Imo najskuteczniejsza ,najwygodniejsza itp konfiguracja w jakiej brałem /biorę udział w cb w high lvl instances jak Blackrock to :Warrior ,Mage,Warlock,Priest,Shaman.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 00:33 
Cytuj  
Jestem chętny pograć i moge zagrać taką postaciąktóra będzie najlepiej pasowała danej grupie. No problem. Powiedzcie tylko kiedy i gdzie? Narka.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 12:05 
Cytuj  
Wiem ze WoW to nie FFXI ale sytuacja jest podobna.
Pewnie ze nie jest duzym problemem znalezc party ale przejsc instance juz gorzej bez dobrego party , a chodzic tam pare razy i ginac co chwile to troche meczace jest ;)
Ja nikogo nie zmuszam do grania ta postacia , zreszta sam gram tez inna , ale chce zrobic party do instance ,roznych elite questow itp
To party pewnie sie bedzie spotykac 3-4 razy w tygodniu na 4h , przez pozostaly czas mozna lewelowac inne postacie, a nawet jest to wskazane zeby pozniej nie bylo za duzej rozpietosci leveli w party.
Dlatego szukam chetnych a kto i jaka postacia bedzie gral w party ustalimy juz w grze.

PS. dla niektorych klass po prostu nie widze miejsca w takim party
np od huntera kazda postac bedzie bardziej przydatna do takiej grupy (wiem ze niektorzy maja inne zdanie ale prosze bez flame ;P )

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 12:15 
Cytuj  
Niestety masz rację. Żaden z instances teamów w których byłem nie chciał invitnąć Huntera ( do tankowania bardziej im odpowiadał warrior ,a do aoe i dd mag lub warlock).


Posty: 12
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:09 
Cytuj  
B4rT napisał(a):
nie nastawial na huntera i rogue bo bedziemy raczej bardziej group friendly klasy wybierac
Strasznie niedoceniacie rogue, imho bardziej on sie nadaje do party niz shaman, gdyż ma b.duży dmg i potrafi w krytycznym momencie wygenerować duże agro i poźniej gdy już będzie bezpiecznie (jak najszybciej :p) je zrzucić , takl aby warion mógł dalej spełniać soją role.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:20 
Cytuj  
Ale shaman potrafi wskrzesić priesta gdy ten zginie ,dlatego często instance teamy to oprócz warriora,maga,warlocka itp - 1xpriest(main healer) i 1xshaman (totemy,niezłe dmg ale także zabezpieczenie na wypadek śmierci priesta). Dodatkowo shaman ma zaklęcie "Reincarnation" dzięki któremu może wstać i wskrzesić team po wipe w instance. Potrafi całkiem nieźle leczyć.

"Shaman
New Spell: Reincarnation (Level 30). Reincarnation is a passive ability that will give you to option of letting you resurrect yourself once every half hour upon death."

Imho Shaman jest o wiele przydatniejszy w instance teamie niż rogue.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:25 
Cytuj  
W skladzie grupy: war, hunter, rogue, priest, shaman zrobilismy (wyczyszczenie calosci) WC w 80 minut.
Wg mnie kazdy rozsadny sklad sobie poradzi.

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.