mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:34 
Cytuj  
Do czasu aż będziesz w Sunken Temple,BRD,BRS gdzie bez aoe (najlepiej dwóch -stąd mag i warlock ) nie masz dużych szans na przejście.

A rogue i hunter oczywiście dysponują zajebistymi aoe :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:38 
Cytuj  
Krzyku ma racje jak zwykle.
Wazne jest zbalansowanie grupy. To nie jest daoc or whatever gdzie walisz 8 animistow i masz w dupie reszte.
Wczoraj gralem 5h w teamie z shamanami, priestem, rouge. RFC zrobilismy w 40min. Z OB bardzo milo wspominam pvp hunterem.
Tylko w sumie co to zmienia. Kazdy z was ma swoje zdanie i predzej przekonamy Belke zeby ustapil niz siebie nawzajem.
Party ok, tylko wydaje mi sie Bart ze przy takim podejsciu wiele osob bedzie mialo to w dupie. Im wiecej czytam tych postow tym mniejsza ochote mam na granie z wami. Anyway jesli bedziecie potrzebowac pomocy, priesta, druida whatever to moge zrobic alta, tylko zaznaczam ze to nie bedzie moj priorytet.
Razor jak sie chce to zawsze da rade. Tylko trzeba myslec a nie isc po najmniejszej linii oporu imo. Gdybym sluchal takich jak ty to nigdy w daocu bym nie dociagnal rangera. A jednak mi sie udalo. I to samo mam zrobic w WoW'ie. I nie sadze zebym mial z tym problemy. A z tego co czytam granie z toba byloby srednia przyjemnoscia przy takim podejsciu.
Bez obrazy.

Ps. Krzyku zdrajco!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 14:58 
Cytuj  
Mendol jak sam zauwazyles wazne jest zbalansowanie grupy
a grupa 4xhunter + rogue to wedlug mnie jest jakos malo zbalansowana

a pomijajac Martineza i overkilla to jest chetnych 5 hunterow i rogue

jak wczesniej mowilem nikogo nie zmuszam. Okreslilem jak ma funkcjonowac grupa i czego sie spodziewac. Jesli znajda sie chetni do pogrania razem to wszystko wyjdzie w praniu.
Ogolnie wszyscy dobrze wiedza ze polacy nie lubia ze soba grac i zebranie grupy ktora gra razem graniczy z cudem, ale podjalem ten heroiczny wysilek ;P
Uwazam ze 4 godziny grania w zgranej grupie sa wiecej warte (xp itp) niz 3 dni szwedania sie i szukania random grup, nie mowiac o powazniejszych questach czy instance

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 15:15 
Cytuj  
Na razie jest 2 hunterow i jeden rouge. Ja moge zrobic wam priesta jak ladnie poprosicie ;-p
WIEC PROSZE przestan marudzic, truc, pisac i wez sie do roboty ;-p

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 15:19 
Cytuj  
szkoda że gracie na Shatered Hand.
Teraz jak ktoś z hordy sobie zechce zagrać Alliance to będzie w samotności posuwał na jakiimś innym serverzy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 15:20 
Cytuj  
Szkoda w sensie? Bo zupelnie nie zrozumialem o co ci teraz chodzi. Moze powinienem sie wyspac ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 15:27 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
szkoda że gracie na Shatered Hand.
Teraz jak ktoś z hordy sobie zechce zagrać Alliance to będzie w samotności posuwał na jakiimś innym serverzy

Eee? Przeciez Alliance PL gra na Archimonde. A na Shatered Hand horda. Takie byly ustalenia zreszta, zeby kazda frakcja na innym grala.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 17:23 
Cytuj  
Dwutlenkowi cos sie pomylilo :) ? Albo za malo kawy :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2004, 21:27 
Cytuj  
ja tma napieram alliance na SH : ) jak ktos chetny to pm Beton :) -war minning/blacksmith : )


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 01:47 
Cytuj  
ehh a ja nadal sie mecze czy us czy eu :P ale chyba us bo nie dam rady czekac az tak dlugo na eu :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 09:12 
Cytuj  
Tez mi sie nie podoba ze gracze z Alliance rowniez rzucili sie na SH. Co do Archimonde to nie wiem czemu sie na niego uparliscie, jak na razie to jest najbardziej zapchany i zalagowany serwer, ktory do tego zaliczyl 2dniowego downa. W temacie 'lista kontaktowa' padla propozycja, zeby przerzucic sie na Lightnig's Blade. Proponuje, zeby to byl nowy serwer dla alliance.
Radzilbym szybko podjac jakas ostateczna decyzje , zeby potem nie bylo placzu, ze sie ludzie rozbiegli po serwerach a teraz nie maja zamiaru zmieniac serwera bo maja juz spore lvl.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2004, 14:10 
Cytuj  
B4rT poczekaj pare dni,ludzi do gry bedzie przybywac z kazdym dniem i mysle ze trzezwo myslacy napewno stworza zbalansowane grupy,bo to wlasnie bedzie przyjemnosc grac w takiej grupie
a postacie do solowania tez mozna miec ,to nikomu nie przeszkadza
pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.