mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 23:31 
Cytuj  
no ja mam silver VISA Classic w PKO BP, ale to normalna CC, musiałbym zajrzeć do banku i spytać czy mają w ofercie coś pośredniego


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 23:32 
Cytuj  
a jakie ma wymagania ta karta (classic) dodatkowe? bo chyba nie tylko zamrozenie 500zl? Mozna byc studentem? Trzeba miec jakies miesieczne zarobki?.... no i czy WoW ja przyjmie , bo to najwazniejsze. Ja narazie planuje zalozyc inteligo.


Posty: 48
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 23:45 
Cytuj  
Juz odpowiadam: Przyznanie karty jest niestety tylko widzimisiem ludzi z 'Centrum Kart i Czekow' Peako. Czyli jakies tam zarobki trzeba 'posiadac' (tak naprawde to tylko deklarujesz ile zarabiasz - nikt ci tego nie sprawdza), poza tym wpisujesz takie rzeczy jak posiadany majatek trwaly itp.. ogolnie wszelkie informacje ktore bank pobiera oceniajac twoja wydolnosc kredytowa. W praktyce jednak ten prog jest bardzo niski - i prawdopodobnie wystarczy wplacic te 500 zlote (jest zamrazane na lokacie oprocentowanej tytulem 'zabezpieczenia') oraz 150 zlote tytulem pierwszej wplaty. Z tych 500 zlote sa zwolnieni na przyklad ci co posiadaja eurokonto w pekao od ponad pol roku. Poza tym niby deklarujesz, ile bedziesz srednio wplacal miesiecznie ale to wiadomo, ze to jest nie do upilnowania - ja mam eurokonto akademickie od 4 lat - mialem niby wplacac minimum po 200 zlote a czasem przez pol roku nic nie wplacalem i nikt sie nie czepial. Teraz tez - deklarowalem wplywy 1500 miesiecznie a od 3 miesiecy mam tam 200-300 zlote. Kupowalem pare rzeczy przez net i zawsze karta mi dzialala bardzo dobrze.. Karta jest w systemie Visa wiec obok Mastercardu jest najszerzej akceptowana karta na swiecie.
Sorry, za dlugiego posta ale moze sie komus on przyda (latwiej 15 minut w banku posiedziec i wypelnic druczki niz pozniej kupowac jakies prepaidy niewiadomo skad)

Pozdr.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2004, 23:47 
Cytuj  
mi sie bardzo przydalo. ogromne dzieki za info

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 01:15 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Wyglada to tak, ze ekarta mbanku jest w miare bezpieczna. Pusta karta nie zaplacisz, a ja laduje kase na karte zawsze na 2 minuty przed transakcja. Czyli wyboru nie ma, musi podac numer swojej. Oczywiscie zdazalo sie, ze zaplacilem komus za gre, ale to dotyczy tylko naprawde zaufanych mi osob (vide Khraan) ;)

X.


I jest bezpieczna bo nawet jak ktoś ją od ciebie "pożyczy" to i tak nie skorzysta ...
Raz bo tą kartę z zalożenia trzymasz "pustą", a dwa bo nie zna kodu CVV2 (niektóre zwykłe CC mają ten kod wydrukowany razem z nr na odwrocie karty, eKarta nic takiego).

Dobry ten wynalazek :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 01:29 
Cytuj  
xanth mozesz mi zarejestrowac tez bo zaginal mi ten numer cvv2 i dupa...

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 01:43 
Cytuj  
lol znalazlem kod : był odbitym cieniem dosłownie na kopercie która miesiac temu leżała na karte z kodem ( kartka zaginęła ) wpisałem go jako odbicie lustrzane i poszlo

chyba mam szczescie, do zobaczenia w grze jutro po poludniu:)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2004, 17:19 
Cytuj  
zadam takie jedne durne pytanie.. bo chyba jestem slepy.. nigdzie nie umie znalesc ceny wow'a w Uk.. byl bym bardzo wdzieczny za odpowiedz :)

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 06:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
przykladowy

Jas Fasola
adress: 500 Collins St Melbourne
city: Enquiries Melbourne
ZIP: 3000
state: Victoria

X.


Heh ciekawe co bedzie przy placeniu, a jak nas tak zabanuja :>?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 08:48 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Heh ciekawe co bedzie przy placeniu, a jak nas tak zabanuja :>?

A co ten adres ma wspolnego z danymi billingowymi, ktore podajesz oddzielnie?
I niby dlaczego mieliby "zbanowac"? To chyba bylby ewenement na skale swiatowa, ban konta za inny adres i inne dane billingowe.

Dla twojej informacji: wazne, zeby dane na karcie sie zgadzaly.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 08:56 
Cytuj  
Szani to na 100% dzialajacy adres:
Jakby co pisz na PM
Sorry za edit ale adres wysle na PM bo może jednak moi znajomi ciagle tam mieszkaja


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies


Ostatnio edytowano 1 gru 2004, 09:01 przez Vissegard, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2004, 08:57 
Cytuj  
Vissegard napisał(a):
Szani to na 100% dzialajacy adres:

Pogratulowac refleksu :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.