mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2004, 23:48 
 
Zalozylem ten temat, aby byc moze pomoc w poznaniu tej klasy, ale i poznawac wasze opinie i pomysly.Sam gralem OB ta klasa postaci. Przygotowuje sie na retail EU, aby kontynuowac maja przygode z ta klasa. Sporo czytalem o druidach. Oto kilka przydanych stron apropo druida ( i nie tylko ):

http://wowvault.ign.com/View.php?view=T ... elect_id=8
http://druid.worldofwar.net/
http://members.rogers.com/en4cr/wow/druid/lowres.html
http://vnboards.ign.com/WoW_Druid_Class/b22777/

Każdy na pewno wie już sporo o druidach. W party moga wypelnic luke tankera/dmgera, jednak ich podstawowa rola jest leczenie czlonkow druzyny. Formy kota/niedzwiadka uwazane sa za bezuzyteczne na wyzszych lvlach i nie warte rozwijania.Thorns na wyzszych poziomach nieprzydatne.Wrath na wyzszych lvlach malo przydatne.

Osobiscie mam zamiar do okolo 40/50 lvla rozwijac galaz Balance. Pozniej, kiedy zaczna sie juz ciekawsze party zresetowac skille i zrobic z siebie primary healera rozwijajac galaz Restoration.

Ciekaw jestem waszych buildupow i doswiadczen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 00:13 
 
Cholerna szkoda, ze druid w formie zwierzakow jest na wyzszych lvl bezuzyteczny :cry: Jest to rasa, ktorej nie zdazylem wyprobowac w OB i musze przyznac, ze mialem ochote zaczac nia zabawe w retailu - wygladal mi druid na postac zbalansowana, ciekawa i roznorodna, glownie wlasnie, ze wzgledu na przemiane w niedzwiadka chociazby. No ale jak moja rola ma sie sprowadzac tylko do leczenia to dziekuje bardzo - swoja droga, moze formy zwierzece druida beda poprawione w 1ym patchu? :) BTW, czy beta testerzy walczyli o mocniejsze postacie niedzwiedzia/kota? Co na to Blizz?

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2004, 15:38 
 
druid po przemiance jest strasznie lipny - mam 47 lev night elfa druida i duzo lepiej gra sie druidem- magiem, w czsie przemiany nie mozesz sie leczyc, rzucac czarow a dmg jaki zadaja misiek czy pantera jest slaby :(


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 11:42 
 
Moze znajdzie sie jednak jakis doswiadczony druid i opisze ta klase postaci, bo wszystkie strony na jakie sie natknalem nie zawieraja zadnej ciekawej taktyki czy builda. Chetnie poznam opinie i pomysly na temat dru, chyba ze naprawde cieszy sie on tak malym zainteresowaniem...

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 11:48 
 
moja taktyka dla druida : pakujesz wszystko w magie czary ma nawet nawet w talentach tez - maksujesz tego co zwiesza buffa i te co dmg czarow zwiekszaja i te od czarow leczacych - mniejszy koszt, zeby szybciej rzucal i wiecej leczyly
z itemow to staraj sie jak najwiecej do inteligencji zbierac


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:19 
 
raggnarok napisał(a):
Cholerna szkoda, ze druid w formie zwierzakow jest na wyzszych lvl bezuzyteczny :cry:



no to lekko mowiac gowno prawda. nikt Ci nie kaze do konca walki bic sie misiem. system jest prosty - pull moba czarami, regrove na siebie, zmiana w misia (many spoko starcza), rage, i walisz misiem. w tym czasie mana sie regeneruje! jak ci spada hp do 20-30% powrot do zwyklej formy, heal itd...

trochje skomplikowane i wymaga zrecznosci, ale po opanowaniu bajka.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:45 
 
W ogole ciekawie wypada porownanie druida taurena i elfa....

Tauren:
* War Stomp: Activate to stun opponents
* Endurance: Max Health increased
* Cultivation: Increase skill bonus to Herbalism
* Nature Resistance: Increase Nature Resistance
Elf:
- Shadowmeld: Activate while immobile and out of combat to enter stealth mode
- Quickness: Dodge chance increased
- Wisp Spirit: Become a wisp when dead with movement speed increase
- Nature Resistance: Increase Nature Resistance

Obydwie rasy natural resistance, elf lepsze uniki ale tauren wiecej hp i bonus do herbalismu co czyni go imho troszke lepszym....

orientuje sie ktos czy mozna robic stompa taurenem w bear form? ;)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:47 
 
moge powiedziec tylko ze shamanem w ghost wolf moge robic stomp

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:55 
 
BiGi napisał(a):
Obydwie rasy natural resistance, elf lepsze uniki ale tauren wiecej hp i bonus do herbalismu co czyni go imho troszke lepszym....

orientuje sie ktos czy mozna robic stompa taurenem w bear form? ;)


Do tego dodalbym porownanie statystyk, gdzie tauren rowniez wypada lepiej. Wiekszy spirit, damage (nie pamietam dokladnie wszystkich statystyk) u Tuarena, wiekszej ilosci many (int) i szybkosci (daggery) po stronie Night Elf. Mysle, ze obie rasy porownywalne mysle.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 15:55 
 
fAtkOs to widze,ze juz sobie wszystko DOKLADNIE obmysliles, co do punkta.. a Tych juz chyba z 70 masz zaplanowanych.

Co do podciagania czarami, a pozniej zamianie w niedzwiadka to nic nowego - po 2gim dniu grania druidem wpadlem na to.

Chodzi mi o ciekawe buildupy talentow, jak wiadomo czesc umiejetnosci wplywa na siebie na wzajem, moze ktos z was to sobie dokladnie zaplanowal.

Ciekawy jestem tez, jakis ciekawych kombo i sposobow na fast expowanie bijac kilka stworkow naraz.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 16:15 
 
mam 47 lev narazie i brakuje mi 30g do mounta - jak bede mial wiecej kasy to wykupie se skille w przemiankach to powiem jak sie dokladnie gra zmiennoksztaltnym -- ale widzielm moze ze 2 wyskolevelowych druidow co walczyli niedzwiedziem


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 16:21 
 
bo nikomu sie nie chce. wola pic poty, i wyzbyc sie calej many na jednego moba. ja wole po skonczonej walce (a i w czesie niej) miec zapas na rogue ally za moimi plecami. chociazby na ucieczke.
poty pije w ostatecznosci - nie mam alchemika (strasznie to upierdliwe) - nie tyle jesli chodzi o cene co o delay w ich wypijaniu.

ogolnie co kto lubi. jedni wola mage, drudzy misia, a jeszcze inni bawia sie kiciem. podoba mi sie, ze jedna clasa a tyle mozliwosci :P

co do talentow - w zaleznosci od stylu pakujesz w magie lub shape,
ale wedlug mnie te kilka punktow trzeba zainwestowac w heal.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 16:22 
 
do basic:
talent pointow jest 51. tylko.


ps
mialo byc edit poprzedni post ale cos nie wyszlo :/


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2004, 17:09 
 
Troche poczytalem na forum Blizza odnosnie druida i zaluje jednej rzeczy - szkoda, ze Blizz nie zdecydowal sie na dodanie obrazen od aktualnie noszonej broni w momencie gdy druid zmienia ksztalt. O ile damage output bylby wtedy zapewne zbyt duzy, to zastanawia mnie, dlaczego np. nie zdecydowano sie na chociaz czesciowy bonus, np 1/2, 1/3 czy 3/4 - kwestia wybalansowania (moglo byc to zrobione w becie eh). Majac chociaz pewien bonus od aktualnie uzywanej broni druid z pewnoscia bylby zdeycdowanie ciekawsza postacia do grania, jesli chodzi o pure shapeshiftera.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 01:08 
 
XSiV: dokladnie wiem ile jest punktow talentow do rozdania. Zazartowalem sobie troche z poprzedniego posta, bo tak naprawde nic zniego nie moznabylo sie dowiedziec i wogle malo przemyslany chyba.

Raggnarok: no wiele osob uwaza, ze to najlepszy sposob na rozwiazanie problemu zbyt slabych postaci miska/kota. To napewno by zmienilo postac rzeczy, ale nie wiem czy Blizz sie na to zgodzi. Osobiscie uwazam to za b. dobry pomysl.

fAtkOs: skoro masz juz niezly lvl, moze opiszesz pozniej dokladnie swoje drzewko talentow i jak Ci sie z nim gra i co o nim myslisz? Sposob walki?

Co do statystyk startowych, to pamietam ze Elf wypadal na bardziej zrecznego, inteligetniejszego i lepszy spiryt. Wydaje mi sie,ze troche lepszy elf jest niz tauren jesli chodzi o robienie z niego typowego castera.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:00 
 
opisze po niedzili -bo teraz jestem na WoW'owoym odwyku i nie mam nawet zainstalowanej gry :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 16:41 
 
mam pytanie do bardziej doswiadczonych druidow: jak myslicie jaka forma jest lepsza niedzwiedzia czy kota ? pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 16:51 
 
Mistrzostwo odgrzebywania :o

Do czego ma byc lepsza ta forma?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 16:55 
 
Pytanie tez idiotyczne

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 16:56 
 
Dygi napisał(a):
mam pytanie do bardziej doswiadczonych druidow: jak myslicie jaka forma jest lepsza niedzwiedzia czy kota ? pozdrawiam


Roll a rogue.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.