mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2004, 23:52 
Cytuj  
Sorry za lekki OT ale oplaca sie (wg Was) kupic US WoW za 260 zeta (CDKEY od razu a pudlo kolo stycznia) lub sam CDKEY za 220 zeta ???

Pytam bo nie jestem zbyt zorientowany w ofertach sklepow itp..a dostalem taka oferte od goscia
A tu duzo ludzi juz gra to beda wiedziec (ile dali i czy sie oplaca)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:01 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie bardzo.
Lepiej zamowic plyty w Interact i zaplacic 210zl za wersje pudelkowa, ktora dojdzie do ciebie kilka dni po tym jak beda mieli dostawe [soon].


DZIEKI zaraz splawiam goscia :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:14 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ups, mam nadzieje, ze to nie byl nikt z tego boarda.


Za taka cene to sie pewnie nawet nie przyzna. Have no fear :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:21 
Cytuj  
To jest osoba z tego boarda (znalazlem posty z taka sama ksywka) ale nie powiem kto (bez przesady :D )

Udziela sie na forum WoW

EDIT:
HI HI Roball jest nawet teraz na forum (jesli to ta sama osoba)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:35 
Cytuj  
ktokolwiek to jest, to dla wielu moze byc jedynym ratunkiem

duza czesc osob nie bedzie w stanie zaplacic na interact lub nie wiedza jak sie do tego zabrac,

PS. no moze nie jedynym ratunkiem, ale najlatwiejsza opcja - polacy sa leniwi i zaplaca wiecej, zeby miec podane wszystko na tacy


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:42 
Cytuj  
Drogi chłopcze, żeby nie było, że się ukrywam czy wstydzę się swojego czynu (gdyż zapewniam Cię iż tak nie jest) to sprostuje troche moją ofertę handlową, gdyż niektorzy mogą sobie pomyśleć iż jestem jakimś leszczycielem nadzwyczajnym.

Założyłeś Topic o nazwie "Desperat poszukuje WoW" :
Kabraxis napisał(a):
Jesli ktos, ktokolwiek ma do odsprzedania (moze byc drogo ale bez przesady napewno nie tyle co tu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36227457 ) WoW US lub sam CDKEY prosze o kontakt na maila:
[email protected]


Cena na Allegro na linku jaki podałeś to 330 z pudełkiem.
Akurat miałem Cd-key, który się zwolnił i którego obiecałem odsprzedać dla kumpla, ale że się nawinęła okazja to chciałem ją wykorzystać(jak każdy normalny) , a że nie chciałem męczyć się z wysyłaniem pudełka to zaproponowałem na nie cene 260 a za Cd-keya "tylko" 220, pozatym myślałem, że będziesz się targował, ale sie zawiodłem :(.
Ty potrzebowałeś keya, kumpel mógł troche poczekać, a ja mogłem zarobić i tyle w tym temacie.


Kabraxis napisał(a):
To jest osoba z tego boarda (znalazlem posty z taka sama ksywka) ale nie powiem kto (bez przesady )

Udziela sie na forum WoW

EDIT:
HI HI Roball jest nawet teraz na forum (jesli to ta sama osoba)


I wypraszam sobie takie "wskazówki" albo piszesz kto Ci zaoferował taki trade albo siedzisz cicho , to są zasady dobrego wychowania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:50 
Cytuj  
Stobek:

Po pierwsze nie jestem dla ciebie "drogim chlopcem": (to apropo zasad dobrego wychowania)

Po drugie jak Oni mowią (roball , itd.) ze sie nie oplaca i cena jest wygorowana to ja im wierze i nie musisz sie ciskac ze ci nie wyszedl interes

a nie napisalem kto zaoferowal mi kupno bo nie chcialem bys sie obrazil na Roball'a :D

PEACE ????


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 01:04 
Cytuj  
Napisałem drogi chłopiec bo sie ciut zdenerwowałem ( jak czytam, że mnie ktoś publicznie "spławia" to moge się zdenerwać.)
A pozatym cena może i jest wygórowana, ale nie kosmiczna, a pozatym jeśli ktoś potrzebuje keya na gwałt (tak jak Ty potrzebowałeś co można było wywnioskować z twojego wcześniejszego Topicu) to jest nawet w porządku.

I się nie ciskam, ze interes nie wyszedł bo gdybym chciał opychać to po takich cenach to juz dawno bym wystawił na Allegro, i naprawdę mam to w głebokim poważaniu, że mi deal niw wyszedł :), poprostu sposób w jaki go odwołałeś był troche nie teges.
Życze powodzenia z Interactem
PEACE

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 01:17 
Cytuj  
Ja tez kupilem z opcja ~210 zl w cdrom shopie (z wysylka) i tez mam dostac cdkeya na meila "odrazu", tez maja miec dostawe "soon" ale to "soon" sie ciagnie juz troche czasu i psychicznie wymiekam ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 01:32 
Cytuj  
EOT Sprzedane :D

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 01:39 
Cytuj  
No co do "soon" to wiedzieli ze nie bedzie przed 10 grudnia. Vivendi miala okreslic sie dopiero dzisaj kiedy przyjda nastepne dostawy(mowie o cdromshopie).

Z tego co mi powiedzieli to "mozliwe" ze wow, 13 bedzie juz dostepny.

edit:sry pomylka z tym styczniem.


Ostatnio edytowano 10 gru 2004, 07:07 przez Ugh, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 04:02 
Cytuj  
Cytuj:
No co do "soon" to wiedzieli ze nie bedzie przed 10 stycznia. Vivendi miala okreslic sie dopiero dzisaj kiedy przyjda nastepne dostawy(mowie o cdromshopie).

Z tego co mi powiedzieli to "mozliwe" ze wow, 13 bedzie juz dostepny.




13 grudnia czy stycznia ???

Edit: ok, dzieki za poprawke bo juz sie przestraszylem ;)


Ostatnio edytowano 10 gru 2004, 15:20 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 08:18 
Cytuj  
Stobek ja ci tego nie zapomne ! cyt. "Jak będe miał wolnego Cd-keya to dam znać." wrr, zapomniałeś o mnie ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 09:33 
Cytuj  
Ja kupilem juz jakis czas temu gre w "Stobek special offer" i wszystko wyszlo bez problemu. Keya juz mam a na pudelko czekam.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 09:38 
Cytuj  
Też kupiłem u Stobek'a, keya mam, na pudełko czekam i jestem zadowolony.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 13:16 
Cytuj  
Stobek moze masz jeszcze jednego keya na sprzedaz bo chcialem dla kumpla wziac?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 13:32 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Stobek ja ci tego nie zapomne ! cyt. "Jak będe miał wolnego Cd-keya to dam znać." wrr, zapomniałeś o mnie ;P


Nie zapomniałem właśnie Ci wysłałem wiadomośc, a pozatym gdzieś wyczytałem, że już masz swojego Keya.

Do Lowena:
Niestety nie chce przyjmować za dużo zamówień naraz. Skontaktuje się ze mną w neidziele wieczorem to Ci powiem jak sytuacja wygląda.


Posty: 37
Dołączył(a): 11.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 19:50 
Cytuj  
hic
mam pytanko. zrobilem numer z australia i plska karta visa.. wpisalem imie i nazwisko johny bravo .. okazuje sie ze nie moge go teraz zmienic :p beda z tym jakies klopoty? jakie dane musze zmienic i czy moge to zrobic bezpiecznie juz teraz zeby mi nie zablokowali giery? skasuja normalnie z tej visy czy jak?


pozdrawiam
Mako

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 21:58 
Cytuj  
Ugh...

Nie jestem specem od cc ale Nazwisko i imie na karcie chyba raczej musi się zgadzać z tym co wpisujesz... Zresztą poco wymyśliłeś takie nazwisko? pshe możesz być Polakiem mieszkającym w Australi nie?

Może i przeszło ale wydaje mi się (podkreślam żaden ze mnie specjalista) że na wstępie werfikują tylko numer exp date i kod a reszte jak bank dostaje rachuneczek.. wtedy jak im (twojemu bankowi) się nie zgadza to ew zcancelują patność i możesz mieć prblemy

Pozdrawiam

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 14:35 
Cytuj  
Czy ktos organizuje jeszcze sciąganie WoW'a US albo ma jakies egzemplarze na sprzedaz???

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.