mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 18:43 
Cytuj  
witam, jestem nawy na tym forum i w sumie juz od wielu lat nie gralem w zadne mmorpg (kiedys gralem w uo i everquesta pierwszego). teraz jednak zdecydowalem sie sprobowac zagrac w WoW, choc juz swoje lata mam. bardzo zalezy mi na w miare szybkim kupieniu tej gry (wersja US), choc wiem, ze moze byc ciezko. jesli ktos bredzie sprzedawal jakis egzemplarz prosze o kontakt. pozdrawiam

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:02 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Za to ja wiem co bedzie jak sie Bliz dowie o tym cudownym sposobie.....

Sorry, Your CD Key is blocked


Jak sie umie kombinowac z glowa, to sie ma wyobraznie odnosnie konsekwencji. Sposob juz nie dziala, a konto jeszcze 2 tygodnie pochodzi, tylko trzeba bedzie w tym czasie ladnie "wyslizgnac" sie z tej brudnej sprawy, ale to formalnosc. Jak narazie twoje prognozy sie nie sprawdzaja i raczej nie sprawdza (a juz sporo minelo).

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:39 
Cytuj  
Bede mial z pudelkiem do sprzedania WoW'a US bo sie zwolnilo, kumpel pogral i uznal, ze nie te lata, czasu nie ma i go komp meczy, tak wiec ja biore jego konto, na ktorym juz mam postac (swoja), a moja wersja bedzie do odsprzedania.
Chetnie sprzedam komus z Krakowa, bo nie chce sie bawic w jakis handel z kims kto mnie moze wyrolowac, a ja musialbym sie do niego fatygowac do innego miasta. Za pare dni bede mial pudelko, chyba z orkiem (keya mam w archiwum gg).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:44 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Bede mial z pudelkiem do sprzedania WoW'a US bo sie zwolnilo, kumpel pogral i uznal, ze nie te lata, czasu nie ma i go komp meczy, tak wiec ja biore jego konto, na ktorym juz mam postac (swoja), a moja wersja bedzie do odsprzedania.
Chetnie sprzedam komus z Krakowa, bo nie chce sie bawic w jakis handel z kims kto mnie moze wyrolowac, a ja musialbym sie do niego fatygowac do innego miasta. Za pare dni bede mial pudelko, chyba z orkiem (keya mam w archiwum gg).


Napisz za ile albo podaj mail albo GG, PLZ

Do STOBEK'A nie wycofuje sie z twojej oferty :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:45 
Cytuj  
Wiedzialem, ze ktos z "medrcow" do tego doczepi, padlo na najwiekszego medrca Robala :P no sorry, przytrafilo sie, w ktoryms tam poscie to samo wyszlo. Ale taki mam jakis zwyczaj, ze jak pisze o 2 roznyuch sprawach to wole sobnie to podzielic na dwa posty niz pisac jeden mega.
Narka, spadam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
Naucz sie uzywac funkcji "edit", nie jest az tak skomplikowana.


ROBALL naucz sie uzywac forum :D

Wypowiadasz sie tylko wtedy jak masz cos do powiedzenia.

SORRY za podwojny post ale to ONLY FOR ROBALL :-)

EDIT:
nawet nie wyszedl podwojny a tak chcialem (chlip,chlip) :-)


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 17:28 
Cytuj  
z checia kupie od ciebie WoWa Astutus, moge tez odebrac gre w krakowie
pozdrawiam

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 22:36 
Cytuj  
Sorki jesli sie ktos czuje zawiedziony, z WoW'em sie juz dogadalem z Kabraxisem, za 225 zl plytki+key+pudelko poszlo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 18:01 
Cytuj  
Kupowal ktos WoW w importmadenss.uk przy uzyciu Visy ELectron? Cos mi cholera nie akceptuje karty :wtf:


Posty: 2
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 19:53 
Cytuj  
mam dokładnie to samo ... karta inteligo coś w IM niedziala -_-


_________________
Aeria Gloris

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 12:49 
Cytuj  
Kabraxis co jest z Toba. Na gg gadalismy dzien wczesniej mowiles, ze bedziesz WoW'a bral, umowiles sie ze mna na rynku w Krakowie, po czym nastepnego dnia sie nie odezwales. Wyslalem do Ciebie sms'a, nie odpisales, dzownilem 2x jestes niedostepny. Masz czas dzis do wieczora, jak sie nie zglosisz to dalej sprzedaz bedzie aktualna. Oferta dla Cin'a bo on byl nastepny w kolejnosci zgloszen.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 04:58 
Cytuj  
Taka mala informacja: CDProjekt wyszedl ku oczekiwaniom graczy ( jak to ladnie napisali ) i postaraja sie by wow eu byl dostepny w dniu premiery, badz na krotko po niej w polsce. Szczegoly niedlugo... pewnie 2tyg przed premiera :)

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 08:03 
Cytuj  
no laskawie sie odezwali. "krotko po niej" hmm. tydzien? miesiac? przynajmniej co sie ruszylo, ale podtrzymuje swoje zdanie ze cdp przy wow-ie dal (_i_) :D

*

Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 18:18 
Cytuj  
Mam pytanie nieiwem szukalem odpowiedzi na forum ale nie doszukalem sie... Pytanie pewnie bylo juz zadane kilku krotnie, ale zadam je. Wiec tak mam maly problem w wyborze wersji US czy UK. Poniewaz niemoge znalezsc wersji US. I zastanawia mnie czy majac wersje UK bedzie mozna zagrac na serwerach US. Czy ona sie czyms pozatym rozni bo cena UK jest tansza nawet?

A moze lepiej wersja EU. Wniesie cos nowego niz w wersjach poprzednich?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 21:08 
Cytuj  
Cos Ci sie kolego drogi, lekko mowiac popieprzylo :roll: .
Jak na razie zostala wydana wersja amerykanska. UK nalezy do UE i nie bedzie mialo specjalnej wersji...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 26
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 14:31 
Cytuj  
W kwestii glownego tematu: Ja kupilem w sklepie dvdcrave, juz kilka razy tam wczesniej kupowalem i sa calkiem spoko. W polu na dodatkowe uwagi warto wpisac dwie rzeczy: 1. prosbe o wyslanie CD-Key mailem 2. prosbe o zaznaczenie wartosci paczki jako 'gift'. Obie rzeczy dzialaja - sprawdzilem.

pozdrawiam
Michal


Posty: 5
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 19:16 
Cytuj  
Przeczytalem wiekszosc tematow i to byl chyba moj blad, bo juz nic nie czaje :/ Gralem w ta bete US przez kilka dni i gra mi sie na tyle spodobala, ze chcialbym sobie ja kupic. Nie chce kupowac w ultimie ani w cdprojekcie tylko wymyslilem sobie, ze zamowie na amazon.com, jako shipping adress podam miejsce zamieszkania kolegi w US i ten mi mailem poda keya. Keya ktorego otrzymam przerobie z wersji US na EU, no i wlasnie co dalej? Mam cierpliwie czekac az w Europie oficjalnie ukaze sie WoW? Czy tez moze, jako ze mam tego przerobionego keya moge natychmiast uczestniczyc w EU becie ( closed, open, final?? juz sie pogubilem w tych betach)?

Oczywiscie mam miesiac grania za darmo w retaila na europie mimo tego ze gre kupilem w stanach?

Pewnie Was smiesza moje pytania, ale ja nigdy nie gralem w zadna mmorpg poza ta US beta WoW.

A tak w ogole to czesc :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
Czy tez moze, jako ze mam tego przerobionego keya moge natychmiast uczestniczyc w EU becie ( closed, open, final?? juz sie pogubilem w tych betach)?


Przerabiasz keya wpisujac go formularz (znajdziesz w faq) i dostajesz cd-keya do final bety kiedy tyllko sie zacznie (poczatek stycznia imo) a pozniej cd-keya do europejskiego retaila tez w momencie kiedy sie zacznie..

Cytuj:
Oczywiscie mam miesiac grania za darmo w retaila na europie mimo tego ze gre kupilem w stanach?


Tak.

Cytuj:
A tak w ogole to czesc


czesc


Posty: 5
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 19:39 
Cytuj  
Dziekuje pieknie za ekspresowe odpowiedzi :)


Posty: 26
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2004, 20:05 
Cytuj  
Mozesz tez grac od razu w amerykanska wersje. Czemu nie bierzesz pod uwage takiego rozwiazania?

Na wersje EU Beta poczekasz nie-wiadomo-ile, a na wersje retail pewnie do marca. Warto czekac...?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 505 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.