mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:21 
Cytuj  
ciekawe co przyniesie nowy patch :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:24 
Cytuj  
ponoc druidzi maja dostac lekkiego buffa - co mnie bardzo, bardzo cieszy :D

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:28 
Cytuj  
nie rozumiem tylko co im tyle czasu zajmuje ze bedziemy mieli final w europie na koniec lutego pewnie nienawidze blizza ja poie$#%#$$^ :evil: :evil: :evil:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:33 
Cytuj  
Mi sie nie spieszy gram sobie w wersje korean narazie :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:45 
Cytuj  
Pewnie kolejne "awesome changes" do skilli i talentów warriora...
Może jeszcze Divine Total Immunity dla paladyna... i jakieś range ataki...
Może wreszcie rogue będzie mógł mail armor nosić, a shaman będzie mógł się rezować co 30 minut. Albo co 15.
A warlockowi zabiorą doomguarda, albo przynajmniej utrudnią przywołanie, bo za mocny jest...

A w ogóle to ja już chcę do domu grać! :cry:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:46 
Cytuj  
No faktycznie kupe czasu szczegolnie angielskiej wersji EU ;D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:55 
Cytuj  
A mi sie odechcialo WoW :<
Jakos wszyscy sie przenosza spowrotem do swoich stalych gier po free month...
True or false?


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 17:42 
Cytuj  
You are completly misinformed :wink: FALSE :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 25
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 17:46 
Cytuj  
"Juz niedluuuuuugooo coooooraz bliiizeej..."


".... za rok caaaaaalyyyyyyy" :D

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 18:01 
Cytuj  
cos mam przeczucie ze Battlegroundy zostana wprowadzone razem z open beta w okolicach poczatku stycznia , i w lutym wlaczone do finalnych wersji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 19:00 
Cytuj  
akas napisał(a):
cos mam przeczucie ze Battlegroundy zostana wprowadzone razem z open beta w okolicach poczatku stycznia , i w lutym wlaczone do finalnych wersji.


To masz ciulowe przeczucie - Bg nie bedzie w nastepnym patchu, czyli pojawia sie zapewne najwczesniej w marcu - chyba ze wyjdzie w miedzyczasie jeszcze jakis patch, np. wprowadzajacy tylko battlegrounds.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 20:06 
Cytuj  
w tym patchu powinnien byc buff druida, nowy instance w desolance + ah w kazdej stolicy i beda polaczane ze soba wiec nie ebdzie juz tak ze wszyscy siedza w if albo ogrimarze :)
no i oczywiscie nie zapomnijmy o nerfie pala ktory musi byc :) szamanowi tez by sie cios w plecy przydal :P

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 20:41 
Cytuj  
Wydaje sie ze amerykański retail robi teraz nie tylko za bete ale tez prognostyka co bedzie sie dzialo z odplywem graczy po 1-2 miesiącach w innych rejonach swiata.
Jezeli bedzie duzy, musza przyspieszyc BG.
A zdrugiej strony ciekawe czy łącznie azjatycki i europejski rynek bedzie wiekszy od amerykańskiego?
W sumie nawet jak sporo graczy odejdzie z us,to azja i eu ma szanse przebijc ilosciowo ameryke .Wiec za nim sie ludzie tam znudza i tak bedzie co najmniej kwiecien-maj , wiec nawet dotad moga przetrzymac wprowadzenie Bg bez ryzyka jakies totalnej ucieczki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 20:55 
Cytuj  
korea > 2x(usa+europa)

tak po krotce wyglada sytuacja w wow :)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 00:48 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
A mi sie odechcialo WoW :<
Jakos wszyscy sie przenosza spowrotem do swoich stalych gier po free month...
True or false?

wydaje mi sie ze nie. Jak sie juz przyzwyczaisz do tego klimaciku oraz grafiki to potem ciezko sie wraca do innych gier. Tym bardziej, ze zblizaja sie pacze. Zreszta nawet jesli beda przenosic sie spowrotem, to i tak uwazam ze spora liczba graczy czekajacych tylko i wylacznie na wowa (a takich jest sporo) wystarczy do dobrej zabawy :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 09:24 
Cytuj  
To już pierwszy miesiąc minął?

Gdzieś jak był down serverów próbowałem się zalogować do innego MMORPGa ale zostałem 5 minut.
W WoW się gra wygodnie, grafika szybka, wyraźna itd...
każdy inny produkt po miesiącu siedzenia w WoW odrzuca.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:09 
Cytuj  
Wlasnie :)
Jakos moj kalendarz mowi ze jeszcze nie minal miesiac od premiery gry a juz ludzie uciekaja po skonczonym darmowym miesiacu ? :)))

To tak samo jak te bany za przedluzanie waznosci konta europejskimi kartami ;)))

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 11:49 
Cytuj  
kiedy ten patch?

darmowy miesiąc to się kończy ale dokładnie za tydzień, odpływu graczy nie widać, przeglądałem oficjalne forum - nie słychać.
Pewnie w innych mmo ludziska widząc pustki wzajemnie się pocieszają i oklaskami witają każdego kto zajrzał na 5minut na stare śmieci ;)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 18:40 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To już pierwszy miesiąc minął?

Gdzieś jak był down serverów próbowałem się zalogować do innego MMORPGa ale zostałem 5 minut.
W WoW się gra wygodnie, grafika szybka, wyraźna itd...
każdy inny produkt po miesiącu siedzenia w WoW odrzuca.


WoW wprowadzil nowe standardy. "Blizzowskie" :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 21:08 
Cytuj  
Here are some of the additions and changes in the coming patch. Please remember that these are not the complete notes, and it's very possible that there are more notes in each section that have not been sneak peeked.

----------------------------------

Player versus Player
&middot; Gurubashi Arena – The arena in Stranglethorn Vale has been changed so that free-for-all PvP will only take place on the floor of the arena, and no longer in the stands or on the entrance ramp. Please keep in mind that on PvP realms, members of the opposite faction can still attack you anywhere in the arena because Stranglethorn Vale is a contested area.
&middot; There is now a short countdown before a duel starts.

Professions
&middot; Fishing for high-level zones has been restored.
&middot; Fishing profession now requires a minimum character level, like the other professions do. Any character who already has a fishing profession past the intended level will not be affected.
&middot; The recipes for Heavy Mageweave Bandage, Runecloth Bandage, and Heavy Runecloth Bandage can be learned by visiting your faction's Artisan First Aid questgiver.
&middot; Sell prices on Runecloth Bandages and Heavy Runecloth Bandages have been reduced.
&middot; Expert First Aid books moved to a more appropriate vendor for the Horde. New vendor is still within the same general area as the previous one.

Warriors
&middot; New Ability: Pummel (Berserker Stance) (Level 38) - Instant attack that causes damage and interrupts spellcasting for a short duration.
&middot; Shield Bash: No longer usable in Berserker Stance.
&middot; Berserker Stance: Now increases critical strike chance by 3% instead of granting 10% melee haste. Extra damage taken reduced from 20% to 10%.

Rogue
&middot; Vanish will now break root and slow effects.

Priest
&middot; New Spell: Prayer of Fortitude (Level 48) - Longer lasting Power Word: Fortitude spell that buffs the entire group. Requires a reagent to cast. (Spell is available via loot drop only.)



no i w innym poscie:

We try to keep it things that are interesting but at the same time, we want to keep the bigger things for the actual patch notes.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.