mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 11:04 
 
lutus napisał(a):
w PVE gralo mi sie bardzo fajnie i uwazam , ze spokojnie z uciechy mozna sobie przy tym zwalic konia.

EOT :)


nigdy nie próbowałem, ale co kto lubi... nie będę wnikał ;)

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 11:16 
 
Spokojnie trzeba im dac troche czasu i wszystko bedzie dobrze.
A jak ktos juz w koncu zlapie ten 60 lev a blizz jeszcze sie niewyrobi z wprowadzenia zakladanych rozwiazan pvp, to moze troche lepiej się uzbroic, potrenowac np. 3v3, ewentualnie zrobic nowa postac i polukac inne questy w najgorszym wypadku wrócic na 1-2 miechy do DAoC lub
rzucic granie i znalesc sobie jakies hobby na swierzym powietrzu.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 12:17 
 
Hm... odnosze wrazenie ,ze niektorym ( nie bede pokazywal palcem...he he) swiat sie konczy na WoW'ie he he...a przed nami ( no i po za nami)tyle gierek jeszcze ..WISH...Darkfal etc ..ni ma co sie podniecac

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 12:49 
 
Lap - odnosze wrazenie ze dla niektorych te kolejne (czyt. w te ktore zdecyduja sie grac) beda tak samo traktowane (albo i lepiej) jak WoW.

EOT.


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 12:53 
 
Lapiduch napisał(a):
Darkfal

Nadal wierzysz w sw. Mikolaja? Bo ja juz z tego wyroslem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 12:53 
 
Ja czekam na MEO, cos mysle ze to jest jedyny tytul, ktory moze powalic WoW na kolana. Mocnym stylem.

PS. Moj ulubiony screen z MEO:
Obrazek
:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 13:16 
 
z pewnościa powali wymaganiami sprzętowymi :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 13:35 
 
co to te Meo? można jakiś link? nawet nie słyszałem..

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 13:52 
 
mysle, ze chodzi tu o Middle-Earth Online :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 13:55 
 
Ano tak jak napisał u kolega wczesniej, robi to Turbien na ulepszonym engine ac2. Osobiscie sie zobaczy, ale wymagania sprzętowe napewno was powalą... wiem co mówie :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 13:56 
 
mysle ze o to chodzi..

Middle-Earth™ Online :>

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 13:04 
 
kocham daoca a gram w wowa
dlaczego?
bo wnerwilo mnie w daocu ciagle lewelowanie postaci-TOA
ucieklem przed toa na serwer pvp myslac ze tam bedzie inaczej -mylilem sie
gdyby uruchomili serwerek daoca tylko z si bez toa gralbym na takim serwie
w wowie same qesty i lewelowanie postaci sa duzo przyjemniejsze niz daocu,ale w daocu juz na 19 lvl bylo bg i super zabawa
na dzien dzisiejszy gram w wowa i dobrze sie bawie ale tak na wszelki wypadek trzymam 2 konta daoca,moze kiedys wroce
pozdrawiam

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 13:23 
 
tbh toa nie robi sie tak dlugo jak sie kce tylko MLe sa troche upierdliwe, aha szani i kcialem zauwazyc ze w daoc na poczatku tez nie grindowales uber sprzetu etc i to wlasnie masz teraz w wow :D zobaczymy co bedzie jak dobijesz do lvl60 i zacznie sie szukanie dobrego sprzetu do pvp :D


_________________
retired...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 17:13 
 
Tbh foot Toa robi sie cholernie dlugo i wlasciwie niewiadomo po co.
Tez gralbym w daoca jesli by byl serwer z przed si i toa, wiekszosc osob ktore znam z daoca powtarzaja to samo.
Dla nowych graczy daoc nie jest dobrym rozwiazaniem bo:
a) starzy gracze tylko PLuja
b) nowi gracze w wyzej wymienionego powodu nie moga znalezc grup do expowania
c) podstawowy swiat ktory sie kiedys explorowalo, poznawalo, zeby znalezc dobre miejsce do expowania w teamie jest martwy
d) rvr zmienilo sie w keep siege

Wiekszosc starych graczy mowi o daocu jako o daoc2 w tej chwili :> ktory wlasciwie gre spieprzyl :>

Tego nie ma w wow, mozna solowac, mozna dorwac grupe, ludzie sa na przeroznych lewelach i dlugo beda bo zainteresowanie wowem nie maleje, pvp contentu (battlegrounds) jeszcze nie do konca znamy wiec caly czas czekamy z napieciem :>

juz.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 18:04 
 
Krzyk dobrze napisal ...
Jak wiele osob mowi daoc z okresu, no juz nawet SI, bylo lepsze niz z ToA.
Za duzo "nieprzymusowego" PvE no i imo za duzo towerow i za gesto zamkow jest ...

No coz ... ja znioslbym jeszzcze SI, ale juz RvR z okresu wprowadzenia DF ...

ale zaoftopicowalem :D:)

Mysle ze wszsytko co powinno zostac powiedziane zostalo :)


_________________
------

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 18:14 
 
krzyk a co przed SI to sie nie PLowalo??
a po drugie nie wiem ja psiocze na ToA tez ale generalnie az tak bardzo mi to nie przeszkadza, robie se toa shit kiedy mam na to ochote i nie stawiam tego na 1. miejscu
krzyk a z tym keep siege to juz za przeproszeniem rozjebales mnie. Od miesiaca (bo tyle jest nf na eu) w keep siege tylko 1 raz i to nie sensu stricte, bo biegalismy i wybijalismy posilki, wiec uwazam ze twoje slowa to bajki wyssane z palc, bo jak ktos kce to moz wogole sie w siege nie bawic...
Cytuj:
c) podstawowy swiat ktory sie kiedys explorowalo, poznawalo, zeby znalezc dobre miejsce do expowania w teamie jest martwy
zobaczymy czy po 2-3 latach grania w wow nie napiszesz tego samego o tymze...


_________________
retired...

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2004, 23:48 
 
mylisz sie foot na kazdym bg mialem wymaxowany sprzet i na 50 w czasach si mialem tez capa,inaczej nie zrobilbym swoim sb miliona rp 90%czasu grajac solo
moze to wlasnie ze grajac solo zawazylo ze nie bardzo radzilem sobie w grupie gdzie byl potrzebny dlugi trening i brak stresu jak cie opierdalaja
ale daoc byl baprawdw super przed toa

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 00:31 
 
krzyk napisał(a):
Dla nowych graczy daoc nie jest dobrym rozwiazaniem bo:
a) starzy gracze tylko PLuja
b) nowi gracze w wyzej wymienionego powodu nie moga znalezc grup do expowania
c) podstawowy swiat ktory sie kiedys explorowalo, poznawalo, zeby znalezc dobre miejsce do expowania w teamie jest martwy
d) rvr zmienilo sie w keep siege

Wiekszosc starych graczy mowi o daocu jako o daoc2 w tej chwili :> ktory wlasciwie gre spieprzyl :>


Ja się obecnie przenioslem na Merlin/Midgard. Na tym servie non stop gra okolo 2000 ludzi i ciagle przychodza inni z serverow gdzie liczba graczy za mocno spadla. A ze nie maja postaci lev 50 na Merlinie to i nie maja czym PLowac. Sam bylem w szoku jak znalazlem exp grupy, a chat na gildii dla dzieci (tej do ktorej nalezy kazdy nowy gracz) jest pelny rozmow.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 01:01 
 
szani napisał(a):
mylisz sie foot na kazdym bg mialem wymaxowany sprzet i na 50 w czasach si mialem tez capa,inaczej nie zrobilbym swoim sb miliona rp 90%czasu grajac solo
moze to wlasnie ze grajac solo zawazylo ze nie bardzo radzilem sobie w grupie gdzie byl potrzebny dlugi trening i brak stresu jak cie opierdalaja
ale daoc byl baprawdw super przed toa

jak robiles pierwsza postac od 0 tez niby miales wszystko maxed?? pomijajac fakt ze miales do kogo zwrocic sie o pomoc, natomiast w wow wszyscy startuja z zerem
a myslisz ze w wow na lvl60 bez wymaxowanego sprzetu cos zdzialasz?? nie oszukuj sie :D
i gowno prawda ze trzeba miec uber toa sprzet zeby grac ja zrobilem bardem 1.3M rp w rozgrzebanym (generalnie atm nic nie mam maxed) toa tempie i nie narzekam


_________________
retired...

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 02:49 
 
foot grales w grupie i to niezlej,a zagraj sthelterem solo przeciw sthelterom to zobaczysz co robi sprzet i bez artefaktow oraz ml nie masz szans .wiesz ze gralem na camlanie jak po nf weszlem pare razy na exkalibur to wolalem wackiem -szamanem biegac niz sb bo takie becki dostyawalem w tym samym sprzecie co kiedys byl uber.momentami nie wiedzialem co sie dzieje zupelnie inna walka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.