mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 04:07 
 
Foot grasz gdzie grasz i tyle.
Na excalu jest tak jak opisalem.
Przed SI nie bylo TAKIEGO plowania.
Nie chce sie z toba klucic o kondycje DAoCa, czas pokaze czy sie wybroni gra czy nie. Mi w tej formie daoc nie odpowiada.

juz.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 09:59 
 
Krzyk, to kiedy ty grales , to sa juz naprawde zamierzchle czasy. Poza tym moge ci sam powiedziec : exc byl lamerskim serwerem i naprawde mniejszy poziom prezentowali tam wrogowie ( oczywiscie w wiekszosci, nie liczac np. demhibies). Tam po prostu mozna bylo znalezc kogos, kogo sie spokojnie pacnelo, a nie meczyc z kazda, chociazby 6 osobowa grupa, jak jest na pryd. No i bez Toa naprawde mozna duzo zrobic, bo praktycznie jedyna osoba, ktora miala wiekszosc skonczona byl rjan, z calej 10 osobowej gromadki ludzi, wiekszosc nie miala zadnego ml'a, foot o zefirku dowiedzial sie 2 tyg temu. Wiec nie mow mi, ze koniecznie trzeba sie maxowac...

Szani - sth to jest inna sprawa, tam nie ma kto za ciebie nadrobic sprzetu, tak jak jest to w grupie. I niestety, jezeli chce sie grac sth, to rzeczywiscie trzeba poswiecic czas na zdobycie artis, bo bez tego se ne da. Ale bez przesady, gdy masz jednego chara, robi sie to bez problemowo. Daoc sie prawdopodobnie obroni, bo jest swietna produkcja i nawet teraz po wprowadzeniu wielu dodatkow, bardzo duza grupa ludzi zostaje przy daocu, badz odchodzi na kilka miesiecy i wraca. Tak wiec, jezeli wow nie wykorzysta szybko swojej szansy i zawiedzie swoich fanow ( w tym wtedy i mnie) skonczy marnie, a przynajmniej nie tak dobrze jak w tej chwili na to wyglada ze moze.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 11:14 
 
Mr.FooT napisał(a):
a myslisz ze w wow na lvl60 bez wymaxowanego sprzetu cos zdzialasz?? nie oszukuj sie :D
i gowno prawda ze trzeba miec uber toa sprzet zeby grac ja zrobilem bardem 1.3M rp w rozgrzebanym (generalnie atm nic nie mam maxed) toa tempie i nie narzekam


W WoW wynik walki w równym mniej więcej stopniu zależy od taktyki gracza, umiejętności jak i sprzętu.
Uber itemki są dosyć łatwe do zdobycia. 90% z nich to dropy z instanców (odpada campowanie bossa wraz z 500-osobową rzeszą innych chętnych), + drop rate takich itemków to ~20-30%

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:09 
 
nie ma co bic piany
daoc jest swietna gra i dal mi naprawde duzo radosci,wowem na dzien dzisiejszy bawie sie swietnie i to jest dla mnie najwazniejsze
kont daoca nie sprzedaje bo moze do niego jeszcze wroce
chodzi mi po glowie tylko taka mysl ze gdyby otworzyli taki serwerek retro z clasic daocem to w pare dni bylby przepelniony,sam chetnie na takim bym pogral
pozdrowienia

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 12:42 
 
roball napisał(a):
Foot, z ciekawosci zapytam.. grales w WoW albo chociaz konkretnie o nim poczytalesze sie wypowiadasz? :s

tak nie mowie ze duzo gralem ale jednak. Zgodze sie z jednym pve wow>>>>>>pve daoc. Na ~18 wiem ze nie mozna za bardzo doswiadczyc pvp (low lvl malo umiejetnosci etc), ale naprwde uwierz mi nie przemowilo to do mnie jak pvp w daoc na 20lvlu...
PS
poza tym jak juz mowilem wiele razy mnie do wo na samym starcie zniechecila grafa, ale macie racje dla kazdego cos milego EOT z mojej strony


_________________
retired...

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 13:13 
 
A wiecie, ze w tym watku zostalo powiedzianych naprawde bardzo duzo rzecz zarowno o WoWie jak i o Daocu.
Jak dla mnie topic zawierajacy wiecej pozadnych informacji i przemyslen graczy niz wiele innych pozornie lepszych (z lepszym tematem itd.).


WoW moze byc swietny zarowno w PvE jak i PvP ...
Daoc byle lepszy wczesniej (imo), ale teraz naprawde nie jest tak zle jak ludzie placza/pisza ...


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:31 
 
[quote="Mr.FooT"]EDIT: mendol nie wysilaj sie zeby pisac riposte bo i tak mam na ciebie alergie i nie zamierzam z toba dyskutowac (jakby bylo o czym...), a moje zdanie w tym temacie i tak pozostanie niezmienione[/quote]

LOL odezwal sie ten ktory cos wie na jakikolwiek temat.
get a life man. then try to talk
bueheheheh
Uwierz w siebie!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:36 
 
Mendol napisał(a):
LOL odezwal sie ten ktory cos wie na jakikolwiek temat.
get a life man. then try to talk
bueheheheh
Uwierz w siebie!

jestes elokwentny jak paczka gwozdzi...


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:37 
 
Tbh. Foot to ze nie mozesz znalezc przyjaciol irl to nie nasz problem. Gralem troche w daoc'a, gralo pare innych osob i wszyscy mniej wiecej myslimy to samo. To ze nie stac cie na wow'a nie oznacza ze nie mozesz byc obiektywny. EOT

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:38 
 
Widziales kiedys paczke gwozdzi? nie sadze. to nie proboj dyskutowac
dzieciaku. najpierw zjedz beczke pieprzu i beczke soli a potem pogadamy
btw. zmien sobie signature bo o ile sie nie myle to nie jest twoj text.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:52 
 
Mendol napisał(a):
Tbh. Foot to ze nie mozesz znalezc przyjaciol irl to nie nasz problem. Gralem troche w daoc'a, gralo pare innych osob i wszyscy mniej wiecej myslimy to samo. To ze nie stac cie na wow'a nie oznacza ze nie mozesz byc obiektywny. EOT

moge wiedzec w czyim imieniu mowisz?? kto mysli tak samo jak ty?? tak texty o kolegach to jak mialem 7lat sie rzucalo, widac na nic bardziej rozwinietego cie nie stac, skad wiesz,ze mnie nie stac?? loool wroc lepiej do piaskownicy...
Mendol napisał(a):
Widziales kiedys paczke gwozdzi? nie sadze. to nie proboj dyskutowac
dzieciaku. najpierw zjedz beczke pieprzu i beczke soli a potem pogadamy
btw. zmien sobie signature bo o ile sie nie myle to nie jest twoj text.

kolejny text na poziomie, ktory dowodzi prawdziwosci mojego stwierdzenia...
nigdy nie twierdzilem, ze to moj txt, ale widze, ze panikujesz i czepiasz sie wszystkiego


_________________
retired...


Ostatnio edytowano 17 gru 2004, 23:55 przez Mr.FooT, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:55 
 
jak panikuje to tancze z nieznajomymi w knajpie.
w daoc mam 4 chary lvl 50, bard, druid, anim, ranger. bylem w gildii ktora byla w pierwszej 5 najlepszych exc/hib. nie proboj tanimi textami zagadac mnie bo naprawde nie uda ci sie to. pogodz sie z tym ze mozesz nie miec racji. czasami to pomaga. chociaz z tego co widac raczej nie tobie. i pospiesz sie z tymi ripostami bo jestem taki pijany ze chce isc spac.
btw. imo moi koledzy sa na troche wyzszym poziomie niz ty kiedykolwiek bedziesz. albo twoje dzieci. ale to tylko moje zdanie.

i dzieciaku zycze ci zebys kiedykolwiek mial szanse pograc w tyle gier w ile ja moge grac.


Ostatnio edytowano 17 gru 2004, 23:56 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:56 
 
Mendol napisał(a):
Widziales kiedys paczke gwozdzi? nie sadze. to nie proboj dyskutowac
dzieciaku. najpierw zjedz beczke pieprzu i beczke soli a potem pogadamy
btw. zmien sobie signature bo o ile sie nie myle to nie jest twoj text.



:wtf:

cos ci nie wyszlo stary..... u suck man :]

EDIT

cofam!!! nie wiedzialem ze masz 4 chary na 50lvl i byles w mega kozackiej gildii moge byc twoim kolega???? 8)


Ostatnio edytowano 17 gru 2004, 23:58 przez SharG, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:57 
 
rozmawiam z toba? nie. wiec przestan marudzic bo juz nie mam sily do was. napisalem to co mysle o daoc. to ze foot jest jaki jest nie znaczy ze kazdy ma brac z niego przyklad. jak chcecie to wasza sprawa. myslalem ze stac was na cos bardziej oryginalnego.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:59 
 
Mendol napisał(a):
jak panikuje to tancze z nieznajomymi w knajpie.
w daoc mam 4 chary lvl 50, bard, druid, anim, ranger. bylem w gildii ktora byla w pierwszej 5 najlepszych exc/hib. nie proboj tanimi textami zagadac mnie bo naprawde nie uda ci sie to. pogodz sie z tym ze mozesz nie miec racji. czasami to pomaga. chociaz z tego co widac raczej nie tobie. i pospiesz sie z tymi ripostami bo jestem taki pijany ze chce isc spac.
btw. imo moi koledzy sa na troche wyzszym poziomie niz ty kiedykolwiek bedziesz. albo twoje dzieci. ale to tylko moje zdanie.

i dzieciaku zycze ci zebys kiedykolwiek mial szanse pograc w tyle gier w ile ja moge grac.

a czego dowodzi, ze masz 4 chary na lvlu 50 skoro nie wiesz do czego sluza?? co do twojej gildi, wszedzie znajda sie zgnile jaja... no rzeczywiscie to ze jestes nawalony w 3 dupy dodaje ci splendoru n/c
wiesz swoich kolegow kazdy mierzy swoja miara, a twoja zbytnio wygorowana nie jest...


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2004, 23:59 
 
SharG napisał(a):
:wtf:

cos ci nie wyszlo stary..... u suck man :]

EDIT

cofam!!! nie wiedzialem ze masz 4 chary na 50lvl i byles w mega kozackiej gildii moge byc twoim kolega???? 8)


nie stac cie na to

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 00:01 
 
Mendol napisał(a):

nie stac cie na to


:( :( :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 00:03 
 
Mr.FooT napisał(a):
a czego dowodzi, ze masz 4 chary na lvlu 50 skoro nie wiesz do czego sluza?? co do twojej gildi, wszedzie znajda sie zgnile jaja... no rzeczywiscie to ze jestes nawalony w 3 dupy dodaje ci splendoru n/c
wiesz swoich kolegow kazdy mierzy swoja miara, a twoja zbytnio wygorowana nie jest...

a czego dowodzi to co piszesz? pomysl foot zanim naprawde cos napiszesz bo szkoda zdrowia. nie chcialbym przypominac ilu z was dzieki moim kolegom gralo w daoca przez bramke kiedy link pl-fr byl na maxa zjebany. skoncz temat i idz spac bo widze ze ci sie naprawde nudzi. a mi szkoda czasu na ciebie i twoje placze. wole pograc w wow'a ktory daje mi much more fun then daoc. EOT

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 00:05 
 
no ilu??


_________________
retired...

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 00:05 
 
ken aj spik inglisz tu? its so l3333t hax0000r 8)

jak ja uwielbiam spamowac fora klucac sie z takimi kozakami :lol: czuje sie jak za dawnych czasow na cl :D :D :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.