mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Khebeln napisał(a):

Offtopicznie, genialny przyklad polskiego community... gildia ZjebaneRyje. Pogratulowac.


W sumie jak na Horde to nazwa jest bardzo klimatyczna :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 12:33 
Cytuj  
Swen nie poradze na to ze mnie źle zrozumiałeś. Prawda taka że każdy słyszy co chce słyszeć i tyle. A po trzecie jak ty byś sie zachował po tylu stronach wątku ? Aż dziwie że wcześniej mi nie puzciły nerwy :roll: Ponato co innego rozmowa przed komputerem a co innego oko w oko :wink:

A co do nazwy, to to samo Sandman uslyszał odemnie jak ją zobazczyłem :lol: Idealna dla Hordy :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 14:01 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Khebeln to mowisz ze masz znajomych co czasem przez przypadek przeniosa zachowanie rpg do rl? To jak jest jak pijecie piwko w barze?
"Mam debuffa z piwa -5INT i +20Bladder ide do kibla"

... ciach...


ekhm... ja tak mam czasem. to chyba zle.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 17:51 
Cytuj  
Hehe ja mam gorzej, codziennie rano kiedy jade z kumplem do pracy pociagiem (tak dojezdzamy codziennie 90km do Warszawy) gadamy caly czas tylko o mmorpgach. Czesto zerkam na twarze wspoljadacych i widze na nich totalne niezrozumienie albo poblazliwosc pomieszana z rozbawieniem (takie stare chlopy a gierkami sie podniecaja). Natomiast w pracy wogóle nie rozmawiam ze wspolpracowanikami na temat gier bo po pierwsze:
1. Granie uwazaja za cos uwlaczajacego ich godnosci informatykow (LOL)
2. Sa na etapie Tomb Raidera najmocniej - czasem Warcraft III (ale ze wzgledu na dzieciaki)
3. Kiedys raz chcialem im wytlumaczyc co to MMORPG i przez tydzien patrzyli na mnie jak na kosmite...

Reasumujac chyba to ze mna jest cos nie tak :) Chyba ze to oni sa durniami a ja być mądre Mzimu :P


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 21:32 
Cytuj  
ale o co chodzi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 21:42 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
3. Kiedys raz chcialem im wytlumaczyc co to MMORPG i przez tydzien patrzyli na mnie jak na kosmite...

Na mnie juz przestali. Teraz uwazaja mnie tylko za nienormalnego ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 01:34 
Cytuj  
czasem niektórzy ludzie wolą subskrybować p0rn sites , zamiast mmorpga , pewnych rzeczy się nie da ogarnać rozumem :]

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 10:34 
Cytuj  
Minol tydzien i z :
Number of Players: 365,356
Number of Alliance: 231,129
Number of Horde: 134,240

zrobilo sie:
Number of Players: 721,060
Number of Alliance: 451,032
Number of Horde: 270,028

a na Realm Shattered Hand z :
Number of Alliance: 4,279
Number of Horde: 898

zrobilo sie :
Number of Alliance: 6,112
Number of Horde: 4,625

zadziwiajace

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 11:10 
Cytuj  
No bardzo godne podziwu, ciekawe co mialo na to wplyw, czy moze fala europejczykow ktorzy nie wytzrymali i graja na US ??? A tak wogole to jak sprawdzic takie statystyki ???

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 11:13 
Cytuj  
Po prostu więcej osób zaczęło używać censusa ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 12:10 
Cytuj  
Khebeln -----> uwazalem ciebie za inteligentnego faceta, ale tym topikiem pograzyles sie glebiej niz row marianski. Przeczytalem go specjalnie calego, ale od poczatku zabila mnie w nim jedna rzecz :

w p&p rpg odgrywasz kogos, w mmorpg komputerowe odgrywasz siebie... oO? O so chodzi? Czym to sie rozni? Czemu akurat w p&p tak a gdzie indziej inaczej, nie rozumiem tego. Poza tym, czemu porownujesz wiekszosc do twoich 2 znajomych? Ja nie znam nikogo, kto by sie az tak zatracil w rpg, zeby to przenosic do rl. To chyba swiadczy o braku inteligencji i postrzegania normalnego swiata. I jeszcze jedna sprawa: w rl nie rozmawiasz o mmorpg czy rpg poza gra, to jest wlasnie chyba nienormalne. Odcinanie sie na sile nie jest czyms dobrym, jedyne co robi to szkodzi.

Podsumowujac, zawiadlem sie na kolejnej osobie, ktora do tej pory pisala rzeczowo na temat i inteligentnie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 12:31 
Cytuj  
ja też sobie cały topic przeczytałem przy śniadaniu.
mam kilka pytań do Khebelna:
1. dlaczego te screeny są robione w niedługim czasie po walce (widać sunder armor, demoralizing shout w statusie - to trwa 30s) a nic nie widać na chacie? Sunder armor, demoralizing shout zdążył zarzucić, czyli zdążył zrobić trochę rage (nie sądze by wypił potionka) a czym ten rage zrobił? jeżeli macie praktycznie full HP i prawie 70% mana? gapiąc się w gwiazdy jak go klepiecie?
Za to co dziwne na chacie widać zbieranie pokonanie jakiegoś mooba i podział lootu... To było przed walką z warrem czy po walce z warrem?
2. pokonanie moba elite lvl?? chyba jest niemożliwe, przynajmniej przez klasy melee - na czerwonym mobku który jest 3-4lvl wyżej miss rate to około 50% (dawno się na takie nie porywałem, wczoraj miałem 6 missów pod rząd na mobku 3lvl wyżej), elite, lvl ??!!! Itemki blue czy fioletowe nie odgrywają tu żadnej roli, w miss rate jest brane pod uwagę TYLKO nasz lvl <> lvl moba.
3. Te naramienniki Sandmana nie są przypadkiem na lvl50+? Wydaje mi się (podkreślam WYDAJE), że widziałem takie u kogoś z wymaganiami 50 lub 55lvl.

Census chyba zlicza wszystkich bez względu na to czy ktoś uzywa censusa czy nie.

I mam pytanko dlaczego niektóre nicki jak uzywam /who, podświetla mi na niebiesko?

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 12:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
1. dlaczego te screeny są robione w niedługim czasie po walce (widać sunder armor, demoralizing shout w statusie - to trwa 30s) a nic nie widać na chacie?

Też już zadałem to pytanie i nie doczekałem się odpowiedzi 8)
Mark24 napisał(a):
Census chyba zlicza wszystkich bez względu na to czy ktoś uzywa censusa czy nie.

Ale im więcej osób używa i uploaduje informacje, tym więcej osób z /who trafia do bazy.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 13:05 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Ale im więcej osób używa i uploaduje informacje, tym więcej osób z /who trafia do bazy.


a bardzo możliwe, o tym nie pomyślałem 8) nie miałem pojęcia że te dane trafiają do jakiejś zewnętrznej bazy danych - myślałem, że są tylko do naszego jednorazowego wglądu. Dobrze pomyślane.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 16:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja też sobie cały topic przeczytałem przy śniadaniu.
mam kilka pytań do Khebelna:
1. dlaczego te screeny są robione w niedługim czasie po walce (widać sunder armor, demoralizing shout w statusie - to trwa 30s) a nic nie widać na chacie? Sunder armor, demoralizing shout zdążył zarzucić, czyli zdążył zrobić trochę rage (nie sądze by wypił potionka) a czym ten rage zrobił? jeżeli macie praktycznie full HP i prawie 70% mana? gapiąc się w gwiazdy jak go klepiecie?
Za to co dziwne na chacie widać zbieranie pokonanie jakiegoś mooba i podział lootu... To było przed walką z warrem czy po walce z warrem?
2. pokonanie moba elite lvl?? chyba jest niemożliwe, przynajmniej przez klasy melee - na czerwonym mobku który jest 3-4lvl wyżej miss rate to około 50% (dawno się na takie nie porywałem, wczoraj miałem 6 missów pod rząd na mobku 3lvl wyżej), elite, lvl ??!!! Itemki blue czy fioletowe nie odgrywają tu żadnej roli, w miss rate jest brane pod uwagę TYLKO nasz lvl <> lvl moba.
3. Te naramienniki Sandmana nie są przypadkiem na lvl50+? Wydaje mi się (podkreślam WYDAJE), że widziałem takie u kogoś z wymaganiami 50 lub 55lvl.

Census chyba zlicza wszystkich bez względu na to czy ktoś uzywa censusa czy nie.

I mam pytanko dlaczego niektóre nicki jak uzywam /who, podświetla mi na niebiesko?


1) Nie ma logu z walki bo nie włanczam go (tzn combat chat). Uzywany był zwykły chat nic wiecej. Juz gdzies to napisałem wczesniej :) Kluczyk juz to wczesniej wyjasniałem w tym topicu. Odpowiedz jest prosta nie kazdy uzywa Combat chata :wink:

2) Tak to ze jest tam tylko moje zdjęcie nie znaczy ze sam to zrobiłem ;) Zwróć uwage ze byłem w teamie :roll:

3) Nie to są normalne naramienniki sandman miał wtedy lv 34 kupił je na lv 30 :)

PS: Tak Census zlicza wszystkich uzywajac ingame /who komendy ale tylko odnośnie osób które są online potem wysyła je do zewnetrznej bazy danych.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 4 sty 2005, 16:13 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 16:12 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Khebeln -----> uwazalem ciebie za inteligentnego faceta, ale tym topikiem pograzyles sie glebiej niz row marianski. Przeczytalem go specjalnie calego, ale od poczatku zabila mnie w nim jedna rzecz :

w p&p rpg odgrywasz kogos, w mmorpg komputerowe odgrywasz siebie... oO? O so chodzi? Czym to sie rozni? Czemu akurat w p&p tak a gdzie indziej inaczej, nie rozumiem tego. Poza tym, czemu porownujesz wiekszosc do twoich 2 znajomych? Ja nie znam nikogo, kto by sie az tak zatracil w rpg, zeby to przenosic do rl. To chyba swiadczy o braku inteligencji i postrzegania normalnego swiata. I jeszcze jedna sprawa: w rl nie rozmawiasz o mmorpg czy rpg poza gra, to jest wlasnie chyba nienormalne. Odcinanie sie na sile nie jest czyms dobrym, jedyne co robi to szkodzi.

Podsumowujac, zawiadlem sie na kolejnej osobie, ktora do tej pory pisala rzeczowo na temat i inteligentnie.


Sami mnie podpuścili do tego tematu, ponadto pisałem go o 5 nad ranem :roll: Jednym słowem nie lubie jak facet gra damską postacią i sam bym tego nie zrobił pasuje ? A tłumaczyć się juz nie bende bo nie warto i mam w #$@ co sobie niektórzy myślą. Jaka różnica P&P i mmorpg ? Pograj a zrozumiesz.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 16:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nikt ci nie narzucal swojego zdania.

ps. nie tlumacz sie ze to byla 5 rano bo nie byla.. ale to przeciez nie wazne


Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

Sprawdz czas w postach. Zaczeło się o mniejwiecej 2 skończyło po 5 w nocy. :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:17 
Cytuj  
Cytuj:
było 2 na 2 ja lv 33 sand lv 33. Jak nie wieżysz moge dać screany

Cytuj:
Nie to są normalne naramienniki sandman miał wtedy lv 34 kupił je na lv 30


drobna niezgoność eh ?

PS: tak wiem czepiam się :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:28 
Cytuj  
Obrazek

mi tam przypominają one takie, te są od 55lvl na 90%.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:47 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Seksu mi nie brakuje Swen, jak juz napisałem "nie we wszystkich aspektach", ale jak widać nie kazdy moze czytać miedzy wierszami...

Ponadto to moja opinia, jak coś nie pasuje to zapraszam w RL...
\


Eeee tzn zapraszasz Swena na sex w RL? :oops:
Wyjasnij tylko czy z tobą , twoja ultrakatolicka kobietą czy to group invite ?

Co do grania kobieta i twojego belkotu - jestes walniety - zdajesz sobie poniekad z tego sprawe prawda ?

Aha - i cos gdzies tam majaczyles ze odzywaja sie tylko ci co graja female toonami. No wiec ja nie gram. Ale zupelnie mnie wali kto czym gra , jak sie nazywa , i jaki jest ingame. Gram w mmorpg na tyle dlugo i poznalem w rl na tyle duzo osob grajacych ze wiem ze to nie ma najmniejszego przelozenia.
Female charem gralem tylko w uo - z bardzo prozaicznych powodow.
Po pierwsze dobry female armor bylo latwiej kupic , no i byl tanszy a po drugie kupilem konto z gotowa dobra female postacia (Beast Ty pedale !! ;-) )

Podsumowujac - takiego steku bzdur to juz dawno nikt na tym forum nie napisal. Moje gratulacje !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.