mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:55 
Cytuj  
No a czy ja napsialem gdzies iz na waszym serwerze cos takiego wystapilo?
Chodzi mi o to iz ogolnie w US wystepuja tego typu klopoty(na 20% serwerow)
i rownie dobrze niedlugo moze zaczac sie cos dziac u was:) (czego wam nie zycze wcale)
Tak samo na Eu, ja tez konwertowalem klucz z US i nie mialem klopotow tak samo pieciu moich znajomych Mysle ze ten problemy tez dotycza najwyzej niewielkiego % ludzi ktorzy wpisali klucz do formularza.
Ale niech kazdy gra gdzie lubi to w waszych postach sa stwierdzenia iz czekajacy na wersje EU to masochisci i jakie to niemadre grac w te smieszne bety-srety. Mi sie gra swietnie w bete, wyprobowuje kolejne klasy/ rasy i ciesze sie iz zaczne grac od samego pocztaku na serwerach EU. Jak sie jzu tyle czekalo to te kilka tygodni wiecej nie robia juz roznicy.
Moze do tego czasu uporaja sie juz ze wszelkimi probemami technicznymi oraz dodadza BG.


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:36 
Cytuj  
mam pytanie do tych, ktorzy zrobili konwersje klucza z US na EU

procedura byla taka
1. klucz US
2. rejestracja na formularzu konwersji na EU
3. pierwszy mail od BLizza,ze przyjeto zgloszenie konwersji
4. drugi mail Blizza, ze zaczyna sie pierwsza faza Beta Final Test

zalozenie: BLizz powinien po rejsetracji na formularzu z punktu 2. zablokowac US CDkey i przeniesc go do bazy kluczy EU

pytanie do Was, w ktrym momencie mozecie jeszcze zakladac konto na US, skoro przeniesliscie juz klucz na EU?

jesli nie mozecie, to jaki wyskakuje Wam napis przy probie zaloenia konta na US i EU?

dzieki za dokladne i rzeczowe odpowiedzi


pytam, gdyż

1 gru 2004 przekonwertowalem klucz
7 gru 2004 dostlaem pierwszy mail od Blizza
7 sty 2005 dostalem drugi mail od BLizza
od 8 sty do tej pory nie pome zalozyc konta na EU - informacja - invalid key
nie moge tez sprawdzic, co z kluczem na US, gdyz rpzy probie zalozenia konta na US mam info - key has been used - jest uzywany

doatkowe info

Blizz zapowiedzial ,ze Final Beta TEst - etap nr 1 bedzie dostepny TYLko dla PREORDEROWCów i CLOSED BETA testerów
a dopiero druga faza Final Beta Test dla konwertujacych klucze z US na EU


sęk w tym ,że nigdze nie ma info, kiedy zacznie sie druga faza, a na dodatek dochodzą 2 informacje:

-posiadacze kluczy US tez juz zakladaja konta na EU
-pomimo konwersji tychze klcuzy na EU nadal moga zakladac konto na US


Ostatnio edytowano 20 sty 2005, 12:44 przez Valkemen, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 12:43 
Cytuj  
Formularz wyslalem 4 grudnia.

Pierwszy mail:
blizz napisał(a):
Hello,

Welcome to the European Customer Support for World of Warcraft !

We have successfully received your information; we will provide you with the required information to access the European Final Beta as soon as it launches.

You will also be able to play on the European launch of World of Warcraft with your current information.

Thank you for joining the World of Warcraft community!

Customer Support Team
Blizzard Europe


Po nim caly czas przyjmowalo cd key przy zakladaniu
konta US.

Miesiac pozniej drugi Mail:

blizz napisał(a):
Welcome adventurer,
We have changed all requested US CD Keys so they are available for use on the European realms. This will only work for valid US keys that were sent to us.
All the information for the European Final Beta will be available on our web site www.wow-europe.com <http://www.wow-europe.com/>

You will have the possibility to register your account for the European Final beta with your valid US key.

See you in World of Warcraft soon!

Blizzard Europe




Klucz przestal byc przyjmowany przy rejstracji konta US (pisalo chyba poprostu iz jest niewlasciwy) A kilka dni pozniej zaczalem grac w FB.


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:09 
Cytuj  
moglbys sprawdzic, czy na US masz napis "in use", czy "invalid"? bo to wazne

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:19 
Cytuj  
The authentication key you have entered is invalid. Please check the key again for any missed or incorrect characters

Czy zaraz po otrzymaniu(przed otrzymaniem drugiego maila) sprwdzales czy da sie zakladac konto Us na tym cd keyu?


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:32 
Cytuj  
na US mam napis: in use
na EU mam napis: invalid

dostalem 2 maile w odstepie miesiaca


Posty: 2
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:55 
Cytuj  
Valkemen napisał(a):
na US mam napis: in use
na EU mam napis: invalid

dostalem 2 maile w odstepie miesiaca


W/g mnie wygląda to na używanie/zarejestrowanie z założeniem konta na US przez Ciebie bądź "osobę trzecią". Dlatego nie puszczą konwersji na Europę, gdyż ktoś właśnie z niego korzysta albo w inny sposób był już użyty w formularzu US.

W jaki sposób wszedłeś w posiadanie klucza/gry? (kupiłeś z pudełkiem, został wysłany sam klucz przez kogoś)?

Pozdr.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 13:55 
Cytuj  
Dlatego pytam czy sprawdales kluc zaraz po otrzymaniu go?
Ja to zrobilem od razu zeby wlasnie sprawdzic czy nie przysylali mi ze sklelpu juz zuzytego(i spradzalem czy nadal dziala co kilka dni :P ).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 14:31 
Cytuj  
imho problemy są i będą, Blizzard po prostu jest trochę zaskoczony własnym sukcesem. Nie spodziewali się chłopcy, że ich produkt będzie wprost rozchwytywany.

Imho jedyny sposób to opóźnić premierę europejską o pół roku dopóki rynek US się nie nasyci i nie zlikwiduję wszystkich problemów. :lol: :lol: :lol:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 14:38 
Cytuj  
U mnie wygladalo to mniej wiecej tak .....

Przekonwertowalem klucz --> dostalem pierwszego maila
........czekam tydzien ...... nic ....... dalej czekam .............
pojawia sie FB EU -- moj klucz nie dziala ....
napisalem do supportu .......... czekam ..... nic .........
napisalem znowu ................. czekam .......... nic ........
wkurwiony zakladam konto na US ... dziala
gram sobie kilka dni ........ dostaje maila ze przekonwertowali mi klucz :)
wchodze na EU zeby sprawdzic ale klucz jest invalid :(

no i teraz nie wiem czy jest invalid bo go uzylem na US czy tez dlatego ze cos na EU jest zjebane bo dostalem od nich maila ze moj klucz jest przekonvertowany ok i moge teraz grac na EU .....

Wiec jak komus dziala jeszcze klucz na US to niech lepiej skozysta bo potem to moze byc roznie :)


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 16:26 
Cytuj  
Po kilu postach utwierdzam sie w przekonaniu, ze niektore klucze sa "swoiscie zjebane", bo inaczej tego nazwac nie mozna...

Pojawila sie powazna obsuwa, ale majac na uwadze, ze kasy bedzie w brod i mila oraz konkretna obsluga nie jest juz wazna to probuja zwalic wine na uzytkownikow. Gdyby nie dali mozliwosci konwersji, a co wiecej, gdyby nie zapewniali udzialu w Final Becie to na pewno nie zaopatrzylbym sie w wersje US, phi, łaske mi robia... Cale szczescie nigdzie mi sie nie spieszy, a gre fundnal brat, inaczej bym sie wkurwil.
    "Ahile, I do apologise for the issues you have been having, but as we have told you before the forum is not a place that we can solve this issue, so please reply to the emails you have been sent.
    European customers were asked not to purchase the US version of the game in Europe, and for those that decided not to take our advice we are trying as hard as we can to help them by doing Database transfers. This process is extremely time consuming and requires resources from both Europe and the US just to deal with these issues in the middle of a global launch of the game."

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post7218


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 18:58 
Cytuj  
Zeby ich @#@!$!% z tymi kluczami.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 19:06 
Cytuj  
z powyższych informacji wynika, ze

jesli ja zarejestrowalem konto na EU, a nastepnie ktos, kto mialby moj klucz probowal zarejestrowac go na US, to by mu sie to udalo, ale 7 stycznia stracilby dostep do US konta i mu pojawic sie powinien napis "invalid" US account

skoro jednak przy rejestracji na US pojawia mi sie "has been used" to jasno wynikac mogloby, ze moj klucz zostal zarejestrowany na US serwie nim ja go przerejestrowalem na EU, na ktorym pokazuje mi sie napis: "invalid"

ALE

skoro ktos zarejestrowal konto na US przede mna to ja niemoglbym przerejstrowac go na EU :)

czyz tak?

:wtf:

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 19:55 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Zeby ich @#@!$!% z tymi kluczami.

Oszczędź sobie nerwów i idź na US.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 19:55 
Cytuj  
Wyslales formularz do zamiany klucza z US na EU. Czekasz na odpowiedz tydzien, kiedy probujesz zarejestrowac konto US to klucz zostaje przyjety, kiedy konto EU wyskakuje: "invalid". Po tygodniu dostajesz odpowiedz, ze wszystkie twoje klucze z wersji US zostaly przekonwertowane na wersje EU, ale sytuacja sie nie zmienia - w dalszym ciagu jedyne co mozesz to zarejestrowac sie na serwery US. Po uplywie drugiego tygodnia postanawiasz sie poddac i przystapic do hamerykancow... OK, zarejestrowales konto. Teraz przy konwersji klucza bedzie jasno widniec, ze jest w uzyciu. Juz ich nie przekonasz, ze jest on - mowiac ogolnie - dobry. Wiec nie zamienia ci go na EU. Tak ja to widze. Oczywiscie bedziesz mogl przejsc na "jasna strone mocy", kiedy tylko Blizzard oglosi taka mozliwosc.
Poza tym zawsze trzeba wziac pod uwage mozliwosc kradziezy czy tez zlamiania klucza... albo sprzedazy "uzywanego".


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 21:38 
Cytuj  
roball napisał(a):

Ta cala 'rejestracja' na EU wcale nie byla rejestracja taka o jakiej myslisz, mogles w formularzu wpisac dowolny wymyslony ciag znakow czy przepisac cyferki z kodu kreskowego na pudelku od mleka - formularz i tak by to 'lyknal'




probowałem wpisać "cokolwiek" i mi formlarz EU nie łykał wszystkiego


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 21:44 
Cytuj  
roball napisał(a):
Valkemen wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze twoj klucz zostal uzyty o rejestracji konta US i juz jest bezuzyteczny - powinienes za jaja powiesic tego ktory ci go sprzedal a pozniej odzyskac swoja kase [kolejnosc dowolna].



lepiej żebyś nie miał racji,

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 23:40 
Cytuj  
mmm niewiedziałem gdzie to wrzucić więc:

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... =60306&P=1

ciekawe... ktoś kto ma us wersje może potwierdzić że pudełko tak nie wygląda?

Interesuje mnie czy to czyjaś złośliwa ściema czy może rzeczywiście komuś ze sklepu w uk się zdjęcia wymskneły :]

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 23:51 
Cytuj  
roball napisał(a):
sam ocen :)

Phihih... mam taka sama klawiature :D


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 01:11 
Cytuj  
http://cert-clan.com/board/index.php?ac ... st&id=1400

Ja preferuje ta klawiature :)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.