mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 19:06 
Cytuj  
Witam!!
Czy znajdzie sie wsrod was osoba na high lv grajaca driudem skierowanym na balance i restoration (lub feral combat interesuje mnie postac kota ) i mogla mi odpowiedziec na nastepujace pytanie, jak sie gra w pvp tzn. Jakie damge czarami takimi jak starfire lub moonfire, jak sie gra w formie kota na wyzszych lv. Jak ida wam pojedynki z innymi klasam,i jak postac druida sprawdza sie w druzynie jako heler. Wszystkie wasze ciekawe spostrzerzenia z gry ta klasa beda mile widziane.
Z góry dzieki.

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:08 
Cytuj  
Jako ze druidem nie zbyt daleko doszedlem moge odpowiedziec z perspektywy rogue...

Cheap shot, ss, ss, ss, kidney, ss, ss, ss, cold blood eviscerate ewentualnie gouge coldblood eviscerate... no i tu wchodzi druid jesli lyknie potionka i wykastuje roota to jest problem bo ucieknie... travel form i pa nawet z criplem...

ma slaby armor i dmg output ale jego zdolnosc walki ktora jest niesamowicie denerwujaca wyglada tak:

fearie fire, root, dd, root, dd, root, dd, root, dd, root dd, jak ma duzo mana moze mnie tak spamowac do smierci

jesli bedzie mnie bil w jakiejkolwiek formie czy cat czy bear nie przezyje 10 sekund... ( on nie przezyje dla scislosci )

Legenda: ss- sinister strike, dd- direct damage

P.s. Troche z pogranicza tematu druida ale mysle ze tak to wyglada, pastuszek, ughluk, xaron mogli by sie wypowiedziec cos o samej w sobie klasie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 10:58 
Cytuj  
Byl jakis czas temu duzy thread o drudzie, formie feral i casterze, jak bedzie mi sie nudzilo to poszukam, albo sam cofnij sie kilka stron :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:29 
Cytuj  
UK...

zostalem wywolany do tablicy...
oto temat : NE druid o ktorym mowil Nestor

co do gry drutem, ferral combat odpuscilem sobie na 39 lvl, do tego czasu niebylo kolorowo (template dobry byl ale dopiro na 60 lvl) wiecej o ferral moze powiedziec Xaron ma 46-47 druida w ferral.

ja gram na ballance i restoration jak ferral nie moglem zbic mobka 41 lvl (ja w tym momencie 38-39) tak w ballance/restoration zrobilem to z owiele mniejszymi klopotami, teraz na 48 jest dobrze spokojnie bije mobki 51 lvl i 46elite (solo), template ktory zmodyfikowalem troszke (BASiCa ze topica co podany wyzej) jest jeszcze nieidealny mysle nad paroma zmianami..

i najwazniejsza sprawa itemy, drut bez dobrych itemow to template moze byc perfect i bedzie dupa balada z niego ;/

btw. z tego co sie orientuje :) z naszych 3 druidow (kolo mojego poziomu) w guildi kazdy poszedl w inna strone
Xaron - Ferral Combat
Ughluk - Restoration
Pastuszek - Ballance

jeszcze jest Ponoory ale dawno go niewidzialem na druidzie, meczyl shamana... ale chyba takze Ballance.

poprawcie jak sie myle
howk!


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:27 
Cytuj  
-----> Nestor temat o druidzie rzeczywiscie byl jednak nie znalazlem w nim odpowiedzi na moje pytania ktore zadalem w tym poscie.
-----> vjt wybierajac sprzet dla swojego druida jakie cechy wzmacniales ??

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:22 
Cytuj  
w teamie druid moze byc healrem i to calkiem dobrym -jedyny minus to to ze nie ma mass leczacych czarow i 30 min cooldown na wskrzeszanie

fearl combat w/g mnie to jest pomylka - widzielm jak bije moby druid misiek i szkoda slow :( - jedynie co przydatne jest to przemianka w kota i skradanie sie ( do robienia questow)
na 59 lev mialem po 800-900 krytyki z starfire i cos kolo 500 z moonfire do tego 108 dmg/3 sec

co do cech to wzmacnialem int szczegolnie, potem spirit i to od zycia

wazna jest bron dla druida - musi byc szybko inaczej nie dasie walczyc - najlepsza jest staff albo mace 2h ze speedme 2.4 albo mniejszym - lepiej zrezygnowac z bonusow ale warto mic szybka i z duzym dmg bron
ja pod konic uzywalem tego http://www.thottbot.com/?i=12314


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:47 
Cytuj  
A jak Ci szly pojedyniki 1 na 1 w pvp??

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:49 
Cytuj  
http://vnboards.ign.com/WoW_Druid_Class ... 526780/?76


286 MB filmik pure PvP druida lvl 60. Sam sobie odpowiesz :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 17:27 
Cytuj  
Po tym filmie:

/mokre gacie ;)

P.S kolo ma builda 18 bala/33 restoration - warto zassac te 250++ mb, swietne walki PvP (szczegolnie druid vs priest)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 17:45 
Cytuj  
A ja udowodnie wszystkim ze feral cat druid rzadzi :)
Zwlaszcza ze druid idzie do poprawki zaraz po warlocku, czyli w ciagu miesiaca-dwoch powinno sie cos zmienic :)

Zreszta, zawsze mozna sie respecnac :) Szkoda tylko ze starfire jest tak strasznie wolny ;f


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 17:47 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Zreszta, zawsze mozna sie respecnac :) Szkoda tylko ze starfire jest tak strasznie wolny ;f

Dlatego druid ma takiego wspanialego roota
Po filmie musze przyznac, ze nie myslalem, ze druid tak skutecznie sie leczy...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 20:38 
Cytuj  
Moja opinia? Filmik z serii "reklama telezakupy mango gdynia" -- owszem, koleś ma fajnie postać zrobioną, nieźle pocina.. ale...

1) warriory których bił -- przecież oni obaj obracali się na strzałkach, no sorry vinetou ale ja nie wiem jak oni dobili 59 i 60 lvl bodajże, a chwalić się, że takich się zabiło, to conajmniej śmieszne :>
2) rogue (59 lvl) praktycznie go sklepał.. tutaj bardzo fajnie można skomentować tego człowieka jako osobe "wannabe eleet 17yo kid" -- w walce z priestem, gdy tamten uciekał walił komentarzami w stylu "wtf? are you actually running?", a w momencie gdy sam wiał gdzie pieprz rośnie jak go rogue klepał zdrowo nic :> owszem, na sam koniec /bow ale mógłby być bardziej obiektywny względem samego siebie.. w ogóle "druid do poprawki" -- omg, 2k healing z 1.5s castem? i poprawiać będziemy może odrazu 4k, a najlepiej wyssać 50% hp przeciwnika i dodać sobie, oo.. to by był fajny spell, prawda? :-)
3) większość ataków przeprowadzał z nienacka, co mu na dzień dobry dawało przewage...
4) ogólnie filmik fajny ale, IMHO cipa jest i nie pokazał ani jednej swojej porażki (a założe się, że nie jednej doznał, w końcu nikt nie jest niezniszczalny), co innego filmikach co były pokazywane wcześniej, bodajże 2 rogue undead w jakichś 2vs2 -- tam było fajnie pokazane nawet jak obrywają i to miało u mnie największego plusa, bardzo obiektywny filmik był.
5) imponujące było jak na priesta jednego zaggrował jednego moba, nie mam pojęcia jak to zrobił ale bardzo fajny motyw :)

To by było jeśli chodzi o mnie.. Mango Gdynia, pozdro 600 elo zią ajt! :/


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:35 
Cytuj  
Tez myslalem ze feral cat moze byc fajny ale juz nie mysle bo:

1) na wowrankings pierwsze top 100 60 lvl druid nie ma zadnego talentu wsadzonego w feral (lol)

2) jak czytam ze w formach jest bug nie uwzgledniajacy bufy to dziekuje :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 22:41 
Cytuj  
Bugi zazwyczaj ida do poprawki.. *hint hint*.
Osobiscie, tak jak juz mowilem, gram druidem dla przyjemnosci bo odpowiada mi bardzo styl gry ta postacia, a nie dla wtfomgpwnz0rzenia i mierzenia e-wackow w rankingach :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 21:10 
Cytuj  
dobrze powiedziane

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 21:19 
Cytuj  
Wydaje mi sie że do własnie takich ludzi jest skierowana ta postać. Dobra we wszystkim, ciekawa ale nie najpotężniejsza. Osobiście kiedyś zrobie sobie druida jak już stuknę 60 Khebelnem (mage) w retial dla czystego relaxu. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 02:00 
Cytuj  
Piasek: w int stamine i spirit
w takiej kolejnosci tez bralem pod uwage sprzet

oczywiscie IMHO to dla castera
zas jakbylem w ferral to wpierw: stam. agil. str. int.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 02:18 
Cytuj  
vjt napisał(a):
wpierw

:]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 08:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
vjt napisał(a):
wpierw

:]

?
wpierw «w pierwszej kolejności; najpierw, najprzód, wprzód, przede wszystkim»

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=66980


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2005, 11:02 
Cytuj  
tomugeen???????


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.