mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 16:39 
Cytuj  
caymaN napisał(a):
Na poczatku nie obejdziesz sie ze craftowanych itemow, :) ja juz mam 140 leath i 150 skinningu i co zrobie to idzie jak cieple buleczki za dobra sumke ;)


A powiedz gdzie ty to sprzedajesz? Grałem hunterem elfem i miałem z tym problem!! Zamierzam teraz graćteżhunterem tylko karłem bo tak jest dom aukcyjny i mam nadzieje, że to coś usprawni chandel:)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 21:15 
Cytuj  
caymaN napisał(a):
ja juz mam 21 a kumpel z guildii ma chyba 38 :)

:o jak by jeden z moich kumpli zrobił coś takiego to zacząłbym się go bać.

cayman nie bierz tego bardzo do siebie, ale jak słyszę o ludziach, którzy w dwa/trzy dni robią 38 level to mam tylko jedno skojarzenie. Widziałem kiedyś w tv coś ohydnego, ale nie wiedzieć czemu, cieszącego się dużą popularnością. Mówię o zawodach w jedzeniu. Szczególnie na moją wyobraźnie podziałała kategoria - gotowane wołowe mózgi. Przy wielkich plastikowych michach wypełnionych po brzegi ociekającymi czymś tam mózgami, stało kilku "zawodników" i pakowało je sobie w pękate brzuchale. Ohyda... ;)

p.s. Może oni lubią pakować w siebie te mózgi... jeżeli tak jest, to krzyżyk na drogę. Co kto lubi :D . Peace

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 22:21 
Cytuj  
Tez mnie smiesza te wyscigi w levelowaniu. OK, niech sobie graja jak chca, ale ewidentnie zalezy im na rozglosie ("o kurwa, popatrz, ten gosc ma 30 level! jak on to zrobil?!"). Nikt normalny tyle nie gra.

Nie ma nic lepszego jak pojsc na sanki z mysla o tym, ze po powrocie czeka na nas swiat Warcrafta :wink:


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 23:21 
Cytuj  
A mnie nie śmieszy.
Chce skoczyć z mostu bo mam niski lvl :(.
Ktoś mnie pocieszy ?.

Aha teraz na własnej skórze sie przekonałem że levelowanie w horde i alliance to dwie rózne bajki. Niestety nie ma jak super zbalansowana gra. Wynik przyszłych BGów własnie teraz sie przesądza.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 23:57 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Aha teraz na własnej skórze sie przekonałem że levelowanie w horde i alliance to dwie rózne bajki. Niestety nie ma jak super zbalansowana gra. Wynik przyszłych BGów własnie teraz sie przesądza.
Do BG jeszcze daleka droga, pewnie wszyscy będa już mieli (nawet horda :f) 60 lub prawie 60 jak wejda BG. Ja się ciesze, że po stronie alliance się szybciej leveluje => więcej ludzi gra aliance => horda będzie miała mniejsze kolejki do BG, a chyba o jak najprzyjemniejszy endgaming nam chodzi.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 02:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Aha teraz na własnej skórze sie przekonałem że levelowanie w horde i alliance to dwie rózne bajki. Niestety nie ma jak super zbalansowana gra. Wynik przyszłych BGów własnie teraz sie przesądza.


Co masz konkretnie na myśli?

Jak na mój gust horde ma troszke większe problemy z lvlowaniem, The barrens strasznie wielki i masę trzeba przespacerować, ale nie przekłada się to na PvP... a może się przekłada...

Tak czy siak, na moim serverze Horda regularnie batoży Alliance.

Ciężko powiedzieć czemu, może więcej ćwiczą w Xr zawsze pełno chętnych do duela, Alliance nie ma takiego miesca co się przekłada na umiejętności...

P.S.
Na forum mojego realmu pojawiały się swojego czasu topiki np: ' Czemu Horda nam tłucze dupska non-stop?'

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 04:25 
Cytuj  
same.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 10:44 
Cytuj  
Kup sobie słuchawki i graj w nocy, sprawdzone ;)

[edit] ups, nie wrzuciłem cytowania, to miało być oczywiście do overkilla odnośnie stosunków panujących w domu ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:03 
Cytuj  
Imo wszystko zalezy od stylu gry.
Koles z gildii zrobil 10 level w niecala godzine na grindzie, mi na tych wszystkich quescikach zajelo to ze 3 jesli nie wiecej.
Ludzie ktorzy dobijaja szybko do wysokich leveli to w wiekszosci obeznani z gra weterani closed bety itd. Wiedza co gdzie jak i za ile, no i szybciutko to leci.
Ale imo, nie warto sie tak spieszyc i pedzic przez gre, no fun.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:14 
Cytuj  
Jak powiedział Nestor... Ci, co tak szybko levelują to już pewnie weterani, którzy w WoW'a grali w 3 betach i po prostu nie obchodzi ich low lvl content bo widzieli już to kilkanaście razy.

Osobiście nigdy nie przekroczyłem 15lvlu w żadnej becie a grałem wcześniej przed retailem tylko raz, więc lvluje ultra powoli, (lvl 12) bo mi się nigdzie nie spieszy. Za to zwiedzam sobie mapkę dokładnie, zaglądam w każdy kąt i staram się robić wszystko, co jest do zrobienia w danej Zonie itp itd. (Zresztą i tak za dużo czasu na grę na razie nie mam... Ciągle trwa sesja)

Co do osób które wcześniej w bety nie grają a pędzą też na łep na szyje.. No cóż.. Mogę powiedzieć tylko, że mi ich trochę żal.. W końcu, mimo iż WoW w głównej mierze to end game... To ma też dużo rzeczy po drodze... a levelowanie na maxa raczej chyba nie pozwala się temu przyjrzeć za dokładnie. Czyli to tak jakby wyrzucić w błoto około 50% kasy, jaka się na grę wybuliło...

Pozdrawiam

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:11 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
gelerth napisał(a):
w weekend radosnie poswiecilem ~12 godzin, napiecie w domu w miedzyczasie mocno wzroslo :]


Stary skąd ja to znam!! Ja wcale nie musze grac 12h aby bychały płomienie w moim kierunku! Ty i tak "szczęściaż" jesteś. 12h jak ja bym tak chciał :) Pomyśl , ze inni mająjeszcze gorzej.


wy oboje macie dobrze ja to praca pozniej szkola, nastepnie kobieta i okolo 1szej rano moge zasiasc przed WoW

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:19 
Cytuj  
A mój kumpel to wogóle szczęściarz, na klnięcie pod nosem że paczka spóźniona i że musi teraz levele nadrabiać usłyszał od żony mniej więcej takie coś: "a może ty byś sobie urlop wziął i nadrobił te levele..." :o


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:28 
Cytuj  
JA pracuje 7 dni w tygodniu, w weekendy po 10 godzin... wychodzę z pracy o 22 :]
Ale mam tą radochę że w pracy mogę grać, żona podchodzi do mojego grania na luzie więc mogę sobie siedzieć ile chcę, bylebym na żądanie się w łóżku zjawiał...


Posty: 22
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:30 
Cytuj  
:D ... dobre...

Ale z drugiej strony postawcie się w roli żon... pora spać, mąż "usypia" swoje kochanie, a sam czym prędzej do kompa żeby jeszcze dziś trochę pograć ;) ... ci co mają 15 czy 17 lat raczej tego jeszcze nie rozumieją :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:32 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A mój kumpel to wogóle szczęściarz, na klnięcie pod nosem że paczka spóźniona i że musi teraz levele nadrabiać usłyszał od żony mniej więcej takie coś: "a może ty byś sobie urlop wziął i nadrobił te levele..." :o


Moja żona też ostatnio zasugerowała mi "wzięcie" urlopu żebym mógł normalnie pograć, a nie tylko po nocach i w weekend 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:32 
Cytuj  
Leviathan napisał(a):
ci co mają 15 czy 17 lat raczej tego jeszcze nie rozumieją :)

Ci po rozwodzie rozumieja az za dobrze ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:34 
Cytuj  
moja sie nie czepia wogole, abym tylko kase do domu przynosil i moge robic co chce :)
Najlepszy sposob na kobiety to................. kasa :) Masz 100zl idz sobie cos kup i mi nie przeszkadzaj bo teraz gram :)


_________________




Posty: 22
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 13:40 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Najlepszy sposob na kobiety to................. kasa :) Masz 100zl idz sobie cos kup i mi nie przeszkadzaj bo teraz gram :)


hehe... do tego to trzeba mieć naprawdę niezłe przychody ;) ... bo coś mi się wydaje, że w najbliższym czasie taki numerek tylko raz dziennie nie na wiele już by się zdawał, a i 100 zł szybko by się stało "za mało" ... rozpuszczać i rozbestwiać też nie można ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 21:56 
Cytuj  
Kumpel z Gildi ma juz 45lv i pendzi do 60 :]

Jego aim to no1 na euro serverach :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 16 lut 2005, 23:39 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 22:08 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
żona podchodzi do mojego grania na luzie więc mogę sobie siedzieć ile chcę, bylebym na żądanie się w łóżku zjawiał...


Mowisz?
A nie pamietasz jak ci zona wyrwala kabel sieciowy? :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.